سناتور وزن روستایی پهن باند گسترش در همه گیر

در مرکز خود بحث لایحه معرفی شده در وزارت امور خارجه سنا این هفته که خواستار 10 میلیون دلار انتقال به برنامه های در coronavirus بیماری همه گیر. سناتور. Torrey Westrom R-آرنج دریاچه لایحه نویسنده گفت: انتقال مورد نیاز است برای رسیدگی به وضع اسفناک Minnesotans که جوامع ندارند و قابل اعتماد دسترسی به اینترنت اما نیاز به آن را به زندگی می کنند و یاد بگیرند که با خیال راحت تحت مداوم ایالتی اقامت در خانه سفارش دهید.

اگر تصویب به نوشته این لایحه را اضافی 10 میلیون دلار در کمک های مالی در دسترس برای آموزش از راه دور و پزشکی از راه دور تجهیزات. بودجه برای پهنای باند برنامه Westrom گفت: در طول یک آنلاین سنا در جلسه کمیته پنج شنبه, را در درجه اول به نفع پروژه های در مکان های که در آن خانواده ها “نمی تواند خود را telework مانند بقیه از ما می تواند.”

اما دیگر اعضای کمیته مالی سنا به نظر می رسد تمایلی برای حمایت از بودجه جدید برای پهنای باند برنامه گفت: این لزوما مربوط به این بیماری همه گیر. آنها همچنین در زمان موضوع با پیشنهاد منبع بودجه: دولت به طور کلی صندوق.

بودجه برای تجهیزات برنامه کمک مالی خواهد بود از منابع این صندوق به طور کلی به عنوان به خوبی.

این احتمال وجود دارد که مینه سوتا خواهد پرداخت هزینه مبارزه با این بیماری همه گیر از طریق فدرال coronavirus امداد, قانون سنا تحلیلگر مالی اریک Nauman گفت: پنج شنبه. اما این تضمین شده نیست — ایالات متحده آمریکا وزارت خزانه داری هنوز خوب تنظیم رسمی راهنمایی در مورد چگونه به صرف بودجه 1 میلیارد دلار است که آن را در حال حاضر با توجه به مینه سوتا.

با توجه به این که رژیم صهیونیستی. تیم Walz را پیش بینی همه گیر می تواند مختل کسب و کار در ایالت مینه سوتا تا 18 ماه حامیان این لایحه استدلال پنج شنبه که بودجه جدید برای پهنای باند برنامه مناسب است.

“آنچه ما در حال حاضر این است که راه ما را برای بخشی از دراز مدت COVID بازیابی” مینه سوتا مخابرات داد رئیس جمهور برنت کریستنسن گفت: سناتور پنج شنبه.

ایجاد شده در سال 2014 پهنای باند برنامه رقابتی است و فراهم می کند تا 50 درصد از زیرساخت هزینه های پروژه به متقاضیان تایید. بیشتر که آن را می توانید جایزه 5 میلیون دلار.

قوه مقننه در سال 2019 تایید شده 40 میلیون دلار در دوسالانه بودجه برای آن است.

همچنین بحث پنج شنبه بود و زبان در این لایحه که نیاز به هر گونه پول در سمت چپ بیش از این تجهیزات و کمک های مالی توان به پهنای باند برنامه. سناتور. میشل بنسون, R-ژامبون دریاچه استدلال کرد که بلامعارض پول کمک مالی باید بازگشت به این صندوق به طور کلی.

“ما در حال انجام کارهای متفاوت با باند پهن تر از ما در حال انجام با دیگر COVID و من فقط می خواهم ما را به آگاه باشید که انتخاب ما در حال ساخت,” او گفت:.

سناتورها در روز پنج شنبه به طور خلاصه در نظر گرفته اصلاح این لایحه به حذف زبان در پهنای باند برنامه اما به جای رای به جدول آن را برای بحث بیشتر. چندین سناتور گفت که در حالی که در مناطق روستایی و بخش های دور از دولت هستند و تمایل برای دسترسی به اینترنت آنها نمیخواستند به آدرس این مشکل با استفاده از بودجه اضطراری.

“همه ما باور داریم که پهنای باند مهم است. هیچ کس سوال که” سناتور. بابی قهرمان DFL-مینیاپولیس گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>