NEW ORLEANS (AP) — یک فرد زده بود و کشته شدن توسط مردی Gras شناور در طول خشن شنبه شب خیابان رژه در New Orleans نفر دوم در روز کشته در امتداد یک مسیر رژه در این سال فصل کارناوال, مقامات گفت.

یک شهر سازمان وظیفه آمادگی اضطراری توییتی است که فرد ضرب مجروح شنبه شب به عنوان محبوب Krewe از Endymion نورد شده بود. آژانس پلت فرم آنلاین نلا آماده tweetetd آن را به حال هیچ فوری جزئیات دقیقا چطور مرگ رخ داده است و یا هویت فرد.

نلا آماده گفت: مانده از Endymion رژه بود اوراق شنبه شب. گزارش گفت: 13 شناور در حال حاضر جلوتر رفته زمانی که حادثه رخ داده است و با 14 شناور در شکل گیری. باقی مانده شناور است که به دنبال همراه با راهپیمایی گروه های منحرف در جای دیگر از صحنه تصادف در خیابان کانال های گسترده ای در مسیر این رودخانه می سی سی پی پورت شهرستان محبوب با رژه بینندگان.

New Orleans پلیس گفت: اولین پاسخ دهندگان به سرعت همگرا در سایت تویت کردن تماس ها برای جمعیت برای جلوگیری از این منطقه است.

این شناور با آن پر زرق و برق چراغ ها هنوز هم برق زده بود و محاصره توسط پلیس سوار بر اسب و بر پا است. همه در اطراف خیابان پهن بود با پرتاب مهره های گردنبند و خرده ریز پرتاب از شناور همراه با دیگر باقی مانده است. ایستگاه های تلویزیونی گزارش داد یک حالت غم انگیز گرفته شده بود نگه دارید از اعضای رژه گروه پس از یادگیری از مرگ و میر.

مرگ آمد و به عنوان نیواورلئان هنوز عزاداری مرگ 58-سال-که — گفته — اجرا شد توسط یک شناور رژه شنبه شب در اجرا تا چربی شنبه آخر.

شهردار LaToya Cantrell گفت: شنبه شب که در جنوب لوئیزیانا شهر عزادار شد.

“برای مواجه با چنین تراژدی و بار دوم در ارتفاع ما جشن های کارناوال به نظر می رسد غیر قابل تصور بار به خرس. شهر و مردم نیواورلئان را با هم خواهد آمد, ما را اندوهگین و ما استقامت با هم” Cantrell در بیانیه ای گفت. “قلب ما برای کسانی که از دست رفته و برای عزیزان خود و نماز ما و عمیق ترین همدردی با آنها هستند.”

چهار مرگ و میر رخ داده بود در طول رژه از عارف Krewe از Nyx یک زن کارناوال ، شاهدان اعلام New Orleans بومی جرالدین Carmouche حال ظاهرا تلاش برای عبور از بین دو قسمت پشت سر هم شناور و افتاد بیش از یک دردسر اتصال بخش است.

آن را بلافاصله روشن اگر پشت سر هم شناور شد درگیر در شنبه شب مرگ و میر, اما این شهر آژانس نلا آماده توییتی که پشت سر هم شناور اجازه داده نمی شود برای چند روز باقی مانده در سال 2020 جشنواره نجومی. پشت سر هم شناور هستند چندین شناور متصل به هم و کشیده شده توسط یک تراکتور.

کارناوال فصل خود نزدیک سنتی تمام چربی شنبه جشن خشن اوج یک هفته یا بیشتر از رژه شادمانی و مهمانی.

مرگ نیز آمده فقط یک سال پس از یک ماشین با سرعت به یک دوچرخه لین در نزدیکی یک رژه مسیر ضربه نه مردم و کشتن دو دوچرخه سواران نه چندان دور از جایی که Krewe از Endymion شکل گیری فقط تصویب شده بود. یک مرد شناخته شده به عنوان راننده بود و پس از آن به اتهام دو فقره فضایی قتل.

قبل از این در سال های اخیر کارناوال شناور مربوط به مرگ و میر اتفاق افتاده در سال 2009 زمانی که 23 ساله سوار کاهش یافت و از یک شناور و در مقابل از چرخ های آن در کرنکرو حدود 120 مایل (195 کیلومتر) غرب نیواورلئان.

در سال 2008 سوار شدن سه بخش شناور پس از Krewe از Endymion رژه در نیواورلئان کشته شد زمانی که شناور lurched به جلو و بخش سوم فرار بیش از او به پلیس گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر