توسط Deb Riechmann | آسوشیتد پرس

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی گفت که او را دیده می شود هیچ اطلاعاتی نشان می دهد که روسیه در حال انجام هر چیزی را امتحان کنید برای کمک به رئیس جمهور دوباره انتخاب شود.

رابرت اوبراین نظرات منتشر شد شنبه در متن مصاحبه با ABC “این هفته با جورج Stephanopoulos” مجموعه به هوا در روز یکشنبه.

“مشاور امنیت ملی می شود, بسیار خوب دسترسی, به ما هوش” اوبراین گفت. “من را دیده اند هر اطلاعاتی که روسیه در حال انجام هر چیزی را به تلاش برای به دست آوردن رئیس جمهور تهمت دوباره انتخاب شود.”

اوبراین نظر آمد پس از او خواسته شد در مورد گزارش های رسانه ای است که با هوش و حرفه ای گفت: اعضای خانه هوش کمیته آن بود که روسیه با هدف حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات.

برخی از مقامات آشنا با طبقه بندی جلسه گفت: نمایندگان مجلس گفته بودند که روسیه در نظر گرفتن مراحل است که کمک خواهد کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن. و دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز جمعه اذعان کرد که او در جریان ماه گذشته توسط مقامات ایالات متحده در مورد تلاش های روسیه برای افزایش نامزدی خود را.

ارشد هوش رسمی با دانش در مورد این جلسه اما به گفته آسوشیتد پرس روز جمعه که تعداد انگشت شماری از ایالات متحده تامین امنیت انتخابات briefers بگویم نه خانه هوش اعضای کمیته که روسیه “کمک به انتخاب دوباره رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.” رسمی که صحبت خواست نامش فاش نشود به بحث در مورد طبقه بندی جلسه گفت: برخی از نمایندگان مجلس رسیده و نتیجه گیری که تا به حال ساخته شده توسط briefers.

اوبراین گفت که او تا به حال نه دیده می شود هر گونه اطلاعات و یا تجزیه و تحلیل نشان می دهد که روسیه کمک مغلوب ساختن پیشی جستن و نه به حال رهبران در سازمان های اطلاعاتی.

“همه من می دانم این است که جمهوری خواهان در کنار خانه شنیدن ناراضی بودند با شنیدن و گفت که با وجود هوش بالا چی بود که گفت:” اوبراین گفت. “اما در اینجا معامله: من حتی نمی دانم اگر چه گزارش شده است که گفت: (توسط briefers) درست است. شما می دانید کسانی که در حال نشت بیرون آمدن از آن شنیدن است.”

اوبراین نیز گزارش را رد کرده که تهمت عصبانی شد زمانی که او گفت: در مورد این جلسه و این که او مواجه سابق اقدام ملی اطلاعات مدیر: یوسف مگوایر و پس از آن جایگزین او با زمان سفیر آمریکا در آلمان, ریچارد Grenell.

اوبراین گفت: تهمت بود نه عصبانی با مگوایر و دوست داشته مگوایر به ماندن در دولت در یک نقش متفاوت است. او گفت: مگوایر زمان به عنوان بازیگری مدیر اطلاعات ملی بود تا در اوایل ماه مارس و کاخ سفید مورد نیاز یک فرد — کسی که در حال حاضر تایید شده توسط مجلس سنا — به طور موقت جایگزین او شود.

“سفیر Grenell وجود دارد برای یک دوره موقت از زمان” اوبراین گفت که تهمت بود انتظار برای اعلام نامزد به سرعت تایید شده توسط سنا به عنوان تمام وقت مدیر. رئیس جمهور گفت: با توجه به سه یا چهار نامزد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر