جمهوری خواهان مجلس سنا پیشنهاد COVID-19-اطلاعات مربوط به حریم خصوصی در لایحه

بالا مشخصات جمهوری خواهان مجلس سنا می گویند که آنها برنامه ریزی برای معرفی یک حریم خصوصی اطلاعات لایحه COVID-19 مصرف کننده حفاظت از داده ها عمل می کنند که نگه داشتن شرکت های پاسخگو برای استفاده از اطلاعات شخصی برای مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.

نگرانی وجود دارد که تماس-ردیابی فن آوری به کار گرفته شده توسط شرکت ها از جمله اپل و گوگل باد می تواند تولید یک نظارت دولت و یا قرار دادن اطلاعات مصرف کننده در معرض خطر سوء استفاده و یا دنبال استفاده توسط اشخاص ثالث.

مرتبط: بهداشت ، Markey هل پشت در کاخ سفید همه گیر پایگاه داده

آنها می گویند این لایحه را به آمریکایی ها بیشتر “شفافیت انتخاب و کنترل” بیش از مجموعه ای از سلامت منطقه جغرافیایی و نزدیکی اطلاعات کلیدی برای تماس با ردیابی و “نگه داشتن کسب و کار پاسخگو به مصرف کنندگان در صورتی که استفاده از اطلاعات شخصی برای مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.”

این “آنها” در این مورد هستند و بازرگانی مجلس سنا و رییس کمیته راجر ترکه یا چوب کوتاه (R-Miss.), رئیس کمیته مجلس سنا در تجارت, علم و حمل و نقل و ارتباطات و رئیس کمیته فرعی جان Thune (R-S. D) حمایت از مصرف کننده فرعی رئیس جری موران (R-Kan.), و از سوی دیگر ، مارشا بلکبرن (لیگ دنیاست.).

سناتور پیشنهاد کرد که در حالی که به شدت از بحران بهداشت و درمان نمی تواند بیش از حد اهمیت حریم خصوصی افراد حتی در زمان بحران نباید کم ارزش.

پوشش کامل: این بیماری همه گیر کوروناویروس

“این لایحه اعتصاب تعادل بین حق و نوآوری – اجازه می دهد شرکت های فن آوری به ادامه کار خود را نسبت به توسعه سیستم عامل است که می تواند ردیابی ویروس و کمک به صاف و منحنی متوقف کردن گسترش و حفظ حریم خصوصی برای حمایت از شهروندان ایالات متحده گفت:” Thune.

این لایحه خواهد بود:

1.”نیاز به شرکت های تحت صلاحیت این کمیسیون تجارت فدرال برای به دست آوردن مثبت رضایت از افراد برای جمع آوری, پردازش و یا انتقال شخصی خود را به سلامت از منطقه جغرافیایی و یا مجاورت اطلاعات برای اهداف ردیابی گسترش COVID-19.

2. “شرکت های مستقیم به افشای به مصرف کنندگان در نقطه ای از مجموعه چگونه داده های خود را به کار گرفته خواهد شد به آنها آن منتقل خواهد شد و چه مدت آن را حفظ خواهد کرد.

3. ایجاد تعاریف در مورد آنچه به منزله مصالح و د-شناسایی داده ها برای اطمینان از شرکت اتخاذ خاص فنی و حقوقی پادمان برای محافظت از مصرف کننده داده ها از دوباره بودن شناخته شده است.

4. “نیاز به شرکت ها اجازه می دهد تا افراد برای انتخاب کردن پردازش و یا انتقال از شخصی خود را به سلامت از منطقه جغرافیایی و یا مجاورت اطلاعات است.

5. مستقیم شرکت ها برای ارائه شفافیت گزارش به توصیف داده های خود را در مجموعه فعالیت های مرتبط با COVID-19.

6. “ایجاد داده های به حداقل رساندن و امنیت داده ها مورد نیاز برای هر گونه اطلاعات شناسایی شخصی جمع آوری شده توسط یک نهاد تحت پوشش.

7. “شرکت نیاز به حذف و یا د-شناسایی تمام اطلاعات شخصی هنگامی که آن است که دیگر استفاده می شود برای COVID-19 اضطراری برای بهداشت عمومی.

8. “اجازه دولت به طور کلی وکیل به اجرای قانون است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>