SDVI در سال 2020 NAB نمایش


در سال 2020 NAB نمایش SDVI نمایش خواهد SDVI رالیبرنده جایزه ابر رسانه های بومی زنجیره تامین پلت فرم است که اعزام تمام برنامه های کاربردی و زیرساخت برای ایجاد پویا, پاسخگو, رسانه های زنجیره تامین. در غرفه SU11707 این شرکت را نشان می دهد ویژگی های جدید و قابلیت های درون رالی دروازه™ برای تامین کنندگان محتوا که ساده عملیات و افزایش بهره وری کاهش هزینه ها و ساده وظایف مهم است. بازدید کنندگان به SDVI غرفه همچنین می توانید یادگیری در مورد چگونه این شرکت به تازگی به دست آورده است Emmy® Award داده شده در به رسمیت شناختن کار پیشگام در ابر مبتنی بر رسانه های زنجیره تامین.

SDVI محصولات در سال 2020 NAB Show

تجمع دروازه™: New دقیق ادغام ویدئو
SDVI نمایش خواهد یکپارچه سازی دقیق و تصویری به شرکت در تجمع دروازه™ محصول. دقیق تصویری را فراهم می کند جامع مرور و ویرایش قابلیت های درون یک رابط مرورگر حذف نیاز به تغییر به یک جداگانه ویرایش suite برای تکمیل وظایف. کاربران کار در تجمع دروازه می تواند حرکت مبتنی بر زمان فراداده و انتخاب های متعدد صدا و زیرنویس آهنگ برای پیش نمایش یا نقد و بررسی آنها به عنوان انجام بررسی ها و تاییدیه کنترل کیفیت انطباق و ساده ویرایش در عملیات.

رالی جدید تعاملی زنجیره تامین تجسم
با افزایش تجسم زنجیره تامین این تجمع رسانه ها مدیریت زنجیره تامین پلت فرم فراهم می کند دید بهتر به وضعیت فعلی, تاریخچه و تشخیص در حالی که بهبود قابلیت استفاده برای اپراتورهای. در طول سال 2020 NAB نمایش SDVI خواهد نشان دهد که چگونه ویژگی های از قبیل تعاملی زنجیره تامین views بیشتر ساده تجسم و عیب یابی و همچنین کاربران درک که در آن مطالب در زنجیره تامین.

SDVI اخبار در سال 2020 NAB Show

SDVI — در حال حاضر SOC-2 نوع 1 سازگار
SDVI به دست آورده تمایز بودن اول رسانه های زنجیره تامین ارائه شده توسط AICPA به عنوان ملاقات با دقیق ترین استاندارد برای SaaS شرکت امنیت داده ها سیاست ها و روش: به طور مستقل حسابرسی و تایید SOC-2 پذیرش. SOC گواهینامه نقش مهمی در فروشنده مدیریت حاکمیت شرکتی و مدیریت ریسک فرآیندهای نظارتی نظارت و آن را در راه خود را به تبدیل شدن به یک استاندارد در صنعت. SDVI است در مسیر به دریافت مداوم SOC-2 نوع 2 گواهینامه در ماه اوت سال 2020 است.

SDVI — An Emmy® برنده جایزه!
SDVI افتخار دریافت کننده 2019 تکنولوژی و مهندسی جایزه امی. همراه با کشف فاکس NE&O (Walt Disney Television), آمازون خدمات وب و Evertz این شرکت به دست آورده جایزه امی برای کار پیشگام عمومی مبتنی بر رسانه های زنجیره تامین برای مصرف محتوا, مدیریت و تحویل. این جایزه که ارائه شده در آوریل 19 در سال 2020 NAB نمایش به رسمیت می شناسد مواد تاثیر تغییر کانال تلویزیونی مصرف و پردازش و ایجاد و توزیع عملیات از زمین به ابر — و در نتیجه قابل توجه در وقت و منابع پس انداز برای پخش و جدید انواع تجربیات برای مصرف کنندگان است.

شرکت نقل قول:

“تصویب مدرن مدیریت زنجیره تامین اصول حیاتی برای دستیابی به بهره وری کسب و کار و چابکی در هنگام دست زدن به حجم زیادی از محتوا و ما نگاه رو به جلو برای نشان دادن قدرت این برنده جایزه امی رویکرد در سال 2020 NAB نشان می دهد. این SDVI تجمع پلت فرم است که در حال حاضر مورد استفاده توسط پیشرو سازمان های رسانه ها و ثابت کرده است که یک بازی تعویض برای انتقال به ساخت و تولید اصول برای رسانه های آنها رسیدگی است. ما برجسته آخرین پیشرفت های به طور مداوم در حال تحول تجمع پلت فرم است که ساده و زنجیره تامین تجسم و به طور چشمگیری بهبود بهره وری عملیاتی.”
— سیمون Eldridge, مدیر ارشد محصول افسر

Headshot لینک: www.wallstcom.com/SDVI/SDVI-SimonEldridge.jpg

معرفی شرکت

در مورد SDVI
SDVI شرکت تاسیس شد در این فرض استوار است که یک راه بهتر وجود دارد به اجرا و بهینه سازی رسانه ای امکانات. مدرن ویژگی های روش کمک می کند اما این چالش این است که به طور کامل ویژگی های آن را نیز اساسا تجاری. SDVI به ارمغان می آورد زنجیره تامین تفکر مدرن و روش های فنی به فضا با پشتوانه چندین دهه تجربه در رسانه ها و فن آوری سرگرمی بخش است. SDVI یک شرکت خصوصی برگزار شد مستقر در دره سیلیکون کالیفرنیا با دفاتر در ایالات متحده و اروپا است. بازدید www.sdvi.com برای اطلاعات بیشتر.

لینک به Word Doc: www.wallstcom.com/SDVI/200227SDVI-NABPreview.docx

تصویر محبوبیت:

www.wallstcom.com/SDVI/SDVI-Monitor_AccuratePlayer.png
دقیق تصویری است که در حال حاضر یکپارچه SDVI رالی دروازه™.

www.wallstcom.com/SDVI/SDVI-Monitor_GatewaySCVisualizer.png
به تازگی پیشرفته رالی™ Media مدیریت زنجیره تامین پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر