فصل دو از ‘آنچه ما در سایه” در FX مارس 15


Jemaine Clement نشان می دهد در مورد خون آشام شدن در استاتن آیلند

خون آشام, کمدی, آنچه ما در سایه آیا شروع فصل دو FX در 15 آوریل است. بر اساس فیلم توسط Jemaine Clement و Taika Waititi, آنچه ما در سایه آیا به نظر می رسد در سوء استفاده از خون آشام هم اتاقی Nandor (کیوان نواک), Nadja (Natasia Demetriou), Laszlo (Matt Berry) و کالین رابینسون (علامت Proksch) به عنوان حرکت آنها استاتن آیلند با کمک انسان Guillermo (هاروی Guillén).

“در طول فصل خون آشام ها سعی خواهد کرد برای پیدا کردن راه خود را در جهان از انسان سوپر باول احزاب, اینترنت, ترول, یک انرژی خون آشام که ترویج می شود و می شود مست در قدرت و البته همه ارواح جادوگران necromancers زامبی و سایه پردهی ترور که آزادانه پرسه زدن در منطقه سه کشور گفت: FX.

کلمنت ایجاد شده در این مجموعه است. کلمنت Waititi و پل ماجول تولید کنندگان اجرایی با اسکات رودین گرت Basch الی بوش و استفانی رابینسون. آنچه ما در سایه تولید شده توسط FX Productions.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>