آمار درام کشتار آستانه بازگشت برای فصل سوم مارس 26 ساله امریکا و AMC. Sandra Oh and Jodie Comer ستاره.

بی بی سی امریکا دستور داده است تا فصل چهار نشان می دهد.

Sid وزش تولید فیلم نشان می دهد. فیونا شاو و Kim Bodnia نیز در بازیگران.

فصل دو دو برابر آن فصل یکی از مخاطبان در کنسرت+SD گفت: بی بی سی امریکا. در فصل سوم داستان ادامه با وحشیانه pasts معتاد به یکدیگر اما به شدت در تلاش برای زندگی بدون هر یک از دیگر. برای Villanelle قاتل بدون شغل حوا مرده است. برای حوا سابق MI6 عمل مخفی شدن در دشت بینایی Villanelle هرگز او را پیدا کنید. همه خوب به نظر می رسد تا زمانی که تکان دهنده مرگ مجموعه آنها را در یک دوره برخورد.

“این دو blindingly خوب, بازیگران, بازگشت, برای یک فصل است که در می یابد هر دو شخصیت در جایی جدید گفت:” سارا بارنت رئیس AMC شبکه های سرگرمی گروه & AMC Studios. “آنچه باقی می ماند همان است که کشتن حوا را ادامه خواهد داد به جلو و طرفداران همراه برای ferociously اصلی و قلب-تپش سوار.”

سوزان Heathcote است منجر نویسنده و تهیه کننده اجرایی برای فصل سه. اجرایی تولید کنندگان سالی وودوارد ملایم لی موریس قمر والر-پل جینا Mingacci دامون توماس, Jeff Melvoin, سوزان, Heathcote و ساندرا اوه.

“از کجا شروع کنیم ؟ آن را شش ماه پس از رویدادهای خونین در رم با حوا و Villanelle هر دو احساس است که آنها دوباره زندگی خود را, اما هر دو فریب دهد خود را به طرز وحشیانه ای گفت:” وودوارد ملایم است. “این یک فصل در مورد هویت خود مختاری و هرج و مرج است.”

این سری است که بر اساس موسوم Villanelle novellas توسط لوقا جنینگز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im