Seacrest به میزبان دیزنی خانواده Singalong’ در ABC مارس 16


Christina Aguilera, Little Big Town میان از راه دور اجرا

Ryan Seacrest میزبان این دیزنی خانواده Singalong دوشنبه, مارس 16 در ABC. ویژه جشن, خانواده, موسیقی “و عشق از همه چیز دیزنی” گفت: دیزنی. آن را نشان می دهد افراد مشهور و خانواده هایشان در نظر گرفتن خود را در دیزنی مورد علاقه, آهنگ در خانه. مهمانان کمک از راه دور اجرای برنامه عبارتند از Christina Aguilera, Michael Buble, Kristin Chenoweth, Auli’i Cravalho, Luke Evans, Josh Gad, Little Big Town, دانی i. t. b, Amber Riley and John Stamos.

شخصیت های انیمیشن را راهنمای روی صفحه از آلبوم برای بینندگان. آهنگ از زیبایی و هیولایی, پری دریایی کوچک, ابزار جنسی, داستان, Moana, منجمد و دبیرستان موسیقیدر میان فیلم های دیگر انجام خواهد شد.

“اگر وجود دارد چیزی است که همه ما آموخته است که در چند هفته گذشته آن را به گرامی داشتن هر لحظه و اهمیت ارتباط چه از طریق خنده داستان یا موسیقی. ما امیدواریم که ما می تواند کمک به ایجاد برخی از لحظات فراموش نشدنی در همه خانه در راه است که تنها سحر و جادو از دیزنی می گفت:” گروهی برک رئیس ABC سرگرمی.

Seacrest میزبان بت آمریکایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>