فصل هشت از ‘میهن’ شروع می شود در Showtime Feb. 9


کری از روسیه, گولاگ و Saul نیاز به کمک برخی از

هشتم و فصل نهایی از میهن شروع می شود در Showtime Feb. 9. Claire Danes and Mandy Patinkin ستاره فیلم سکسی, هوش درام.

فصل می یابد Carrie Mathison (دانمارک) دوره نقاهت بعد از ماه حبس در یک شرقی ، بدن او شفا است اما حافظه خود را به ضرب گلوله یک مشکل برای Saul (Patinkin), مشاور امنیت ملی رئیس جمهور وارنر (Beau Bridges). اولویت وارنر دولت برای پایان دادن به “برای همیشه لطفا برای جنگ” در افغانستان و Saul اعزام شده به شرکت طالبان در مذاکرات صلح. “کابل teems با جنگ سالاران و مزدوران متعصبان و مجموع جاسوس – و Saul نیاز به روابط و تخصص است که تنها خود را دست پرورده ارائه می کنند” گفت: Showtime. “در برابر توصیه های پزشکی Saul می پرسد و کری به راه رفتن با او را به لانه شیر – one last time.”

این مجموعه برای اولین بار در سال 2011. تولید شده توسط Fox 21 Television Studios, میهن توسعه داده شد برای تلویزیون آمریکا توسط Alex Gansa و هوارد گوردون و مبتنی بر اسرائیل سری زندانیان جنگ توسط Gideon Raff. همراه با Gansa و گوردون اجرایی تولید فصل هشت تراشه Johannessen همدیگر استفاده کنیم Cahn, Lesli Linka Glatter پاتریک Harbinson, Claire Danes, مایکل, Klick, Avi, Nir زد تيلم و Gideon Raff.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>