سناتور نمایش ستون: سریع اقدام bipartisanship مورد نیاز برای COVID-19

مینه سوتا مدیریت و بودجه دفتر منتشر شده ماه فوریه آن هوا فراهم می کند که روشن ترین شاخص دولت مالی سلامت. با توجه به دفتر ما یک پیش بینی مثبت بودجه تعادل $1.513 میلیارد دلار برای سال مالی 2020-’21 دوساله. این مهم است که توجه داشته باشید که این پیش بینی منتشر شد قبل از گسترش COVID-19 ویروس است که اعلام شده است از یک بیماری همه گیر توسط سازمان بهداشت جهانی است و باعث جدی اقتصادی جهانی انجام دهند. روز جمعه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رژیم صهیونیستی است. تیم Walz به صورت جداگانه اعلام زمان صلح متحده اضطراری.

در این مرحله روشن است ما باید یک مسئول و محتاط رویکرد که چگونه ما استفاده از دولت ما بودجه مازاد. با پتانسیل برای رکود اقتصادی من تحسین رژیم صهیونیستی است. Walz مسئول مکمل بودجه پیشنهادی که دوباره پر کردن ذخایر دولت و ترک $1.2 میلیارد دلار در پایین خط به کمک مینه سوتا در هوازدگی هر رکود بدون نیاز به قطع خدمات ضروری است.

علاوه بر اینکه از لحاظ مالی مسئول رژیم صهیونیستی است. Walz را مکمل بودجه سرمایه گذاری در افزایش آمادگی برای مقابله با بلایای طبیعی و شرایط اضطراری از جمله COVID-19 بیماری همه گیر. این کمک های مالی خواهد شد به کارگردانی به سمت مینه سوتا وزارت بهداشت و مراقبت های بهداشتی خصوصی همکاران به گسترش سوتا قابلیت اندازه کافی در پاسخ به این بحران است.

فراتر از استراتژیک در پاسخ به COVID-19 شیوع رژیم صهیونیستی است. Walz نیز پیشنهاد انتقادی یک بار سرمایه گذاری استراتژیک نسبت به طیف گسترده ای از طرح های مهم. این شامل بودجه برای مینه سوتا بهداشت روان در بحران و جامعه و طرح های ایمنی و از بین بردن انباشت در تجاوز جنسی امتحان کیت سرمایه گذاری در حمل و نقل و ایمنی و مبارزه با جوانان vaping افزایش پناهگاه های اضطراری برای بی خانمان ها و آدرس کودک مراقبت از کمبود.

به عنوان ما در حال مواجهه با یک رکود اقتصادی ضروری است ما با تصویب یک سرمایه قابل توجهی سرمایه گذاری لایحه ای است که به سرمایه گذاری در بیل-پروژه های آماده در سراسر کشور. با سرمایه گذاری در نیازهای کلیدی مانند زیرساخت های ما در کالج ها و دانشگاه ها و توسعه اقتصادی پروژه های ما می تواند کمک به کاهش پتانسیل رکود در حالی که ایجاد هزاران شغل برای Minnesotans. با رتبه AAA از سازمان های اعتباری و منفی نرخ بهره ما یک فرصت برای تصویب یک پیوند لایحه که واقعا نیاز به سرمایه گذاری در سراسر کشور. من ادامه خواهد داد برای حمایت از پروژه ها در جامعه ما هستند که به خوبی مستحق بودجه دولت و به اعتقاد من ما می توانیم آنها گنجانده شده در لایحه نهایی.

به عنوان ما همچنان به گوش دادن به ما مقامات بهداشت عمومی ما می دانستم که آن را تنها یک ماده از زمان قبل از COVID-19 می رسند اما به قول وزارت بهداشت کمیسر Jan مالکوم ما نه دست پاچه; ما آماده شده است. قوه مقننه نقل مکان کرد و به سرعت به ارائه $20.8 میلیون دلار بودجه اضافی برای مقامات بهداشت عمومی برای کمک به پاسخ به آن گسترش یافته است. ضروری است ما در ادامه این سرعت عمل دو حزبی رویکرد در این روز آمده است.

این کمک های مالی خواهد شد کمک به رسیدگی فوری نیاز دارد اما ما آماده ارائه کمک های اضافی. من شما را تشویق به بازدید از بهداشت و درمان.دولت است.mn.ما تا به تاریخ و اطلاعات دقیق در مورد ویروس.

مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید ؟ شستن دست های خود را پوشش خود سرفه و اقامت در خانه اگر شما بیمار هستید.

اگر شما سوالی در مورد این و یا هر گونه مسائل دیگر قبل از قوه مقننه لطفا به دفتر من.

Erik Simonson نشان دهنده دلوت در مینه سوتا در مجلس سنا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>