فصل دو خوب می خورد: Reloaded’ در پخت و پز کانال مارس 13


Alton Brown میزبان و تولید

خوب می خورد: Reloadedمیزبانی Alton Brown, بازده, آشپزی, کانال مارس 13. این فصل دو دارد و 13 قسمت.

“هر هفته آلتون revisits یک فن-قسمت های مورد علاقه و به روز رسانی محتوا با امروز دیدگاه امضای خود را حس شوخ طبعی و متخصص در علوم و مواد غذایی” گفت: پخت و پز کانال.

فصل شروع می شود با یک بازنگری از “تخم مرغ فایل” اکتشاف تخم مرغ از هر زاویه قابل تصور است.

دیگر قسمت های مقابله با قهوه مثل آتش و سنگ زنی دم و دنده مورد نیاز به آن را انجام دهد; یک اختراع مجدد گلدن دستور کیک و قهوه ای را در چه قابلمه کباب است که تصور می شود.

“آلتون را مخاطب هوشمند, تکنولوژی زرنگ و دانا و آنها می خواهند برای تماشای خوب می خورد: Reloaded از هر کجا که هستند” گفت: Courtney, سفید, رئیس جمهور, شبکه غذایی و پخت و پز کانال. “نشان می دهد ترکیبی از نوستالژی و نوآوری را در این سری دقیقا محتوای طرفداران خود طلب است.”

پخت و پز کانال رفتن ارائه می دهد خوب می خورد , پیش نمایش, مارس 6th.

“تبدیل کردن همه چیز است جدید دوباره…یا حداقل خوب می خورد که گفت:” قهوه ای است. “این قسمت دریافت کامل ‘بازنگری’ درمان به طوری که آنها در حال تعمیر و بازسازی, بازسازی و…بهتر است.”

خوب می خورد و برای اولین بار در سال 1999 و برای فرار از 13 سال در شبکه غذایی. این برنامه ترکیبی از مواد غذایی علوم و فرهنگ پاپ skit, شوخی های نوآورانه و پخت و پز و گاه به گاه آروغ زدن عروسکی گفت: پخت و پز کانال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>