اکثریت سنا به نفع کمک به رسانه های محلی


اضافه کردن دو حزبی نامه از اکثریت سنا به کسانی که خواستار دولت به صرف فدرال دلار تبلیغات در رسانه های محلی برای کمک به آنها را در همه گیر-gutted آگهی های بازار است.

اکثریت مجلس در حال حاضر وزن در حمایت از حرکت می کند.

بسیاری از این رسانه ها در حال حاضر متعهد میلیون دلار در آگهی به صورت رایگان به COVID-19 دولتی مرتبط با مبارزات انتخاباتی.

مرتبط با: رسانه های محلی به دنبال میلیاردها دلار دولتی, آگهی دلار

چاک شومر (D-n. y.) پیوست و با سنسور. استیو Daines (R-Mont.), جان Barrasso (R-Wyo.), تهم Tillis (R-N. C.), Joe Manchin (D-W. V.), گری پیترز (D-Mich.), و دیگران—بیش از 70 در همه در یک نامه تشویق دفتر مدیریت و بودجه به افزایش پخش و روزنامه های محلی بودجه برای موجود و جدید مبارزات مانند COVID-19 کمک های مربوط به اطلاعات و یا سرشماری یادآوری.

در این نامه به اقدام OMB مدیر راسل Voight آنها اشاره کرد که رسانههای گاهی اوقات تنها فرم اطلاعات بومی و محلی در مناطق روستایی و مهم بود که آنها همچنان به ارائه این خدمات ضروری در طول بیماری همه گیر.

آنها گفتند که هزینه های بیشتر از سازمان های فدرال’ تبلیغات حساب برای اطلاعیه و اطلاعات در رسانه های محلی را در خدمت حیاتی دو منظوره—انتشار اطلاعات مهم به جامعه و به رسانه های محلی درآمد به نگه داشتن آنها را عامل.

رسانههای تحت فشار قرار دادند برای کنگره برای هدایت این سازمان به صرف میلیاردها دلار در رسانه های محلی از جمله در تازه ترین COVID-19 بسته کمک—که پرواز نمی با وجود مجلس نمایندگان و سنا اکثریت در این نامه حمایت و نشانه های آنها را فشار آن را در پس از آن لایحه است.

اما قانون گذاران اشاره کرد که OMB می تواند به تقویت رسانه های محلی صرف امروز بدون نیاز به اقدام اضافی توسط کنگره است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>