نیمه قرنطینه: زندگی با شیوع کروناویروس در هنگ کنگ

آنلاین پوستر اصرار Hongkongers برای حمایت از کارگران پزشکی و #saveourselves. از طریق توییتر

من با زندگی من و همسرم شش سال در هنگ کنگ و برای دو هفته گذشته مانند بسیاری از Hongkongers ما شده اند و زندگی را در نیمه قرنطینه. ما ماندن در خانه بیشتر از زمان کار از خانه و جلوگیری از گردهمایی های اجتماعی و بیرون غذا خوردن.

تا به حال ووهان coronavirus (در حال حاضر رسما به عنوان شناخته شده Covid-19) نه ریشه در جوامع محلی از طریق انسان به انسان انتقال ما را امیدوار به از سرگیری زندگی عادی در اوایل ماه مارس. اما به نظر می رسد که این وضعیت از نیمه قرنطینه وضعیت ادامه خواهد داد برای برخی از. مورد اخیر است 19-فرد در جمع خانواده در 25 ژانویه که منجر به نه نفر آلوده شدن. همانطور که از فوریه 11 تعداد کل تایید عفونت در هنگ کنگ رسیده است 42.

به عنوان دوره کمون برای coronavirus است 2-14 روز و آخرین یافته ها نشان می دهد که آن می تواند گسترش به آنجا که 24 روز شیوع اجتناب ناپذیر است. تنها راه برای جلوگیری از انتقال است که به حفظ و بهداشت شخصی و کاهش تماس های اجتماعی. هنگ کنگ اداره آموزش و پرورش اعلام کرد در این سال جدید قمری است که تمام مدارس را بسته باقی می ماند تا مارس. دانشگاه منتقل کرده اند به کلاس مجازی ترتیبات و بسیاری از نهادهای عمومی و کسب و کار اجازه می دهد کارکنان به محل کار از خانه.

شبح سارس

هفده سال پیش در ماه فوریه سال 2003 اولین مورد از سندرم حاد تنفسی (سارس) وارد هنگ کنگ از گوانگدونگ. در ماه ژوئن سال 2003 1,750 موارد شناسایی شدند و 286 نفر فوت کرده است. حدود 80 درصد از عفونت ها می توان به مورد اول.

در حالی که ووهان coronavirus است که به عنوان کشنده به عنوان سارس مقیاس شیوع 10 برابر بزرگتر به عنوان لطف به پوشش توسط مقامات چینی سرزمین اصلی چین ساکنان ابتدا اطلاع از شیوع و نه نیاز به اقدامات حفاظتی در مراحل اولیه.

در اوایل ژانویه ما هنگ کنگ از ساکنان تلاش برای هشدار به سرزمین اصلی شهروندان چینی از شیوع اما آنلاین میهن پرستان در پاسخ به تکرار طوطی وار یک مشترک تئوری توطئه—که Hongkongers بودند در تلاش برای ایجاد ترس و وحشت در چین, بنابراین به عنوان برای تضعیف مقامات.

Hongkongers آغاز شده بود با پوشیدن ماسک قبل از سال جدید قمری در حالی که ووهان ساکنان هنوز برگزاری بزرگ خود را تا پایان سال در اعیاد و مراسم های محافظت نشده. زمانی که مغازه ها بازگشایی پس از سال جدید قمری Hongkongers شروع کردن در نیازهای روزانه در آماده سازی برای زندگی در زیر نیمه قرنطینه, پیش بینی است که این ویروس نمی خواهد فروکش تا در تابستان.

قفسه های خالی

ما به عنوان یک کودک که در مدرسه مستلزم آن است که دانش آموزان پوشیدن ماسک هر زمان که همکلاسی های خود را به آنفولانزا ما همیشه باید دو هفته سهام از کودکان ماسک در دست است. اتفاقا شوهر من چند بسته از ماسک در کنفرانس اخیر, سفر به کره جنوبی پس از سال جدید قمری بنابراین ما نمی باید به خط برای ساعت برای خرید ماسک.

به عنوان coronavirus گسترش به دیگر کشورهای آسیایی ممنوعیت صادرات از ماسک منجر به کمبود. در حالی که سازمان بهداشت جهانی (WHO) توصیه کرده است که لازم نیست برای مردم به پوشیدن ماسک مگر اینکه آنها را توسعه داده اند آنفولانزا علائم تراکم جمعیت در هنگ کنگ باعث می شود آن را بسیار دشوار است برای حفظ توصیه می شود یک دو متر فاصله اجتماعی بین مردم و در فضاهای مانند ساختمان آپارتمان آسانسور فاصله اجتماعی است که به کاهش نزدیک به صفر است.

ماکائو و خواهر شهرستان در مجاورت هنگ کنگ است که همچنین به موضوع چین “یک کشور دو سیستم” اصل باید به تصویب یک سهمیه سیاست به اطمینان حاصل شود که تمام ساکنان می توانند با خرید 10 ماسک هر 10 روز معادل 1 دلار. هنگ کنگ دولت اما نه تنها موفق به حصول اطمینان از تامین ماسک برای شهروندان بلکه از ماسک و دیگر دنده محافظ برای کارکنان پزشکی در بیمارستان های دولتی. سازمان بهداشت تنها یک ماه عرضه در بورس و دولت به درخواست تایید برای صادرات دنده از پکن در مقابل افت حتی بیشتر جدی کمبود در چین است.

همچنین در تامین کوتاه مدت در بازار هنگ کنگ برای دو هفته گذشته در حال مبتنی بر الکل پاک کننده سفید کننده برنج و کاغذ توالت. هفته گذشته من در بازدید پنج سوپر مارکت در محله و نمی تواند پیدا کردن یک بسته برنج. در نهایت من به خط در خارج از یک سوپر مارکت در اوایل صبح برای دریافت نگه دارید از یک بسته. به منظور دریافت 500 میلی لیتر بطری آب ژاول به صورت منظم و خانگی ضد عفونی من برای تماس با من منطقه عضو شورا برای دریافت رایگان رمز. در ژانویه اکثریت شوراهای منطقه تصویب بودجه برای خرید ماسک و محصولات بهداشتی برای کمک به مقابله با این بیماری همه گیر در سطح مردمی.

قفسه های خالی در هنگ کنگ سوپر مارکت. عکس گرفته شده توسط یکی از دوستان نویسنده و با اجازه استفاده می شود.

#saveourselves

هنگ کنگ دولت در حقیقت مردم را به وحشت اما البته پس از اعتراضات طولانی مدت باعث ضد استرداد جنبش چند بر این باورند که دولت اراده یا توانایی حفاظت از شهر و یا برای قرار دادن مردم و منافع مشروع قبل از منافع سیاسی از پکن است. شکست خود را به امن عرضه ماسک و تامل در اطراف محدود کردن سفر بین سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ نمونه های بارز از این.

در چشم مردم هنگ کنگ دولت مصمم است تنها به نجات خود و هشتگ #saveourselves (港人自救)شده است به طور گسترده ای مورد استفاده در Twitter, Facebook و دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی به انتقاد از دولت و به گسترش اطلاعات در مورد اقدامات حفاظتی مانند شخصی و خانگی بهداشت از جمله ساده فرمول شیمیایی برای خانه ساخته شده بر اساس الکل پاک کننده, چگونه یک قابل استفاده مجدد ماسک و غیره.

در روح #saveourselves مردم نیز به اشتراک گذاری با دیگران نیاز دارند. برای مثال پس از من به دوستان در Facebook که خانواده من در حال اجرا بود از برنج در عرض 24 ساعت دو آشنایان به من پیشنهاد برخی از آنها مازاد انبار. سازمان با خارج از کشور تجارت اتصالات در حال کمک به کانال تامین ماسک برای مردمی کارگران و گروه های داوطلب شده اند و سیستم عامل رسانه های اجتماعی به اصرار مردم برای اهدای مازاد خود را ماسک صورت برای افراد مسن است.

تعیین ضد دولتی در اعتراض به سرعت بدل به یک عزم راسخ برای مبارزه با گسترش coronavirus.

مدیریت ترس

کمبود مایحتاج روزانه و نیمه قرنطینه ساخته اند زندگی سخت تر برای همه. برای خانواده ها مثل من با کودکان و نوجوانان, شیوع بیماری سه برابر شده است روزانه حجم کار. ما در حال حاضر باید برای مراقبت از ما 6 سال دور ساعت پس از تعقیب نیازهای روزانه, مدیریت خانواده, بهداشت و تهیه سه وعده غذا در روز در حالی که انجام وظایف به طور منظم ما شغل.

به منظور کاهش استفاده از ماسک ما نمی رویم ، من و همسرم به نوبت بیرون رفتن سه بار در روز برای خرید نان و بررسی در سوپر مارکت ها و داروخانه ها در صبح را ما به پارک برای چند ساعت در بعد از ظهر برای رفتن به بازار برای خرید سبزیجات و میوه در اواخر بعد از ظهر. این پارک نیمه خالی به عنوان مردم نگران انتقال coronavirus در میان کودکان و نوجوانان است. من دریافت کرده اند دوستانه هشدارهای پدر و مادر در واتساپ گروه مورد گرفتن بچه ها به پارک اما من با این وجود تصمیم به اجازه دختر ما لذت بردن از چند ساعت روزانه آفتاب. ما مصمم به اجازه دهید خودمان را غرق ترس حتی اگر شرایطی هستند و نه ترسناک.

چه نگرانی من این است که گسترش ترس و نفرت در گفتمان عمومی به عنوان آن می تواند به راحتی به تشدید متعصب ضریب اطمینان در برابر سرزمین اصلی چین. روشن است که مرکز شیوع شهر ووهان و تعدادی از استان ها در سرزمین اصلی چین در آستانه مقیاس بزرگ شیوع است. اما در حالی که من با شما موافقم که ما باید با محدود کردن مسافران از سرزمین اصلی چین وارد هنگ کنگ و درک زمانی که کشورهای دیگر تحمیل محدودیت های مشابه در هنگ کنگ از ساکنان پیدا کردن برچسب سرزمین اصلی چین به عنوان خودخواه بازی-گوشت مصرف کنندگان و نادرست ویروس-پخش کاملا قابل دفاع به خصوص آن را به عنوان واقعیت است که اکثر مسافران ورود به هنگ کنگ در سال جدید قمری در حال ساکنان محلی از بازگشت سالانه خود خانواده بازدیدکننده داشته است در سرزمین اصلی چین است.

گسترش ترس و نفرت نیز منجر به تعدادی از افراطی نیست-در-من-حیاط خلوت-سبک شد. درست است که دولت نه برگزار عمومی مشاوره در مورد انتخاب سایت برای جداسازی افرادی که تماس مستقیم با کروناویروس بیماران و ساکنان محلی باید حقوق خود را به صدا کردن نگرانی های خود را. پرتاب بنزین بمب برای از بین بردن چنین امکانات, اما, نمی توان توجیه کرد.

من امیدوارم که ترس و نفرت علیه سرزمین اصلی چین فروکش خواهد کرد که بیشتر داستان علاقه انسان ظهور از ووهان و هوبئی استان است. حوادث مانند مرگ دکتر لی Wenliang باید یادآوری Hongkongers که بدبختی در ووهان و دیگر سرزمین اصلی چین شهرستانها در نتیجه پوشش از این بیماری همه گیر توسط دولت چین به نام ثبات سیاسی بالاتر از همه چیز. آن را دوست دارم یا نه, سرنوشت سرزمین اصلی مردم چین و Hongkongers به طور جدایی ناپذیری در هم تنیده شده است.

من شروع به صحبت با دختر من در مورد شیوع بیماری برای اولین بار توسط توضیح داد که چرا او را به پوشیدن ماسک در هنگام بازی در پارک, اجازه دادن به او را می دانم که آن را نه فقط در مورد حفاظت از خود بلکه دیگران و به خصوص افراد مسن و کودکان که سیستم ایمنی بدن ضعیف تر هستند و کمتر قادر به مقاومت در برابر بیماری است. من هم به او گفتم داستان دکتر لی Wenliang و چگونه دستگیر شد و برای پخش شایعات هنگامی که آنچه او گفت: در واقع درست است.

چوب به حقیقت و همدلانه به دیگران من به او بگویید. این راه به #saveourselves.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر