سناتور. Warner خواستار FCC برای باز کردن بیشتر تلویزیون سفید فضاهای


گفت: ارزش خود را به ویرجینیایی است نه نظری

با استناد به COVID-19 ویژه در مناطق روستایی دیجیتال تقسیم دیابت مارک وارنر (D-Va.) به نوشته FCC اصرار آن را به حرکت در اسرع وقت در نهایی آن Feb. 28 پیشنهاد برای آزاد کردن بیشتر از “فضای سفید” طیف بین کانال های تلویزیون به صورت بی سیم پهن باند.

او گفت: باید در خود دولت است نه نظری و سفید فضاهای تکنولوژی “در حال حاضر ثابت می شود موثر و ابزار مهم برای هیبرید شبکه اعزامهای.”

مرتبط با: FCC را Pai هل تلویزیون سفید فضاهای قانون

FCC پیشنهاد به اجازه می دهد برای بلندتر برج و قدرت بالاتر برای تلفن همراه و ثابت بی سیم تا سیگنال می تواند رسیدن به دورتر و بیش تر زمین دشوار است. آن را نیز اجازه می دهد تا با قدرت بالاتر خدمات در “geofenced” مناطق و ترویج IoT خدمات مبتنی بر وارنر امتیاز.

شرکت های رایانه–مهمترین مایکروسافت–شده اند با استفاده از فضاهای سفید طیف روستایی با سرعت بالا پهنای باند و IoT برنامه شده بود هل دادن FCC برای باز کردن بیشتر از آن طیف از جمله در کانال بلافاصله در مجاورت کانال های تلویزیون. FCC نمی تواند که تا کنون در جهت هر چند آن را به دنبال اظهار نظر در مورد اینکه آیا کسانی که برای اولین بار در مجاورت کانال می تواند مورد استفاده قرار گیرد بدون بی دخالت نیست.

در نامه خود به FCC وارنر گفت که او همه برای پاکسازی دور موانع قانونی برای استفاده بیشتر از تلویزیون فضاهای سفید (TVWS) فن آوری برای گسترش پهنای باند به میلیون ها نفر از جمله حدود 770,000 ویرجینیایی که عدم دسترسی و بیش از سه میلیون نفر که اصلا از اینترنت استفاده در سرعت های بالا.

مرتبط: برای آخرین در COVID-19 تاثیر بر صنعت

“این شکاف دیجیتال اثرات تقریبا هر جنبه ای از زندگی برای ویرجینیایی زندگی بدون دسترسی به باند پهن به عنوان پهنای باند تبدیل به یک پیش شرط به معنی مشارکت در اقتصاد دیجیتال” وارنر نوشت. “این تضاد تبدیل شده است و نگران کننده تر استارک در ماه گذشته با تعداد بی سابقه ای از آمریکایی ها در حال حاضر به شدت متکی بر دسترسی پهن باند برای telework, پزشکی از راه دور و آموزش آنلاین. حتی در زمان عادی این عدم دسترسی پهن باند مانع از دانش آموزان از دستیابی به پتانسیل کامل خود را تکذیب سالمندان و جانبازان دسترسی به پزشکی از راه دور راه حل های که می تواند به بهبود مراقبت و کاهش هزینه های جلوگیری از کشاورزان از دسترسی نوآورانه دقت ابزار کشاورزی و محدودیت های بالقوه اقتصادی بیش از حد بسیاری از جوامع روستایی.”

او به پایان رسید در این نامه با تشکر از FCC تلاش به تاریخ به شکاف دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>