جداگانه تیراندازی در, St. Paul ترک 2 ساله مجروح

ST. پل — دو نوجوان زخمی شدند در جداگانه تیراندازی در 90 دقیقه از یکدیگر در سنت پل در دوشنبه 30 مارس.

هر دو صدمات پایدار که تهدید کننده زندگی است. هیچ ارتباط شناخته شده به تیراندازی اما محققان همیشه نگاه به اینکه آیا موارد مرتبط هستند گفت: گروهبان. مایک Ernster یک St. Paul سخنگوی پلیس.

در مورد 5:10 p. m. روز شنبه, افسران در پاسخ به یک گزارش از یک مرد به ضرب گلوله در پارکینگ یک فروشگاه در رفاه ارتفاعات محله از سمت شرق. او گزارش را در سمت چپ در یک دوج دورانگو از سانا بازار در خیابان مریلند و Hazelwood خیابان.

افسران دیدم Durango رانندگی دور و متوقف کردن آن در منطقه است. یک دختر 17 ساله که به ضرب گلوله کشته شده بود در بازو در داخل بود و متخصصین حمل و نقل او را به مناطق بیمارستان.

سپس در حدود 6:40 بعد از ظهر افسران گشت زنی بودند که در تیم ملی مشخص شده در انتهای شمالی شنیده رویارویی در پارکینگ مریلند سوپر مارکت در خیابان مریلند و Arundel خیابان. آنها را دیدم یک مرد ایستاده در کنار یک ورزش-وسیله نقلیه سودمند فریاد در کارکنان.

مردم در SUV سعی به ترک اما گمان ایستاده بود پشت خودرو به عنوان راننده اقدام به عقب. افسران شاهد او ناگهان قرعه کشی یک تفنگ و آتش به خودرو عقب پنجره Ernster گفت.

ماموران به سرعت رفت به مقدار زیادی به عنوان مظنون به فرار و اقدام به دنبال او بود اما او خارج از دید با توجه به Ernster. پلیس راه اندازی یک محیط و با استفاده از K-9 به سعی کنید برای پیدا کردن او هر چند آنها نیست.

پلیس متوجه شد این SUV را ترک کرده بود بسیاری است. آن را به زودی وارد و در مناطق با یک جوان 19 ساله که به ضرب گلوله در قفسه سینه.

شرایط از هر دو تیراندازی باقی می ماند تحت بررسی و همانطور که از شنبه هیچ کس دستگیر شده بود Ernster گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>