فصل قطعیت: کانادا, صاحبان اردوگاه, آمریکا ماهیگیران تفننی برنامه ریزی سفر در برزخ چون از COVID-19 همه گیر

مقصد خود را از اواخر 1990s بوده است Obabikon خلیج اردوگاه جزیره گریز در انتاریو کنار دریاچه جنگل در نزدیکی Morson, Ont., در مورد 4½ ساعت از چنگال بزرگ.

با فراوانی از مناظر زیبا و بزرگ ماهیگیری, Ontario کنار دریاچه بزرگ است که یک قسمت را محبوب برای سازندگان و معامله گران ،

“من دیده ام یک مقدار عادلانه از آب در طول روز, اما که بخشی از دریاچه جنگل به من فقط زیبا است” گفت: Pat Hefferman, 61 معاون دوم رئیس جمهور از سازندگان و معامله گران و یک سازمان از سفر از سال 1998 است. “با تمام جزایر مهم نیست که چه آب و عناصر شما می توانید به دنبال حفاظت و هنوز هم ماهی.”

خدمه به طور معمول در دیدار 40 نفر حداقل نیاز به بیش از کل اردوگاه برای سه یا چهار روز در اواخر ماه مه و 45 بچه ها امضا شد و این سفر Heffernan گفت.

سپس COVID-19 coronavirus همه گیر آمد و انداخت جهان به اضمحلال رود. ایالات متحده و کانادا بسته اند مرزهای خود را به ترافیک غیر ضروری حداقل تا مارس 21 و حتی اگر این مرز بازگشایی وضعیت این سال را به سفر برنامه ریزی شده برای ماه مه 28-31 است در برزخ Heffernan گفت.

“من فقط می توانید ببینید که در آن ما در حال رفتن به قادر به انجام آن است که بسیاری از بچه ها” Heffernan گفت: با توجه به 6 پا اجتماعی فاصله دستورالعمل در محل برای به حداقل رساندن پتانسیل گسترش ویروس. “و این جزیره بسیار بزرگ است.”

تغییر زمان به بعد در تابستان با یک گروه کوچکتر به نظر می رسد محتمل ترین سناریو اما حتی است که به دور از برخی Heffernan گفت.

“امیدوارم ما می توانیم نجات برخی از آن به هر حال,” او گفت:. “این نوع از جهت ما به دنبال در حال حاضر.”

نگرانی های مشترک

وضعیت رو به سازندگان و معامله گران و اردوگاه که میزبانی آنها نیست منحصر به فرد است. آن است که آیا آمریکا ماهیگیران تفننی برنامه ریزی کانادا سفر ماهیگیری یا کانادا, صاحبان اردوگاه تعجب اگر آنها را ببینید آمریکا مشتریان تابستان سال 2020 شکل گیری است تا به عنوان یک فصل از عدم قطعیت.

که به ویژه درست است اگر دو کشور گسترش مرز محدودیت.

“هیچ کس نمی داند — آن را روز به روز گفت:” پل wiens را یک شرکت صاحب وایکینگ تسلیم در نزدیکی قره قاط Portage مرد., حدود 500 مایلی شمال آمریکا-Manitoba مرز.

Paul and Anita Wiens are partners in Viking Lodge near Cranberry Portage, Man., about 500 miles north of the Canadian border. May and June are crucial months for American tourism, Paul Wiens said. (Photo courtesy of Paul Wiens)

پل و آنیتا wiens را در حال همکاران در وایکینگ تسلیم در نزدیکی قره قاط Portage مرد., حدود 500 مایلی شمال مرز کانادا است. مه و ژوئن به ماه مهم برای آمریکا, گردشگری, پل wiens را گفت. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از پل wiens را)

بدون آمریکا ترافیک چه شکل به عنوان یک بنر فصل می تواند یک فاجعه است گفت: wiens را یک سال پنجم صاحب اردوگاه با همسرش آنیتا برادر متی و خواهر در قانون Sharnell. آنها در حال حاضر از دست بهار خرس فصل به دلیل همه گیر و مرز بسته شدن به معنی ماه مه احتمالا رفته بیش از حد است.

آوریل و ژوئن هستند “و یا شکستن” ماه و ترافیک نشان دهنده 90 درصد به 95 درصد این اردوگاه را رزرو است که زمان از سال wiens را گفت. این مینت و راگبی, N. D., مناطق, و, Wichita, کن., به خصوص قوی در بازار.

“ما می توانیم اثری که داکوتای شمالی جمعیت و ویچیتا جمعیت پشت به یک زن و شوهر از بچه ها که در آینده شده است برای بسیاری از سال های بسیاری مانند 40-50 سال” wiens را گفت. “و آن را فقط به نوع رشد از آن است.”

ترین گروه های برنامه ریزی شده برای ماه مه و ژوئن هستند تا زمانی که آنها می توانید قبل از تصمیم گیری چه باید بکنید wiens را گفت; دیگران به دنبال برنامه ریزی مجدد یا بعد از آن در پاییز و یا بهار آینده.

“من فکر نمی کنم ما تا به حال هر کسی فقط آشکار لغو و نه rebook یا پاییز و یا بهار آینده,” او گفت:. “همه چیز ما در حال گرفتن از مهمانان ما تا کنون است که اگر مرز باز آنها در حال آمدن است.”

برگزاری امید

که امید برای شان انگلس از Tipton, آیووا, که بخشی از یک گروه از سه تا شش بچه که ساخت سالانه سفر به تسلیم در دریاچه Athapapuskow در شمال مانیتوبا برای 13 سال گذشته. آنها تا به حال در این سال سفر برنامه ریزی شده برای اواخر جولای در این کتاب پس از ماه دسامبر و حتی اتاق های هتل محفوظ در گرند فرک است که حدود نقطه نیمه راه خود را از 1100 مایل سفر.

فریب tangling با جایزه شمال ماهی — آنها boated هیولا تا 48 اینچ — یک جاذبه انگلس می گوید و آنها در حال برگزاری تا اوایل ماه ژوئن قبل از تصمیم گیری چه باید بکنید اگر مرز بسته افزایش یافته است.

Shawn Engels of Tipton, Iowa, with a 43-inch northern pike he caught during a trip to Lake Athapapuskow in northern Manitoba. Engels is part of a crew that has been making the trip to chase northern pike for the past 13 years and says they'll wait until early June to see if the U.S.-Canada border reopens before deciding whether they'll make this year's Canada trip. If not, he says they'll look to fish a U.S. destination such as Lake of the Woods or Devils Lake. (Photo courtesy of Shawn Engels)

شاون انگلس از Tipton, آیووا, با 43 اینچ شمال پایک او را در طول سفر به دریاچه Athapapuskow در شمال مانیتوبا. انگلس بخشی از خدمه شده است که در ساخت سفر به تعقیب شمال ماهی برای 13 سال گذشته و می گوید آنها صبر کنید تا اوایل ماه ژوئن برای دیدن اگر آمریکا-کانادا مرز بازگشایی قبل از تصمیم گیری که آیا آنها را در سال جاری کانادا سفر. اگر نه او می گوید که شما نگاه به ماهی یک مقصد ایالات متحده مانند دریاچه جنگل یا Devils Lake. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از شاون انگلس)

“ما در حال رفتن به سعی کنید به عنوان بهترین ما می توانیم به کانادا سفر بهترین فرصت ما می توانیم آن را” انگلس گفت. “اما من فکر می کنم هنگامی که آن را به ماه ژوئن و اگر آن را هنوز هم نمی خواهم نگاه ما برای مطمئن شوید که قادر به رفتن ما احتمالا در نگاه به دریاچه از جنگل و یا شیاطین دریاچه و یا چیز دیگری در ایالات متحده است که ما می تواند رسیدن به.”

این نیز مخاطره آمیز او تصدیق می کند.

“اگر ما صبر بیش از حد طولانی به دریاچه از جنگل و یا برخی از این دریاچه ها در ایالات متحده در حال رفتن به در دسترس بودن برای به دست آوردن یک محل به ماندن در کوتاه مدت متوجه? بنابراین ما به نوعی در تلاش برای تعادل که” انگلس گفت.

Gary Moeller از Baudette, Minn., یک شریک در بالارد رفت و آمد مکرر در دریاچه از جنگل گفت: رفت و آمد مکرر به میدان فرستاد “چند تماس” این بهار از گروه ها به دنبال نجات ماهیگیری قصد دارد اگر خود را به کانادا سفر نمی تواند اتفاق می افتد.

“ما می تواند استفاده از اضافی در مورد کسب و کار در حال حاضر” Moeller گفت.

بالارد رفت و آمد مکرر نیز سهام عدم اطمینان از کانادا اردوگاه اپراتورها به عنوان صاحبان بالارد جزیره سیاه در انتاریو کنار دریاچه جنگل. Moeller اجرا می شود بالارد این جزیره در طول ماه های تابستان اما تا مرز محدودیت ها برداشته او نمی تواند به این اردوگاه به دلیل تابعیت و مهاجرت کانادا نیست صدور مجوز کار به nonresidents.

“من به نوعی احساس قابل درک است که گردشگری بسیار در سوز در حال حاضر” Moeller گفت. “End نتیجه ؟ بیش از احتمال زیاد (بالارد جزیره سیاه) را نمی توان در عمل برای ماه مارس که دانستن آن را به ما طول می کشد حداقل دو هفته به آمادگی قبل از این اردوگاه به طور کلی آماده برای رفتن.”

انتظار و دیدن

با وجود مرز طولانی قطعیت فیل Engen از لارنس خلیج تسلیم در گوزن های شمالی دریاچه در شمال ساسکاچوان می گوید: او خوش اردوگاه می توانید شروع فصل آن در زمان. به طور معمول کار در افتتاح این اردوگاه برای فصل آغاز می شود در اواخر ماه مه و اولین مهمان وارد 6 ژوئن گفت Engen زندگی می کند که در تولنا N. D., در خارج از فصل.

لارنس خلیج تسلیم این سال علائم آن 50 فصل است.

Phil Engen (right), sister Mindy and dad Randy, all of Tolna, N.D., are partners in Lawrence Bay Lodge on Reindeer Lake in northern Saskatchewan. Phil Engen says he remains optimistic the border will reopen and the camp's first guests can arrive June 6 as scheduled, despite the COVID-19 pandemic. (Photo courtesy of Phil Engen/ Lawrence Bay Lodge)

فیل Engen (راست) خواهر Mindy و پدر شیدا همه تولنا N. D. همکاران در لارنس خلیج تسلیم در گوزن های شمالی دریاچه در شمال ساسکاچوان. فیل Engen می گوید او همچنان خوش بینانه مرز را بازگشایی و اردوگاه اولین مهمانان می رسند ژوئن 6 به عنوان برنامه ریزی شده با وجود COVID-19 بیماری همه گیر. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از فیل Engen/ لارنس خلیج تسلیم)

“خوشبختانه ما حدود 90% رزرو تا اواسط فوریه بنابراین ما بسیار خوش شانس است که راه” Engen گفت. “اکثر مردم نیست لغو هر چیزی نشده است; آنها فقط به نوع انتظار و دیدن و امید برای بهترین.”

حدود 90 درصد از اردوگاه مشتریان از ایالات متحده آمریکا تا مرز مسئله بسیار مهم است, او گفت:.

“من به صحبت در مورد 80 درصد از رزرو مشتریان و بسیاری از آنها فقط گفتند که می خواهم آن را رول به 2021 اگر ما نمی توانیم کار” Engen گفت. “ما تا به حال تعداد کمی از مردم که در آن از آنها خواسته برای برگشت پول فقط به خاطر این وضعیت مؤثر بر کسب و کار خود را در یک راه است.”

اگر مرز بسته شدن گسترش مه گذشته 21 و در ادامه به ماه ژوئن Engen می گوید: او احتمالا تبدیل خواهد شد بیشتر نگران است. اما در حال حاضر او امید برای بهترین.

“ما فقط در حال حرکت به جلو,” او گفت:. “تنها چیزی که تغییر کرده این است که ما احتمالا باید چند لکه های باز در ماه ژوئن ما شاید نمی داشته اند. اما دیگر از آن, اگر ما می تواند ما وجود دارد خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم.”

و پس از آن به نظر می رسد که آمریکایی ماهیگیران تفننی برای آنها به کانادا سفر ماهیگیری هستند برجسته از سال است.

“هر سال هنگامی که ما درایو ما در حال حاضر در حال برنامه ریزی در سال آینده سفر گفت:” انگلس آیووا ماهیگیر که treks به دریاچه Athapapuskow. شده است وجود ندارد سفر او می گوید: هنگامی که خدمه نشده فرود آمد حداقل 15 پایک به اندازه کافی بزرگ برای دیدار با 41 اینچ حداقل مورد نیاز برای واجد شرایط برای منیتوبا محبوب استاد ماهی گیر برنامه.

“این چیزی است که ما را نگه می دارد به آینده را فقط کیفیت ماهی است که ما در گرفتن وجود دارد” انگلس گفت. “و سپس شما می توانید دریاچه ماهی قزل آلا. ما گرفتار انواع مختلف اردک ماهی است که بیش از 30 اینچ در هر سال زمانی که ما در حال ماهیگیری برای پایک.

“و پس از آن فقط دور شدن است. ما به ندرت می بینیم دیگر مردم ماهیگیری و این که بخش بزرگی از آن نیز به این دلیل که شما نمی توانید انزوای شما وجود دارد در بسیاری از مکان ها را در اینجا در ایالات متحده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>