سریال شیدایی نشان می دهد 2020 انتخاب برای آن UGC نویسندگان پردیس های سری شیدایی


لیل و پاریس – 17 فوریه سال 2020 – در حال حاضر در سال سوم این UGC نویسندگان پردیس های سری شیدایی برگزار خواهد شد بار دیگر به عنوان بخشی از سریال شیدایی. همهجانبه هفته کارگاه برای 20 در حال ظهور تلویزیون درام نویسندگان در سراسر اروپا و تحت سرمقاله نظارت لورن, Sullivan, UGC نویسندگان پردیس های سری شیدایی اجرا خواهد شد از ماه مارس 20-27, 2020. در طی دو ماه بیش از 100 نامزد از 30 کشور مختلف اعمال می شود.

برای سال 2020 edition رئیس دانشگاه خواهد بود الی هوروویتس خالق و showrunner بسیار موفق آمازون سری ال با بازی جولیا رابرتز با فصل 2 مجموعه برای این بهار. 20 انتخاب فیلمنامه نویسان خواهد بود همچنین tutored توسط فیلمنامه Jeppe Gjervig گرم (به دنبال پول, Borgen) و فیلمنامه و داستان مشاور نیکولا Lusuardi (, 1992) طی این برنامه از طریق مستر نوشتن کارگاه های آموزشی و جلسات با متخصصان صنعت. آنها خواهد شد در حال حاضر پروژه های خود را به استعداد و تولید سریال شیدایی فروم در یک جلسه و ارائه عمومی در مارس 27, 2020 در لیل Grand Palais.

تحت نظارت لورن سالیوان و سریال شیدایی انتخاب کمیته انتخاب شرکت کنندگان عبارتند از:

 • ریچارد Brabin – در دریا – انگلستان (لندن مدرسه فیلم)
 • مارتا ایرنه Rosato – شهرت بد – ایتالیا (فیلم لندن مدرسه)
 • هتل آنا Banhazi – Christabel – مجارستان (میانی)
 • نوار Farjun & Shachar روزنفلد اسرائیل – مدرسان – (سام اشپیگل مدرسه فیلم)
 • آلن Moreau, فرانسه – اگنس & لوئیس (لا Fémis)
 • Daniela Luciani & Ilaria Coppolecchia – Lamb of God – ایتالیا (Scuola هولدن)
 • النا Lyubarskaya & کاترینا Gerothanasi – حرکت – روسیه و یونان (سریال چشم)
 • توماس Lehout & ژولیت بری – از جنگ – فرانسه (CEEA)
 • راشل Kilfeather – در آب – ایرلند
 • Kelsi Phung & Fabien Corre – Reconnaissances – فرانسه
 • اوا Mathijssen – Tulpa – هلند
 • Rahela Jagric Pric – آشپز آشپز – اسلوونی
 • مانوئلا Piemonte – 10th July – ایتالیا
 • اولگا Chajdas & مارتا Konarzewska – هدیه – لهستان

“پس از ایجاد برنامه UGC نویسندگان پردیس های سری شیدایی هدف شده است برای پیدا کردن بهترین در حال ظهور استعداد آنها را همراه با شهرت showrunners و اجازه می دهد آنها را برای به اشتراک گذاشتن چشم انداز خلاق” اظهار داشت لورنس Herszberg بنیانگذار و مدیر کل سری شیدایی. “ضروری تمرکز این کارگاه می آموزد که چگونه به تعامل با مخاطبان بین المللی و تولید محتوای نوآورانه در راستای صنعت خواسته است. ما خوشحال به اعلام این 20 شرکت کنندگان انتخاب شده و همچنین Eli, نیکولا و Jeppe به عنوان مهمانان محترم ما و نگاه به جلو به استقبال هر کس به لیل.”

“ما بسیار افتخار از انتخاب فیلمنامه نویسان برای UGC نویسندگان پردیس. غنای پروفیل و تنوع ملیت منعکس کننده تمایل ما به باز بودن و ما تمایل به حمایت ملی و بین المللی ایجاد” اضافه شده بریگیته Maccioni معاون مدیر کل UGC.

UGC نویسندگان پردیس | مدارس شریک

در مورد سریال شیدایی

ایجاد شده توسط لورنس Herszberg در سال 2010 با همکاری مدیر هنری فردریک لوین در حالی که هر دو در فروم des, تصاویر سریال شیدایی جشنواره به ارمغان می آورد بهترین های بین المللی سری به صفحه نمایش بزرگ ارائه می دهد و مخاطبان (بیش از 72,000 تماشاگران در 2019) این فرصت نادر برای ملاقات و کسب اطلاعات از مشهور showrunners مدیران و تلویزیون استعداد. سریال شیدایی توسعه یافته به یک رویداد منحصر به فرد با به رسمیت شناختن گسترده ای است که به طور کامل اختصاص داده شده به مجموعه هدف در هر دو عموم و متخصصان صنعت. برای سال 2020 نسخه از مارس 20-28 این جشنواره را یک بار دیگر برگزار می شود در جذاب شمال شهر لیل (Hauts-de-France). به طور معمول آن را شامل یک برنامه جهانی برای اولین بار و سری انتخاب شده برای رقابت نظارت معتبر بین المللی داوران.

در مورد سریال شیدایی فروم

راه اندازی در سال 2013 سریال شیدایی, فروم, صنعت بازوی سریال شیدایی جشنواره تبدیل به مکانی برای تمام کسانی که درگیر در ایجاد سری از سراسر جهان است. فقط در چند سال سریال شیدایی فروم در حال حاضر دیده می شود بسیاری از پروژه ها به ثمر می آیند از جمله عدن, استلا Blomkvist نگه داشتن ایمان و لوح رسابا بسیاری دیگر در حال حاضر در حال تولید است. در 2019 در فروم برگزار شد و نسخه دوم آن از لیل اطلس گفتگوهای یک روز اجلاس گرد هم آوردن سطح بالا, سیاسی, شرکت های بزرگ, خلاق, اقتصادی و بازیکنان از تلویزیون و فرهنگ بخش در اروپا و شمال امریکا است. با بیش از 3000 ثبت نام حرفه ای انتظار می رود در سال 2020 این فروم (مارس 25-27) در حال حاضر جایی که صنعت استعداد و تصمیم سازان برای ایجاد نسل جدید از سریال داستان.

در مورد UGC

این UGC گروه یکی از بازیکنان اصلی در سینما صنعت در اروپا با بیش از 500 تئاتر در فرانسه و بلژیک (از جمله UGC Ciné استناد Les Halles در پاریس که منجر سینما در جهان از نظر حضور و غیاب) و UGC شبکه یکی از اولین در فرانسوی زبان اروپا است. این شرکت تابعه UGC تصاویر تولید و توزیع محبوب کمدی مانند آنچه ما را به خداوند خوب?, توسط فیلیپ د Chauveron و عاقبت آن و همچنین به عنوان اصلی خانه هنر انجمن توسط مدیران مانند Jacques Audiard (UGC توزیع شده است, تمام فیلم های خود را برای 15 سال) و یا Terrence Malick (پنهان زندگی منتشر شده در اواخر سال 2019). در سال 2016 UGC راه اندازی ایجاد یک داستان تولید گروه UGC سری امروز ساخته شده از پنج تولید سازه در فرانسه و انگلستان است. این اشخاص در حال حاضر در حال تولید و توسعه حدود بیست سری اصلی فرانسوی و بین المللی پخش. اولین تولیدات پخش در فرانسه رسیده تاریخی مخاطبان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید