خواستار ترکیبات را مورد FCC که استقرار است underreported

سناتور. Joe Manchin (D-W. Va.) تشویق ویرجینیایی غرب به ارائه پهنای باند تست سرعت به FCC برای کمک به این موضوع است که دولت خود را پهن باند در پوشش “و زیر اعلام کرد پوشش.”

به این منظور Manchin ایجاد یک صفحه وب خود را در سنا وب سایت برای کمک به آنها را که با سرعت آزمون و ارسال آن به FCC و همچنین به دفتر خود.

مرتبط با: سناتوران می گویند FCC باید تنوع بخشیدن به پهنای باند داده ها منابع

FCC به اذعان خود پهنای باند پوشش داده است بشدت فاقد است و در روند جمع آوری دانه تر داده ها به عنوان آن را نیز سرمایه گذاری دیگران بزرگ در اعزام به مناطق روستایی معمولی از Manchin دولت. برخی پیشنهاد کرده اند–به ویژه دموکراتیک کمیسر جسیکا Rosenworcel-که توزیع بخش عمده ای از این پول قبل از آن بهتر درک که در آن پهنای باند است و نه قرار است سبد قبل از اسب.

“تا کنون ویرجینیایی غرب تلاش کمک کرده اند FCC اعلام کرد که ما ارائه دهندگان اغراق پوشش خود گفت:” Manchin “اما ما باید همچنان به نشان می دهد که در آن و چگونه گسترده کمبود پهنای باند و پوشش در غرب ویرجینیا است.”

گفت: عدم دسترسی به باند پهن است که با داشتن یک “ویرانگر” تاثیر گردشگری در دولت خود را Manchin نشانه های بازگشت در ماه اوت که او برنامه ریزی شده به یک خبرنگار به طور منظم با FCC صندلی Ajit Pai در موضوع پهنای باند و سرعت و در دسترس بودن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر