سناتور. Klobuchar شوهر در خارج از بیمارستان


پذیرفته شده بود برای coronavirus مربوط به ذات الریه

سناتور. Ctq (D-Minn.) نشانه شوهرش جان Bessler است پشت در خانه و به بهبود پس از اینکه بستری برای COVID-19.

“با تشکر از همه کسانی که با ارسال نوع کلمات و دعا برای شوهر جان. او coronavirus شده است و در بیمارستان به علت پنومونی و کم اکسیژن” او در بیانیه ای گفت. “او در زمان به نوبه خود خوب بود فقط منتشر شد و در حال حاضر دوره نقاهت در خانه. با تشکر از کسانی که مراقبت برای او و برای همه خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران است.”

مرتبط با: B+C پوشش COVID-19 همه گیر

یک تعداد انگشت شماری از قانونگذاران باید آزمایش مثبت برای ویروس اخیرا سناتور. رند پل (R-Ky.), که انتقاد برای گزارش رفته به سنا بدنسازی و جاهای دیگر بین زمان او آزمون و نتایج آزمون گفت: او در زمان از یک فراوانی از احتیاط.

این رای بر 2 تریلیون دلار به علاوه coronavirus محرک لایحه تصویب شد به اتفاق آرا شب چهارشنبه (25 مارس) اما بدون چند رای زیرا این سناتور بودند خود quarantining و نمی تواند آن را به طبقه.

Klobuchar است گفت که او قصد ندارد به آزمایش ویروس.

“پس از جان و من شده اند در مکان های مختلف به صورت دو هفته گذشته و من در خارج از دوره 14 روزه برای گرفتن بیمار دکتر من به من توصیه می کنید, تست,” او گفت: اوایل این هفته. “همانطور که همه آگاه است وجود دارد کمبود آزمون برای افرادی که نیاز به آنها را در همه جا و من نمی واجد شرایط برای به دست آوردن یکی تحت هر استاندارد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>