ارشد, مسکن, پیشنهاد برای هرمانتاوون بهتر می شود دریافت

پس زودتر پیشنهاد جذب پرشور مخالفان و پایین تبدیل شده بود در 3-2 رای در هرمانتاوون شورای شهر دوشنبه شب به اتفاق آرا تصویب اولیه اعطا شده به slimmed پایین پروژه در این گوشه که از بین می برد اما زندگی ارشد جامعه از برنامه های.

چه, چپ, نام “ستون” را 110 واحد زندگی می کنند در سه داستان گفت: جو رایان مدیر عامل و موسس Excelsior, مینه سوتا.-بر اساس Oppidan سرمایه گذاری شرکت ، که توسعه اموال. این امر می تواند شکسته 65 زندگی مستقل واحد 25 زندگی کمک واحد و 20 حافظه مراقبت های ويژه.

هنوز هم وجود دارد مراحل را قبل از Oppidan می توانید با آن برنامه ریزی شده واحد توسعه است. آن را دوباره قبل از هرمانتاوون کمیسیون برنامه ریزی در 17 مارس است. اگر آن را تایید, پس از آن شورای شهر را نهایی می گویند در مارس 6.

در این دیدار رایان گفت که او امیدوار است برای دیدن ساخت و ساز آغاز و در تابستان و پروژه باز به ساکنان در ماه سپتامبر 2021.

طرح اصلی برای یک 137-واحد توسعه است که می شده اند شناخته شده به عنوان Arbours از افرا گراو درو مخالف نظر از حدود دو دوجین مردم در شورای Jan. 21 نشست. در علاوه بر این به یک چهار-داستان زندگی ارشد پیچیده آن را شامل 18 خانواده های تک خانه و چند fourplexes برای افراد 55 ساله و مسن تر.

طرفداران و گفت: دیدار با نیاز به مسکن در هرمانتاوون; مخالفان استدلال مسکن خواهد بود بیش از حد متراکم برای 10 هکتار سایت.

توسعه درگیر در برنامه ریزی fourplexes و خانه های تک خانواری و سپس بیرون کشیده گفت: Eric Johnson, جامعه, توسعه, مدیر برای هرمانتاوون. Oppidan تجدید نظر در برنامه های خود را به ارائه بیشتر غربالگری و تر و تمیز ارشد-زندگی ساختمان از چهار داستان به سه.

آن را در حال حاضر دارای چهار جمله مسکن واحد شناخته شده به عنوان ستون در شهرهای دوقلو است و در مراحل اولیه توسعه یک نزدیکی Grand Rapids گفت: رایان که یک هیبینگ بومی است.

تنها 14 اعضای جامعه با حضور در جلسه روز دوشنبه و تنها دو صحبت در مورد توسعه است. هر دو تا به حال نقل مکان کرد و از “قاطعانه مخالف” به “این بهتر است.”

“این نیست که دقیقا چه بسیاری از ما می خواهید اما ما احساس می کنیم که ما در حال رهبری در جهت مثبت” گفت: Michael Koppy بود که در میان رهبران اپوزیسیون در ماه ژانویه است.

کانی بلوم زندگی می کند که در داخل یک مایل از توسعه ارائه شده گفت: او هنوز هم ترجیح می دهند که ساختمان دو داستان به جای سه. اما او به نام تجدید نظر در برنامه های بهبود.

“آنچه آنها پیشنهاد شده قبل از اینکه خیلی بیش از حد متراکم جمعیت عاقلانه و ترافیک-حکیم” او گفت: بعد از جلسه. “من شادتر اما نه 100%. … من می تواند زندگی می کنند با این.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>