تماس با رهبران فکری از کابل و فراتر از آن برای به اشتراک گذاشتن تجربه و تخصص در بزرگترین کابل مخابراتی و فن آوری تجارت نشان می دهد در آمریکا

فوریه 18 سال 2020 (EXTON PA) — که بزرگترین کابل فناوری ارتباطات از راه دور نشان می دهد تجارت در آمریکا SCTE•ISBE کابل-Tec نمایشگاه® بازگشت به دنور در ماه اکتبر سه موضوع خواهد شد در بالای دستور کار: برنامه های کاربردی متصل است که باعث تغییر در زندگی مصرف کنندگان; عملیاتی نوآوری است که بهینه سازی عملکرد شبکه و فناوری توانایی به حقوقی واجد شرایط به آینده است.

در فراخوان صادر شده و امروز برای نمایشگاه سقوط ویژگی های فروم کارگاه SCTE•ISBE CableLabs® و NCTA به طور مشترک افتتاح جستجو برای موضوع تخصص در 13 دسته از جمله کسانی که مربوط به این صنعت 10G ابتکار به عنوان به خوبی به عنوان دستیابی به موفقیت در خدمات فرصت است که به شکل آینده از اتصال. دسته بندی ها عبارتند از: اینترنت از چیزهایی; هوش مصنوعی یادگیری ماشین و داده ها تجزیه و تحلیل; عملیاتی تحول; تأمین 10G; و محل کار آینده است. کامل تماس ها برای مقالات را می توان در یافت expo.scte.org/callforpapers.

“کابل انقلاب باز کردن دروازه برای عبور-همکاری صنعت تغییر خواهد کرد که راه مصرف کنندگان تجربه جهان اطراف آنها گفت:” کریس Bastian ارشد معاون مهندسی و CTIO از SCTE•ISBE. “Expo 2020 است که در تقاطع کابل نوآوری علمی کاربردی و فرصت های کسب و کار. آن را به شکستن زمین جدید را با دادن رهبران فکری از داخل و خارج از صنعت کابل یک پلت فرم به نمایش گذاشتن کار خود را و یک فروم برای افکار که به ذخیره کردن پایه و اساس برای آینده نوآوری است.”

SCTE•ISBE کابل-Tec نمایشگاه شناخته شده است در سراسر صنعت کابل و فراتر از آن به عنوان برجسته محل برای فکر رهبری, مهندسی, نوآوری و قرارداد ساخت داخل از پهنای باند بخش ارتباطات از راه دور. دیگر رویداد به ارمغان می آورد با هم محتوا و ارائه دهندگان خدمات فن آوری همکاران و کارشناسان صنعت و نوآوران در هر سطح برای یادگیری شبکه و شکل دادن به آینده از اتصال. اد Marchetti ارشد معاون عملیات برای Comcast و تام موناگان معاون ارشد رشته عملیات برای منشور و ارتباطات را به شرکت در صندلی Expo 2020, که برگزار خواهد شد Oct. 13-16 در کلرادو مرکز کنوانسیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im