توسط دکتر توماس LaGrelius

مشارکت نویسنده

بزرگ پزشکی, اخبار, است, رمان, بیماری کروناویروس (COVID-19). چهار مشابه coronaviruses علت حدود یک سوم از ما شایع سرماخوردگی است. ما آنها را در همه زمان ها عمدتا در زمستان دور توسط بهار یا تابستان. این عدد پنج است.

دکتر Thomas W. LaGrelius

شیوع COVID-19 آغاز شد که در ووهان چین گسترش به کشورهای دیگر است. این موارد در اینجا از بازگشت از چین شده اند قرنطینه اما دیگران ظهور کرده اند. در این نوشته شده اند وجود دارد شش و میر نسبت به این ویروس این گونه است. ما از دست داده اند 45,000 آمریکایی ها به آنفولانزا در این فصل است. شما متوجه شدید ؟

ناظران دقیق در حال حاضر تشخیص وجود دارد صدها یا هزاران نفر از ناشناخته خفیف و بدون علامت از موارد و یا COVID-19 ویروس شاید بسیاری از. این یک جزئی سرد برای بسیاری از کسانی که آن را دریافت کنید.

تا کنون مشکل شده است بسیار قابل توجه اما آن است که قطعا باعث بسیاری از احساس وحشت و نگرانی. سفر شده است محدود. هواپیمایی و کشتی های کروز را دیده اند قطره در کسب و کار و بازارهای سهام کاهش یافته در بازارهای جهانی. (برخی این را به عنوان یک فرصت خرید!) تعطیلی مدارس رخ داده در ژاپن است. یک شهر در چین بود که اساسا تعطیل برای منزوی کردن این بیماری است. اپل بسته تمام آن فروشگاه ها و گیاهان در چین اما در حال حاضر بازگشایی آنها را به عنوان مورد گزارش وجود دارد کاهش دهد. عواقب ناشی از ویروس ترس ممکن است بدتر از این ویروس خود را.

چه خطرناک است این ویروس ؟

بسیاری و یا بسیاری از افراد آلوده با COVID-19 خواهد هیچ عوارضی ندارند و هرگز شناسایی شود. به نظر می رسد حدود 80 درصد از شناسایی موارد خفیف یا داشتن چند نشانه یا بازیگری مثل سرماخوردگی. کمتر از 15% شدید هستند مثل وحشتناک سرد و تنها در حدود 5% علت “بحرانی” بیماری بیشتر در افراد مسن با جدی ریه یا بیماری های قلبی برای شروع با.

اگر نرخ مرگ و میر در یک منطقه گزارش شد به 2.9 % موارد خفیف و علائم رایگان موارد مشخص نشده. کلی گزارش مرگ و میر در چین است که بیشتر شبیه 0.4% و مراقبت های بهداشتی وجود دارد و نه ابتدایی. در مناطق که در آن خوب مراقبت های ویژه است که به طور گسترده ای در دسترس از جمله در اینجا در ایالات متحده انتظار می رود که نرخ مرگ و میر می شود بسیار پایین تر است. من حدس می زنم در اینجا است که نرخ مرگ و میر در اینجا خواهد بود به خوبی تحت 0.1%.

به یاد داشته باشید آنفلوانزای فصلی در اینجا در ایالات متحده آمریکا است میزان مرگ و میر 0.1% یک در 1000 در. بسیاری از مردم دریافت آنفولانزا البته تا کاملا چند مرگ از آن است. مراکز کنترل بیماری تخمین می زنند که در ده سال گذشته وجود داشته است بین 9 میلیون تا 45 میلیون مورد از آنفلوآنزای هر سال در نتیجه بین 140,000 و 810,000 بستری شدن در بیمارستان سالانه و 12000 به 61,000 مرگ و میر. صدها هزار نفر از آمریکایی ها در نتیجه در اثر آنفولانزا و بسیاری از میلیون ها نفر در بیمارستان بستری و در عین حال چند به نظر می رسد می شود بسیار وحشت زده شده توسط این ویروس.

آن است که حتی سخت برای به دست آوردن آمریکایی ها به زحمت به آنفولانزا عکس که احتمالا در حدود 60% موثر در به طور کامل جلوگیری از بیماری و بی پرده شدت آن در بسیاری از دیگر 40 درصد است. کمتر از 40 درصد از آمریکایی ها زحمت به دریافت واکسن آنفولانزا هر چند این اصل رایگان در هر گوشه داروخانه است و به شدت به تشویق و تایید شده توسط هر مقام های پزشکی بر روی زمین است. باهوش ترین چیزی که ما می تواند به کاهش بیماری های تنفسی مرگ و میر در این سال است که 60 درصد از آمریکایی ها که انجام داده اند تا بلافاصله پس از دریافت واکسن آنفولانزا. ما را نجات هزاران نفر بیشتر زندگی می کند که راه از خاموش کردن این کشور از coronavirus ترس است.

چگونه شما جلوگیری از گرفتن هر گونه ویروس است ؟

اکثر ویروس ها در حال گسترش دست به دهان انتقال. قربانی لمس یک سطح که در آن وجود ویروس است. بسیاری از این ویروس ها از جمله COVID-19 خواهد زندگی می کنند در یک سطح در حدود 30 دقیقه و سپس می میرند. بنابراین این ویروس قرار داده شده است بر روی سطح توسط یک فرد آلوده که سرفه خود را با دست و لمس دستگیره درب ، نفر بعدی به لمس رسیدگی می شود ویروس بر روی انگشتان خود را. او سپس میدارد تا یک شور و میآید آن را در دهان خود و آلوده می شود. یا او فقط قرار می دهد انگشت خود را در دهان خود برای انتخاب یک قطعه از چوب شور از بین دو دندان است.

چگونه اغلب شما صورت خود را لمس و ، که در واقع مورد مطالعه قرار گرفته است. آن را حدود 15 بار در هر ساعت! هر چهار دقیقه است. قبل از دست زدن به صورت خود را تمیز کردن دست های خود را! قبل از غذا خوردن, مواد غذایی, پاک کردن انگشتان دست خود را. حمل و استفاده از ضد عفونی کننده دست. استفاده از قاشق و چنگال برای غذا خوردن. فشار دکمه های آسانسور را با بند انگشت. به عبارت دیگر کار سخت بر روی نه قرار دادن ویروس شما در دهان و یا بینی.

اینجا نشسته نوشتن این پاراگراف من فقط رسیده و خودم را خاراندن بینی من است. حتی زمانی که ما در حال فکر کردن در مورد آن انجام نشده و ما آن را انجام دهد. احتمالا هیچ سود وجود دارد از پوشیدن ماسک و اما و اگر وجود دارد هر آن خواهد بود به دلیل آن ممکن است ما جلوگیری از دست زدن به خود ما با دست ما است. یک کاغذ ماسک کار نخواهد کرد اگر. شاید ما باید تمام پوشیدن Darth Vader کلاه تا تابستان هنگامی که این ویروس بیش از حد دور محو خواهد شد.

زندگی طولانی بود و هست. نمی شود پارانوئید در مورد کوروناویروس.

دکتر Thomas W. LaGrelius, M. D., F. A. A. F. P. گواهی متخصص در طب خانواده و طب سالمندان. او موسس و رئيس جمهور از Skypark ترجیح مراقبت از خانواده, یک سرایدار مراقبت های اولیه/طب سالمندان تمرین مستقر در تورانس www.skyparkpfc.com. او یک عضو ستاد در تورانس یادبود مرکز پزشکی و مشیت شرکت کوچک مریم تورانس بیمارستان. ایمیل پرسش ها و موضوع پیشنهادات خود را به office@skyparkpfc.com تماس بگیرید و یا 310-378 – 6208.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de