به جستجو ادامه داد: روز شنبه برای یک پالو آلتو زن و شوهر که رفت از دست رفته در طول تعطیلات آخر هفته پس از رزرو تعطیلات کلبه در اینورنس.

پس از کارول Kiparsky, 77 و ایان ایروین, 72, آیا نشان نمی دهد تا برای یک قرار ملاقات در روز یکشنبه و یا چک کردن از اجاره خود در روز شنبه — پشت گوشی و کیف پول و وسیله نقلیه خود را — مارین شهرستان کلانتر دفتر آغاز یک جستجو در یکشنبه برای زن و شوهر.

کلانتر دفتر گزارش داد که 136 جستجو و نجات عضو از سراسر منطقه خلیج شروع به جستجو و نجات تلاش در اینورنس, صبح روز دوشنبه, جستجو از زمین و هوا.

این Marin County Fire بخش خدمات پارک ملی اینورنس, Fire Department, California Highway Patrol و مردم از این پارک دولت درگیر هستند در جستجو.

Kiparsky و اروین گذشته دیده جمعه در اجاره تعطیلات در طریق د لا ویستا در اینورنس و آخرین شنیده ها از بعد از ظهر روز جمعه با توجه به کلانتر, که نشان داد که ناپدید شدن بدون کلمه است “به شدت از شخصیت برای آنها است.”

کلانتر را به اتمام جستجو در دوشنبه شب و زننده با موفقیت و نشان داد این امر از سرگیری تلاش های جستجو و در ساعت 8 صبح سه شنبه.

یک شرح و شوهر اشاره می کند که کارول Kiparsky است 5′ 7″, 115 پوند با موهای خاکستری و چشمان آبی در حالی که ایان اروین توضیح داده شده است که حدود 6′ 1″ قد 175 وزن با ریزش موهای خاکستری و چشمان آبی.

مقامات اصرار هر کسی که دیده می شود زن و شوهر از روز پنج شنبه, فوریه. 13 برای تماس با مارین کلانتر در 415-479-2311.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im