SDVI گسترش EMEA حضور برای حمایت از رشد کسب و کار


تام ایوانز نظارت SDVI رشد و توسعه در منطقه به عنوان مدیر کل EMEA

SUNNYVALE کالیفرنیا. — 11 مارس سال 2020 — SDVI این صنعت تامین کنندگان پیشرو از ابر رسانه های بومی راه حل های زنجیره تامین, امروز اعلام کرد که تام ایوانز اتحاد پیوست و این شرکت به عنوان مدیر کل EMEA. این به تازگی ایجاد شده نقش نشان دهنده افزایش تقاضا برای ابر مبتنی بر زنجیره تامین در EMEA است و بخشی از این شرکت را در دراز مدت ابتکار برای حمایت از صنعت قابل توجه و تحول و رشد در سراسر منطقه است.

با افزایش حضور در EMEA SDVI قرار گرفته است برای حمایت از رسانه سازمانها مداوم تغییر و تحول برای ارائه مطالب بیشتر به مشتریان در سراسر طیف گسترده ای از سیستم عامل است. این SDVI رالی ابر رسانه های مبتنی بر زنجیره تامین پلت فرم تسهیل ویژگی های چابکی را قادر می سازد قابل توجهی بهره وری عملیاتی سود فراهم می کند یک پلت فرم جامد برای آینده رشد کسب و کار.

“بیش از دو دهه گذشته تام کمک کرده است تا برخی از رسانه ها, صنعت بزرگترین نامها —اتباع و شرکت های چند ملیتی در سراسر اروپا و استرالیا و آمریکا — را در آغوش فن آوری های جدید و مدل های کسب و کار است که درایو بهره وری بیشتر و سودآوری” گفت: SDVI مدیر عامل لارنس کاپلان. “تام بسیار ماهر در پیدا کردن راه حل های منحصر به فرد به مجموعه عملیاتی و تکنولوژی مشکلات — تجربه است که باعث می شود او بزرگ مناسب برای SDVI به خصوص که ما گام به گام تا تعهد ما در سراسر اروپا است.”

“اخیر و جاری SDVI تجمع استقرار در EMEA نشان دادن آمادگی و اشتها برای رسانه های زنجیره تامین و نوسازی” گفت: ایوانز. “این یک زمان هیجان انگیز برای آوردن نسل بعدی رسانه ها مدیریت زنجیره تامین به منطقه و تجمع پلت فرم آدرس بسیاری از چالش ها و فرصت ها رو EMEA رسانه های سازمان در بازار رقابتی امروز.”

ایوانز خدمت در سمت های اجرایی و نقش مشورتی برای رهبری, رسانه, سرگرمی و مخابراتی شرکت ها از جمله A+E Networks, بی بی سی, BT, آگاه, دیزنی, NBCUniversal آسمان و Telstra کمک به آنها را در آغوش فن آوری های جدید و تغییر.

او می آید به SDVI از Baringa شرکای جایی که او مدیر شرکت فن آوری رسانه ای و مخابراتی (TMT) تمرین. در حالی که Evans خود را به دست آورده MBA در دانشگاه داخل و امروز مستقر در انگلیس در او زندگی می کردند و در سراسر EMEA, شمال امریکا, و APAC.

اطلاعات بیشتر در مورد SDVI و شرکت در تجمع پلت فرم در دسترس است www.sdvi.com.

###

در مورد SDVI
SDVI شرکت تاسیس شد در این فرض استوار است که یک راه بهتر وجود دارد به اجرا و بهینه سازی رسانه ای امکانات. مدرن ویژگی های روش کمک می کند اما این چالش این است که به طور کامل ویژگی های آن را نیز اساسا تجاری. SDVI به ارمغان می آورد زنجیره تامین تفکر مدرن و روش های فنی به فضا با پشتوانه چندین دهه تجربه در رسانه ها و فن آوری سرگرمی بخش است. SDVI یک شرکت خصوصی برگزار شد مستقر در دره سیلیکون کالیفرنیا با دفاتر در ایالات متحده و اروپا است. بازدید www.sdvi.com برای اطلاعات بیشتر.

لینک به Word Doc: www.wallstcom.com/SDVI/200311SDVI-Evans.docx

لینک عکس: www.wallstcom.com/SDVI/SDVI-Tom_Evans_b.png
تام ایوانز مدیر کل EMEA برای SDVI شرکت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>