Scooter Braun آوردن BeatBuds به Nickelodeon


بچه ها موسیقی اواز یا موسیقی دو ستاره خواهد شد در فرم کوتاه سری

Kiddie آواز گروه BeatBuds در حال آمدن است به Nickelodeon است.

این ViacomCBS شبکه کابل امضا مقابله با اسکوتر براون SB پروژه برای ایجاد یک فرم کوتاه سری به اطراف اواز یا موسیقی دو نفری که شروع به تولید این تابستان و برتر در Nickelodeon است پیش دبستانی سیستم عامل در سال 2021.

“انرژی خانواده ها از طریق موسیقی است چه BeatBuds همه چیز در مورد” جاناتان یونس و متی شاپیرو که انجام به عنوان BeatBuds. “ما ایجاد یک جامعه شبیه هیچ دیگر است که در آن بچه ها و پدر و مادر واقعا متصل به ما و موسیقی ما. هنگامی که ما این شانس را به ایجاد یک سری انیمیشن با Nickelodeon و روروک مخصوص بچه ها, هیجان ما افزایش یافت و از آنجا که ما می تواند BeatBuds به جهان است. بیایید جم!”

سری که ویژگی های آهنگ اصلی توسط BeatBuds است نوشته شده توسط Evan سینکلر که همچنین نوشت: رایان رمز و راز Playdate و این scott edwards! فوق العاده نشان می دهد!

“این BeatBuds همه بچه های من گوش دادن به و از اولین بار من تو را دیدم آنها را به انجام در یک جشن تولد, من می دانستم که آنها می تواند تبدیل به یکی از بزرگترین بچه ها عمل می کند” گفت: SB پروژه های بنیانگذار و تهیه کننده اجرایی Scooter Braun. “این واقعا سرگرم کننده نشان می دهد که تمام خانواده می توانید لذت بردن از با هم به زودی همه را به آواز خواندن همراه به BeatBuds آهنگ ها.”

این BeatBuds (عنوان کار) اجرایی تولید شده توسط اسکوتر براون و اسکات منسون به نمایندگی از SB پروژه ها. تولید این BeatBuds برای Nickelodeon است نظارت Eryk کاسمیرو ارشد VP, Nickelodeon پیش دبستانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>