زندگی ارشد: سالمندان در بالاترین خطر ابتلا به فیبریلاسیون دهلیزی که می تواند منجر به سکته مغزی

توسط سرژ Tobias, M. D.

مشارکت نویسنده

بزرگسالان 65 سال سن و مسن تر هستند در بالاترین خطر ابتلا به فیبریلاسیون دهلیزی, همچنین شناخته شده به عنوان AFib.

انجمن قلب آمریکا نشان داده است که حدود 9 درصد از بزرگسالان مسن تر از 65 AFib. فیبریلاسیون دهلیزی است که توسط یک سریع ضربان قلب نامنظم یا آریتمی. به طور معمول قلب قرارداد در یک ریتم منظم اما با AFib فوقانی حفره های قلب ضربان نامنظم. بی نظمی باعث می شود آن را دشوار برای قلب برای پمپ کردن خون را به بقیه بدن و باعث می شود خون به جمع آوری قلب و به طور بالقوه به صورت یک لخته.

سرژ Tobias, M. D.

اگر یک لخته خون وارد جریان خون و لژ به عروق ممکن است منجر به سکته مغزی.

انجمن قلب آمریکا می گوید که فیبریلاسیون دهلیزی را افزایش می دهد خطر ابتلا به سکته مغزی با 500% و شانس خود را در قلب های مربوط به مرگ است. دیگر شرایط پزشکی رایج در میان افراد مسن مانند فشار خون بالا و بیماری عروق کرونر و دریچه قلب مشکلات و نارسایی قلبی قرار دادن کسی در معرض خطر ابتلا به AFib.

شایع ترین علامت فیبریلاسیون دهلیزی است که ضربان قلب نامنظم اما خود را ارائه متفاوت بین افراد است. در هر شورای ملی در پیری “بسیاری از افراد مسن هرگز تجربه و یا موفق به تشخیص AFib علائم هشدار دهنده.”

علائم شایع عبارتند از:

 • تپش قلب;
 • سرگیجه و یا تبدیل شدن نور به رهبری;
 • تنگی نفس و حتی زمانی که در حال استراحت;
 • غش یا گیجی; و
 • درد قفسه سینه.

به دلیل افزایش خطر سکته مغزی در زنان مسن تر جمعیت با AFib آن است که به ویژه مهم است برای آنها را به رسمیت شناختن نشانه سکته مغزی است. آنها می توانند با استفاده از مخفف B. E. F. A. S. T. برای کمک به آنها را به یاد داشته باشید. آن می ایستد:

 • تعادل از دست رفته: از دست دادن ناگهانی تعادل یا هماهنگی;
 • چشم تاری: مشکل ناگهانی دیدن و یا تاری دید در یک یا هر دو چشم;
 • ارضا روی صورت, افتادگی: یک طرف صورت droops یا بی حس است;
 • بازوی ضعف: ناگهانی ضعف یا بی حسی یک بازو یا پا به خصوص در یک طرف بدن ؛
 • بیان مشکل: ناگهانی سردرگمی و مشکل در صحبت کردن و یا درک گفتار و
 • زمان به 911 تماس بگیرید: تماس با 911 بلافاصله (توجه داشته باشید که زمان علائم آغاز شده).

برای کاهش خطر ابتلا به فیبریلاسیون دهلیزی, افراد مسن باید حفظ قلب-زندگی سالم با ورزش منظم شدن مدیریت شرایط پزشکی, کنترل کلسترول خون, ترک سیگار و اجتناب از مقادیر بیش از حد الکل و کافئین. بخشی از یک قلب سالم در شیوه زندگی شامل متعادل خوردن وعده های غذایی کم نمک و چربی های اشباع شده چربی های ترانس و کلسترول.

در یک پژوهش آزمایشی منتشر شده در “گردش: آریتمی و الکتروفیزیولوژی,” افراد مسن با AFib تا به حال به طور قابل توجهی بزرگ کاهش عملکرد فیزیکی در مقایسه با کسانی که بدون این بیماری است. دادگاه متوجه شد که آنها آزمایش بدتر در تعادل قدرت گرفتن و راه رفتن فاصله.

“بیش از حد کاهش عملکرد فیزیکی در افراد با AFib معادل اضافی چهار سال از پیری” این مطالعه گفت.

پتانسیل ارتباط بین فیبریلاسیون دهلیزی و توانایی راه رفتن بر اهمیت افراد مسن فعال باقی مانده و حفظ عملکرد فیزیکی. کمتر تحرک و سبک زندگی بیحرکت می تواند منجر به بهداشت ضعیف و اضافی مسائل پزشکی.

زمانی که درمان AFib پزشکان را توسعه یک طرح درمان فردی برای هر بیمار منحصر به فرد نیاز به در نظر گرفتن, مسن, بزرگسالان, بهداشت, زمان تشخیص پزشکی و شکنندگی. داروها ممکن است برای درمان AFib در حالی که برخی از موارد ممکن است نیاز به یک روش.

بازنشانی قلب ریتم با استفاده از برق cardioversion یک رویکرد است. قلب دریافت شوک الکتریکی در حالی که شما تحت مختصر خفیف بیهوشی که بازنشانی ضربان قلب خود را.

چندین تکنیک های دیگر از جمله گذاشتن ضربان ساز و جراحی بسته به شدت.

اگر شما فکر می کنم که شما ممکن است فیبریلاسیون دهلیزی صحبت کردن با دکتر خود را بلافاصله. این مهم است که به شما AFib تحت کنترل به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

پیدا کردن یک متخصص قلب و عروق در ارتباط با MemorialCare قلب و عروق موسسه در لانگ بیچ مرکز پزشکی با مراجعه به memorialcare.org/HeartVascular.

سرژ Tobias, M. D., پزشکی, مدیر الکتروفیزیولوژی در MemorialCare قلب و عروق موسسه در لانگ بیچ مرکز پزشکی.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید