سناتور. بنت به پایان می رسد پیشنهاد خود را برای سال 2020 نامزدی حزب دموکرات

توسط Doina Chiacu یوسف تبر و زنجبیل گیبسون | آسوشیتد پرس

واشنگتن – سناتور مایکل بنت کلرادو متوسط که تاکید کرد بهبود آموزش و پرورش برای آمریکایی ها رها شده پیشنهاد خود را روز سه شنبه برای سال 2020 دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری.

بنت 55 گفت: حامیان در مدت کوتاهی پس از نظرسنجی بسته شده در نیوهمپشایر است که آن را “اتصالات” به پایان ریاست جمهوری اش تلاش در دولت که در آن او تا به حال مبارزه کرد و با انرژی.

بنت تشویق رای دهندگان باقی می ماند درگیر و بهبود مشارکت مردم در انتخابات نوامبر زمانی که دموکرات ها به دنبال سرنگون کردن جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من می خواهم به شما خوش امشب شما باید خوشبین امشب – این است که در دست ما” بنت گفت.

2020 مسابقه شد یک صعود دشوار برای بنت بود که تا حد زیادی ناشناخته به آمریکا و موفق به شکستن شلوغ میشه. بنت واجد شرایط برای حزب بحث در ماه های ژوئن و ژوئیه اما موفق به دیدار با استانداردهای سخت تر برای شش بحث های پس از آن.

بنت متمرکز بود مبارزات انتخاباتی خود در نیوهمپشایر برگزاری 50 شهر-سالن رویدادهای بین اوایل دسامبر و روز سه شنبه اولیه انتخابات اما تلاش های شکست خورده برای به دست آوردن کشش.

او در آغاز خود را بلند شات دموکراتیک اولیه کمپین یک ماه پس از اعلام کرد که او به سرطان پروستات است. او تحت عمل جراحی قرار گرفتند در طول قانونی شکستن و شروع به پریدن کرد به دموکراتیک نژاد در ماه مه.

به عنوان یک نامزد ریاست جمهوری بنت به حال ریشه های خود را در این حزب ایجاد در زمانی که ترقی خواهان و سیاسی تازه واردان بودند گرفتن سیاسی در کانون توجه است.

او در واشنگتن از یک مقام پیشین وزارت خارجه و جد توصیه رئیس جمهور فرانکلین روزولت. فارغ التحصیل از دانشگاه Wesleyan و دانشکده حقوق دانشگاه ییل, او در خدمت کلینتون وزارت دادگستری قبل از حرکت غرب است.

بنت منصوب شد به سنا در سال 2009 پس از سلف خود کن سالازار نامگذاری شد وزیر کشور توسط رئیس جمهور باراک اوباما. او برنده انتخابات مجدد در سال 2016.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر