Seth Worley و غول سرخ واژگون از فیلم ترسناک ژانر در فیلم جدید “رنگ های تیره تر”

Portland, OR – 27 فوریه 2019 – غول سرخ VFX و حرکت های گرافیکی شرکت نرم افزاری است که به تولید ضربه فیلم های کوتاه برای یوتیوب منتشر کرده با نام تجاری جدید ترسناک کوتاه به کارگردانی Seth Worley با عنوان “رنگ های تیره تر.” مشکلات ناسازگار بودن در بیش از 10 دقیقه “تیره رنگ” یک اثبات مفهوم فیلم با بسته بندی تازه و پیچ و تاب و های جدید در ژانر وحشت است که در حال حاضر جریان در یوتیوب.

سازمان دیده بان در حال حاضر: “رنگ های تیره تر”

نوشته و کارگردانی شده توسط Seth Worley مدیر فیلم کوتاه مطالب در غول سرخ و از بنیانگذاران طرح دستگاه های تولید شده توسط آن Fogerty, Worley همتای / از بنیانگذاران طرح دستگاه های “رنگ های تیره تر” می گوید داستان از کهربا (Lexi Janicek) او را برادر جک (JT Underwood) و دوست خود را بومن (ارمیا Rusch) مصرف در موجودات وحشتناک است که از کهربا طراحی خود – به معنای واقعی کلمه. پس از کهربا نقشه در حال تبدیل به هیولا زندگی می کنند ساخته شده از مداد رنگی مومی و زرق و برق او برادر بزرگتر منجر به یک ماموریت به جنگل آنها را از بین ببرد.

مفهوم برای ‘رنگ های تیره تر’ به ما این فرصت را به یک ظرف غذا با برخی از سنتی استعارههای بصری از ژانر وحشت” توضیح می دهد که Worley. “برای مثال آن مدرن ترین طرح های موجود را تیره و خاموش پالت رنگ اما در اینجا ما می خواستیم به درون واژگون سازی آن است و آن را زرق و برق آلوده رنگین کمان نسخه از فیلم هیولا دشمن. به بازی با برخی از این متغیرهای مهم بود که به طور کامل متعهد به سایر کالاهای اساسی از این نوع. همین دلیل است که ما باید زیبا از کار افتاده نجار-y نمره آرایش و غرور تنظیم و به همین دلیل ما یک مقدار زیادی از آهسته ترس القا زوم عکس.

Fogerty می افزاید:”این ترسناک برای تمام خانواده! وقتی که می آید به الهام بخش اول فیلم که به ذهن می آید این است که ” پارک ژوراسیک.’ انسان ها ایجاد مشکل برای خود را که آنها در حال حاضر را حل کند. در رنگ های تیره تر,’ بچه ها خود به خود به حل مشکل آنها ایجاد شده و در آنها آمده تا با برخی از بسیار شگفت انگیز بچه راه حل است.”

این فیلم روایت مراکز در اطراف کهربا که ایجاد هیولا از اعماق کودکانه و در عین حال گسترده تخیل. در آغاز از “تیره رنگ” برادر جک است که مصرف شارژ اما تا پایان داستان کهربا به طور کامل داشتن آن با استفاده از چیزهایی که آنها به این وضعیت – خلاقیت و تخیل – به عنوان ابرقدرت نمی ترسید اما به متعلق و در آغوش گرفت. می گوید Worley, “پایان داستان نیست در مورد شکست دادن هیولا, آن را در مورد یک قهرمان پیدا کردن قدرت و اعتماد به نفس به کسی که آن را ندارد.”

کودکان و نوجوانان برخی از باهوش ترین, ترین تخیلی مردم سبکبار روز به روز-به-روز واقعیت است که همراه با سن و سال و در عین حال در همان زمان یک عمق به آنها ما اغلب نمی دهد آنها را اعتبارمی گوید:” Fogerty. “شما می توانید ببینید کهربا پردازش و گرفتن مالکیت از آنچه او قادر به طی این فیلم در حال حرکت از کمرویی به اعتماد به نفس.

Worley توسعه “رنگ های تیره تر” به عنوان یک اثبات مفهوم برای یکی از ویژگی های او شده است در حال توسعه با تونی هیل (“Veep,” “Arrested Development”) و Rideback (“آن” “لگو فیلم” “علاءالدین”) با کمک مجموعه ای کامل از غول پیکر قرمز ابزارهای: “VFX مجموعه اصلی بود یکی از مهمترین Supercomp نقطه کلون ردیاب کینگ پین ردیاب نوری و تب و تاب بودن. ما همچنین با استفاده از Trapcode خاص فرم و درخشش بسیار به شدت. سپس یک مقدار مناسب و معقول از گلوله سحر و جادو به نظر می رسد Colorista IV و Renoiser. همچنین PluralEyes. بنابراین یکی می تواند به راحتی می گویند ما با استفاده از Red Giant Complete.”

سازمان دیده بان “رنگ های تیره تر” و پشت صحنه از غول پیکر قرمز آخرین فیلم کوتاه.

دانلود “رنگ های تیره تر” کیت مطبوعاتی در اینجا.

در مورد غول قرمز کامل

قرمز غول پیکر کامل یک سرویس اشتراک است که به سردبیران حرکت طراحان و هنرمندان VFX همه غول سرخ ابزار در یک قیمت پایین – Trapcode Suite Magic Bullet Suite, جهان, VFX سوئیت و Shooter Suite. با قرمز غول پیکر, کامل, سالانه مشترکین را مجبور به روزترین نسخه از تمام ابزارهای صرفه جویی در هزاران دلار بیش از سنتی مجوز دائمی است.

در مورد غول سرخ

غول سرخ است که یک شرکت نرم افزاری ساخته شده از هنرمندان با استعداد و فن که همکاری برای ایجاد ابزارهای منحصر به فرد برای فیلمسازان ویراستاران VFX هنرمندان و حرکت طراحان. شرکت ما فرهنگ متمرکز شده است در پیدا کردن تعادل بین کار و زندگی – تماس با ما آن را “دو خط پایین” – این فلسفه به ما کمک می کند چشم پوشی از پیچیدگی در حمایت از ساخت ابزار ساده است که عملکرد غول نتایج. در طول دهه گذشته ما محصولات (مانند سحر و جادو گلوله Trapcode جهان و PluralEyes) را تبدیل به استاندارد در فیلم و پخش پس از تولید. با بیش از 250 ، 000 کاربران آن را تقریبا غیر ممکن است به سازمان دیده بان 20 دقیقه از تلویزیون بدون دیدن نرم افزار ما در حال استفاده است. از تجربیات ما به عنوان هنرمندان و فیلمسازان ما آرزوی نه تنها به ارائه ابزار برای هنرمندان اما الهام به عنوان به خوبی. سازمان دیده بان فیلم های ما یاد بگیرند که از بیش از 200 آموزش رایگان و یا سعی کنید نرم افزار ما در www.redgiant.com.

مطبوعات تماس با ما

مگان Linebarger
Zazil گروه رسانه
(e) [email protected]
(p) +1 (617) 480-3674

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>