سناتور. Markey هل پشت در کاخ سفید همه گیر پایگاه داده

گفت: بحران است و هیچ توجیهی برای ایجاد نظارت دولت

سناتور. Ed Markey (D-جرم.) در نظر گرفتن یک “اعتماد ندارند اما بررسی” رویکرد به گزارش جدید COVID-19 سیستم ردیابی است.

Markey صحبت کرد از روز شنبه (8 مارس) گزارش زیر که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال ایجاد یک کوروناویروس “نظارت” سیستم با استفاده از یک پایگاه داده به طور بالقوه اطلاعات حساس است.

Markey ابراز نگرانی های مشابه در مورد گوگل همه گیر های مربوط به جمعیت, جنبش, پایگاه داده.

Markey می گوید دولت فعلی داده است و او را بدون اعتماد به نفس است که چنین کاخ سفید به رهبری پایگاه داده نخواهد تضعیف حقوق و حریم خصوصی.

افزایش نظارت در پاسخ به یک بحران است که یک بیت از یک نقطه با درد دموکرات پس از دولت بوش با کمک کنگره ramped تا ابزار نظارت در پی 9/11. ردیابی جمعیت جنبش توسط کاخ سفید نیز بالا می برد در مورد مسائل دیگر چگونه ردیابی ممکن است مورد استفاده قرار گیرد در برابر مهاجران به عنوان مثال.

“در لحظات بحران مانند این ما نباید به سادگی قبول اظهارات برخی در قدرت که به ما بگویید که ما به ولگرد از اصول هدایت و آزادی های مدنی است که ما که هستیم” گفت: Markey. “آنها در اشتباه هستند. ما را مجبور به چشم پوشی از همه حفظ حریم خصوصی در یک بیماری همه گیر و تماشای نظارت دولتی ریشه است. در حالی که ما قطعا باید با استفاده از نوآوری های تکنولوژیک و شواهد مبتنی بر همکاری برای مبارزه با در حال coronavirus بحران ما نیز باید رد طرح ها و سیاست هایی که وعده مضر تهاجم به حریم خصوصی.”

Markey گفت که او خواهد بود فشار کاخ سفید برای اطلاعات بیشتر, اما آن را برای تلفن های موبایل مانند آن را به یک مقدار زیادی از قانع کننده اگر دولت می کند ایجاد یک پایگاه داده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>