سریال شیدایی سوم سالانه لیل گفت وگو اعلام سخنرانان و شرکت کنندگان


لیل و پاریس – آوریل 02, 2020 – به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای پیش بینی از سری شیدایی فروم آقای Rodolphe Belmer رئیس جمهور از سریال شیدایی و خانم لورنس Herszberg بنیانگذار و مدیر امروز اعلام کرد: سخنرانان و شرکت کنندگان به صورت سوم آن سالانه لیل دیالوگ (که قبلا لیل اطلس دیالوگ) برای مارس 26. این یک روز اجلاس سران با هم می پیوندد عمده تصمیم گیرندگان سیاسی و پیشرو مدیران صنعت برای یک روز, انعکاس, اطلاعیه ها و مباحث در آینده سمعی و بصری میباشد.

“ما جهانی و تغییر تلویزیون های دنیا نیازهای اجلاس رسمی به بحث در مورد آینده کسب و کار روند و آنتاگونیست موقعیت. این گفت وگو می تواند کمک به پل تفاوت برای بهتر درک متقابل” اظهار نظر خانم Herszberg. “ما خوشحال به استقبال محترم این گروه از افراد به لیل و نگاه به جلو به یک تحریک کننده بعد از گفت و گو و بحث است.”

روز باز خواهد شد با سخنرانی خانم Margrethe بازرگانی اجرایی معاون رئیس جمهور از کمیسیون اروپا برای اروپا مناسب برای عصر دیجیتال و بسته خواهد شد توسط فرانسه وزیر فرهنگ آقای Franck Riester. خانم Bénédicte Linard بلژیک, وزیر فرهنگ نیز در آن حضور داشتند.

روز شامل یک برنامه غنی همایش ها با کلید سخنرانان به بحث در مورد تغییرات اصلی در این بخش و در نتیجه تغییرات قانونی. نکات برجسته عبارتند از keynotes توسط:

 • Andrea Scrosati, COO, Fremantle, انگلستان
 • جورجو سهام جمهور WarnerMedia سرگرمی, شبکه های توزیع و فروش تبلیغات EMEA و APAC, انگلستان
 • مت Brodlie معاون ارشد رئیس جمهور محتوای بین المللی توسعه, Disney+ ایالات متحده آمریکا (TBC)

یکی دیگر از نکات برجسته در این سال خواهد شد یک جلسه تحت عنوان “می توانید سری نجات دموکراسی است ؟” که متولد شد از مشاهده است که سریال های تلویزیونی می تواند به عنوان یک محرک برای برخی رهبران سیاسی که مشروعیت دموکراتیک و یا رویکرد حاکم بر موضوع بحث است. اعضا عبارتند از:

 • ساندرا Laugier, فیلسوف و نویسنده, فرانسه
 • Hagai Levi, فیلمنامه, اسرائیل
 • جیمز Igi, نیویورک تایمز, روزنامه نگار و نویسنده در ایالات متحده آمریکا (TBC)

یکی از جلسات بحث کانال های تلویزیون از ورود به جریان دوران و چگونه بهترین را به رقابتی باقی می ماند و جذب بالا پایان پروژه. اعضا عبارتند از:

 • Delphine Ernotte-Cunci, مدیر عامل شرکت, France Télévisions فرانسه
 • Christoph Mainusch Co-مدیر عامل, CME, جمهوری چک
 • ژیل Pélisson, مدیر عامل, TF1, گروه, فرانسه,
 • Nicolas de Tavernost رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت, M6, گروه, فرانسه,
 • اولریش ویلهلم مدیر عامل شرکت ARD آلمان

همچنین تایید شده برای این روز است که بحث در مورد خطرات و فرصت ها برای گردش اروپایی با این نسخهها کار آنلاین (در همکاری با فیلم اروپایی فروم کمیسیون اروپا). شرکت کنندگان عبارتند از:

 • Madeleine de کیر Buning معاون رئیس جمهور از سیاست های عمومی EMEA, Netflix, هلند
 • Jan Mojto مدیر عامل شرکت بتا, فیلم, آلمان
 • لوسیا Recalde رئیس واحد, کمیسیون اروپا, بلژیک
 • جاستین Ryst, مدیر اجرایی, YouTube, فرانسه
 • آلن سیم کارت, اجرایی, تهیه کننده, فنلاند

جلسات اضافی با موضوعات اعم از مبارزه با تروریسم در اروپا و تغییر آب و هوا به بهبود تعادل جنسیتی و شمول در مجموعه تلویزیونی نیز تایید کرد.

برای اطلاعات بیشتر در لیل دیالوگ مراجعه کنید:

https://seriesmania.com/les-dialogues-de-lille/en/

در مورد سریال شیدایی

ایجاد شده توسط لورنس Herszberg در سال 2010 با همکاری مدیر هنری فردریک لوین در حالی که هر دو در فروم des, تصاویر سریال شیدایی جشنواره به ارمغان می آورد بهترین های بین المللی سری به صفحه نمایش بزرگ ارائه می دهد و مخاطبان (بیش از 72,000 تماشاگران در 2019) این فرصت نادر برای ملاقات و کسب اطلاعات از مشهور showrunners مدیران و تلویزیون استعداد. سریال شیدایی توسعه یافته به یک رویداد منحصر به فرد با به رسمیت شناختن گسترده ای است که به طور کامل اختصاص داده شده به مجموعه هدف در هر دو عموم و متخصصان صنعت. برای سال 2020 نسخه از مارس 20-28 این جشنواره را یک بار دیگر برگزار می شود در جذاب شمال شهر لیل (Hauts-de-France). به طور معمول آن را شامل یک برنامه جهانی برای اولین بار و سری انتخاب شده برای رقابت نظارت معتبر بین المللی داوران.

در مورد سریال شیدایی فروم

راه اندازی در سال 2013 سریال شیدایی, فروم, صنعت بازوی سریال شیدایی جشنواره تبدیل به مکانی برای تمام کسانی که درگیر در ایجاد سری از سراسر جهان است. فقط در چند سال سریال شیدایی فروم در حال حاضر دیده می شود بسیاری از پروژه ها به ثمر می آیند از جمله عدن, استلا Blomkvist نگه داشتن ایمان و لوح رسابا بسیاری دیگر در حال حاضر در حال تولید است. در 2019 در فروم برگزار شد و نسخه دوم آن از لیل اطلس گفتگوهای یک روز اجلاس گرد هم آوردن سطح بالا, سیاسی, شرکت های بزرگ, خلاق, اقتصادی و بازیکنان از تلویزیون و فرهنگ بخش در اروپا و شمال امریکا است. با بیش از 3000 ثبت نام حرفه ای انتظار می رود در سال 2020 این فروم (مارس 25-27) در حال حاضر جایی که صنعت استعداد و تصمیم سازان برای ایجاد نسل جدید از سریال داستان.

در مورد دیالوگ لیل

در حال حاضر در سال سوم و بخشی از سریال شیدایی فروم لیل گفتگوهای یک روز اجلاس پیوستن با هم عمده تصمیم گیرندگان سیاسی و پیشرو مدیران صنعت برای یک روز, انعکاس, اطلاعیه ها و مباحث در آینده سمعی و بصری و خلاقیت. به لیل دیالوگ یک ابتکار عمل مشترک بین سریال شیدایی, فرانسوی, مرکز ملی du cinéma et de l’image animée (CNC) های اروپا, خلاق, رسانه, برنامه اتحادیه اروپا با همکاری Hauts-de-France منطقه است. گذشته شرکت کنندگان شامل رید هیستینگز (موسس و رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل Netflix), Ted Sarandos (رئیس محتوای افسر Netflix)), سوفی ترنر Laing (مدیر عامل شرکت Endemol درخشش گروه) Delphine Ernotte Cunci (مدیر عامل, France Télévisions), Gilles Pélisson (مدیر عامل شرکت TF1 گروه) گرجستان قهوه ای (سر از اروپا در اصل آمازون) و Franck Riester, فرانسه, وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>