SDI رسانه و A+E Networks® انگلستان با موفقیت تحویل در مجارستان از راه دور ضبط

آوریل 24 2020 (لندن) – SDI, رسانه های دنیا, بزرگترین محل دهنده و A+E Networks® بریتانیا با هم همکاری کرده اند به آدرس محلی سازی چالش های ناشی از کشور مستندات در طول COVID-19 بحران است.

به طور خاص, A+E Networks, انگلستان به حال یک نیاز حیاتی برای ادامه تحویل مجارستانی صدای بیش دوبله. SDI رسانه های شناسایی SessionLinkPRO به عنوان کیت ایده آل برای ایجاد یک گردش کار موثر. مزایای کلیدی SessionLinkPRO هستند که از آن آسان است برای استفاده و مبتنی بر مرورگر از طریق گوگل کروم با هیچ نرم افزار مورد نیاز است. صوتی و تصویری رمزگذاری شده هستند و جریان ایمن با هر دو استودیو و استعداد قادر به ضبط صوتی جلسات. تمام کلید استعداد (هنرمند مدیر و مهندس صدا) می شود که در جلسه با مهندس ضبط مصرف منجر شود. این آینه گردش طبیعی مورد استفاده در SDI جلسات ضبط.

SDI رسانه های مجارستان به رهبری کشور مدیر Nicolette Szabo, شناسایی تقریبا 150 بازیگران که همه تست شده و تایید شده برای ضبط از راه دور. تا کنون آنها را به تحویل 40 عنوان به A+E Networks بریتانیا برای ماه آوریل برنامه از جمله “جعلی در آتش سوزی آشویتس نازی ها و راه حل نهایی” و “نفرین جزیره بلوط” ضبط صدای پنج و در حال کار بر روی همان حجم برای خود ممکن است برنامه.

ضبط از راه دور آمده با چالش های آن – در درجه اول تناقض های صوتی به دلیل ضبط در غیر درمان اتاق (اوایل بازتاب, طنین, اتاق, حالت, و غیره.), ضبط جلسات دیگر را بسته به اتصال به اینترنت و زمان بیشتری مورد نیاز می تواند برای ویرایش و میکس. این بازیگر همچنین نیاز به مناسب میکروفون USB.

علاوه بر ضبط از راه دور, A+E Networks انگلستان در زمان حرکت جسورانه برای ایجاد زیرنویس برای خود کانال دوم H2® جایی که ظرفیت خیلی محدود به نوبه خود در اطراف, صدای بیش از دوبله به عنوان هنجار است.

Jan Hendrik-Hein, مدیر رسانه ای عملیات در A+E Networks بریتانیا گفت: “ما خوشحال شده اند قادر به ارائه بینندگان ما با کیفیت از محلی سازی زبان آنها انتظار می رود حتی در این زمان به چالش کشیدن.”

علامت Howorth مدیر عامل شرکت SDI رسانه ها گفت: “SDI رسانه های متمرکز بر حمایت از تمام نیازهای مشتریان ما در حالی که پیوستن به قوانین محلی در اطراف coronavirus به عنوان به خوبی به عنوان مرسوم استعداد شیوه های. ما مفتخریم که قادر به ارائه کمیت و کیفیت ضبط از راه دور است که A+E Networks انگلستان نیاز با استفاده از بهترین تکنولوژی در این صنعت همراه با SDI تخصص.”

SDI رسانه متعاقبا نورد ضبط از راه دور در سراسر آن مکان های کلیدی در اروپا و امریکا. Daniele Turchetta SDI, استودیو, فن آوری مدیر را آموزش داده و مورد آزمایش قرار SessionLinkPRO راه حل در 15 کشور و انجام زندگی می کنند محصولات در نه نفر از آنها هر دو برای صدای بیش از و lip-sync دوبله. این راه حل می تواند کمک به پر کردن شکاف در دوبله تولید با توجه به بسته شدن دفاتر و به احتمال زیاد خواهد شد در محل اقامت در بعضی از فرم به عنوان کشور به تدریج ظهور از COVID-19 مستندات. SDI است که هنوز 100% عملیاتی برای زیرنویس و قادر به انجام همه از آن 5.1 اختلاط مورد نیاز به عنوان به خوبی.

در مورد A+E Networks, انگلستان

A+E Networks® UK, یک سرمایه گذاری مشترک بین هرست و آسمان پیشرو شبکه رسانه های رسیدن به 58 میلیون خانه در سراسر 100 کشور جهان است. با ما نمونه کارها از محبوب بالا انجام و خلاقانه برندها – تاریخچه® جرم+بررسی®, عمر®, HISTORY2® و انگلستان رایگان به هوا فروغ® – ما را سرگرم و الهام گرفته از مخاطبان برای بیش از 20 سال; گفتن داستان است که باید گفته شود. جایزه ما برنده واقعی و سرگرمی مطالب شامل آمار جهانی فرانچایز مانند “جعلی در آتش” و “متولد این راه” باید ببینید درام “Knightfall” و “وایکینگ ها” را به عنوان به خوبی به عنوان اصلی محلی کمیسیون از جمله: “آل موری چرا همه نفرت فارسی” و “Murdertown” با Katherine Kelly (انگلستان) “ازدواج در نگاه اول” (آفریقا) و “شکار بالتیک طلا” (لهستان). ما ما تکمیل برنامه نویسی با ابتکاری استعداد رهبری منحصر به فرد محتوای دیجیتال و محبوب ترین پادکست. ما در حال حاضر در حال همکاری با بیش از 360 اپراتورهای رادیو و تلویزیون در سراسر Nordics Benelux, مرکزی, اروپا, شرق میانه و آفریقا. در حال حاضر دفاتر در لندن و ورشو و ژوهانسبورگ.

در مورد SDI رسانه

SDI رسانه های پیشرو در جهان رسانه های محلی سازی ارائه دهنده ارائه دوبله زیرنویس و خدمات رسانه ای به صاحبان محتوا پخش و چند پلت فرم توزیع کنندگان. SDI رسانه ها ارائه می دهد کامل end-to-end بومی سازی راه حل برای تئاتر منتشر شده و اپیزودیک سری با استفاده از مجموعه جامع ترین, تنظیم, محلی سازی نرم افزار های کاربردی در این صنعت است.

با بزرگترین و متعلق به اداره شبکه ای از 33 امکانات در آسیا EMEA و آمریکا, ترکیب بیش از 150 اتاق ضبط و 85 مخلوط کردن اتاق در سطح جهانی SDI رسانه ها و شرکت تابعه آن تصویر تولید شرکت (PPC) دارای دفاتر در 29 کشور و 35 امکانات ارائه the only one-stop media بومی سازی راه حل در این صنعت است.

در مورد SessionLinkPRO

SessionLinkPRO مبتنی بر مرورگر است دور پایان ضبط صدا نرم افزار نیز ارائه می دهد تعداد timecode هماهنگ سازی و جریان ویدئو. آن را فراهم می کند دو جهته انتقال صوتی در پخش با کیفیت در تاخیرهای بسیار پایین. که مبتنی بر مرورگر وجود دارد بدون نیاز به نصب نرم افزار اختصاص داده شده. این برنامه طراحی شده است به عنوان ساده به عنوان امکان پذیر است در حالی که حفظ تمام ویژگی های لازم است. ما شروع به کسب و کار ما در سال 2014 در آلمان پس از تولید چشم انداز و سرعت پیشرفته به defacto استاندارد است. امروز ما با ارائه خدمات ما به استودیوهای بزرگ و شرکت های پخش در سراسر اروپا و دیدن رشد تقاضا در دیگر نقاط جهان.

برای رسانه ها پاسخ به سوالات, لطفا تماس بگیرید:

کلر Plaisted/سالی رید

[email protected]

+1 703 300 3054

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>