مسئولان مدرسه تقلا به آمده تا آموزش از راه دور برنامه های که کار

با مدرسه را برای حداقل یک ماه دیگر و احتمالا از طریق تابستان مربیان که آغاز نشده آموزش از راه دور برنامه های در حال تقلا برای انجام این کار به عنوان آن را بیشتر آشکار می شود که این بیماری همه گیر کوروناویروس رفتن نیست دور در هر زمان به زودی.

اما بسیاری از آنها در مواجهه با واقعیت تلخ است که دانشجو و تعامل محدود خواهد شد در برخی از موارد به تصویری سخنرانی های ارائه شده از داخل معلمان خانه و یا از طریق یک تماس تلفنی ساده است. و این که به احتمال زیاد منجر به کاهش انتظارات به عنوان مدرسان طرح جدید درجه بندی سیستم در حالی که بدانند چگونه به درس و به تعداد زیادی از دانشجویان بدون کامپیوتر خود را.

در حال حاضر بسیاری از دانش آموزان در منطقه آغاز شده است که dabbling در آموزش از راه دور زمانی که مدارس ابتدا بسته در ماه گذشته به مدت سه هفته در حال کار به صورت جداگانه — بدون راهنمایی از معلمان خود از طریق برنامه های کاربردی و وب سایت های ارائه های تعاملی فعالیت های آموزشی مانند تمرینات ریاضی خواندن آزمایشات درس علوم و virtual labs.

اوکلند Unified School District سخنگوی جان ساساکی توصیف چنین برنامه هایی به عنوان “مدرسه عادی” و نه مجموعه ای از فعالیت های آموزشی که در حمایت از آنچه دانش آموزان آموزش داده شده در کلاس درس.

در حال حاضر مدارس به دنبال تا حول و حوش. بسیاری از در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه برای به دست آوردن معلمان به دانش آموزان خانه های مجازی, کلاس های درس از قبیل ویدئو کنفرانس نرم افزار زوم و یا کلاس درس گوگل — یک چالش بزرگ برای منطقه خلیج بزرگترین مدارس که نهادهای دانشجویی شامل صدها نفر از کودکان بدون وقفه در دسترسی به اینترنت است.

سان فرانسیسکو عمومی مدرسه مقامات نوشت: پدر و مادر است که آنها را با قرار دادن در محل آنلاین, آموزش طرح در سه فاز خواهد شد و وام Google Chromebooks به دانش آموزان در کلاس 3-12 که به آنها نیاز دارید.

منطقه گفت: فاز اول آن آموزش از راه دور درگیر ارائه فعالیت های آنلاین برای نگه داشتن دانش آموزان بدون معلم و از این هفته آغاز خواهد شد ارائه اضافی در خانه درسی و دیگر پشتیبانی از زبان آموزان و دانش آموزان با معلولیت.

مرحله سوم و نهایی که در آن منطقه انتظار برای آغاز مارس 13, تشکیل شده است از معلم به رهبری تعاملی آموزش از راه دور.

بروس Aparton یک معلم مهد کودک در Grattan مدرسه ابتدایی در سان فرانسیسکو Unified School District گفت: این منطقه در حال حاضر شناسایی دانش آموزانی که اصلا کامپیوتر و یا باید به اشتراک گذاری آنها را با خواهر و برادر.

“به عنوان یک مکان عمومی, مدرسه, معلم, یکی از بزرگترین دغدغه های صاحبان سهام” Aparton گفت. “بعضی از بچه ها باید آموزگار بعضی از بچه ها هیچ چیز نیست. آنها حتی نمی باید یک محل برای انجام مشق شب خود را. اگر شما یک کامپیوتر در خانواده شما و شما چند خواهر و برادر در خانواده خود و پدر و مادر از خانه کار چه می کنید؟”

ساساکی گفت: اوکلند متحد را آغاز کرده آموزش از راه دور “از آنجا که بسیاری از خانواده های ما فاقد تکنولوژی و دسترسی به اینترنت در خانه و آن را غیر ممکن است برای آنها را به دسترسی به هر کار جدید آنلاین نیست.” او افزود که این منطقه را برنامه ریزی آموزشی “را معرفی مطالب جدید.”

در همین حال برخی از مناطق مانند پالو آلتو یکپارچه — دارای یک عدد در دولت Niche.com — در حال حاضر یک چارچوب و در حال اجرا در این هفته که آن را تکمیل و مشترک با پدر و مادر 27 مارس ،

در 23 صفحه “تداوم آموزش دستی” ارسال به پدر و مادر سرپرست همین Austin گفت: برنامه های دانشگاهی به میزبانی طریق برنامه Schoology باید یک تعادل آنلاین و تکنولوژی-رایگان دانلود آموزش فعالیت های.

معلمان هنوز هم ارائه زمان واقعی آموزش از طریق ویدئو کنفرانس, تعداد, حضور, تعیین تکلیف و به دانش آموزان بازخورد در آن تکالیف است.

آنلاین آموزش مدل های که در برخی از مدارس مانند پالو آلتو در محل برای همه نیست اما.

برای 21 kindergartners, Aparton نشده است, درجه بندی و یا دادن تکالیف جدید است اما به جای داشتن دانش آموزان بررسی درس های قبلی. آموزش از راه دور گفت: اجرا می شود بر خلاف دولت را “هسته مشترک” آموزش روش که در آن دانش آموزان کار با همکلاسی برای حل یک مشکل و یا تکلیف با هم است.

“اگر شما آن را تمام انجام آنلاین این گام بزرگ به عقب” او گفت:. “راه من را در آن نگاه کنید و آنچه که من بوده ام به گفتن پدر و مادر من است که من می توانم آموزش درسی جدید. این واقع بینانه نیست چرا که من قصد ندارم به طور فیزیکی با آنها. من از آن نفرت دلیل آن مشغول کار است.”

در اجلاس راینر منشور مدرسه در سن خوزه — که در حال حاضر مجموعه ای برای بستن در پایان این سال به دلیل یک مدرسه منطقه تجدید ساختار تصمیم گیری در ماه نوامبر — اسپانیایی معلم Isela Mosqueira گفت: بزرگترین چالش با مدرسه آموزش آنلاین برنامه مشغول به کار بودند kinks در ویدئو کنفرانس انجام چک آپ منظم با دانش آموزان و ارائه برنامه درسی بیش از یک کامپیوتر است.

اما اگر انتقال به آموزش آنلاین بوده و نسبتا بدون درد او وجود دارد گفت: قطعی موانع.

“بسیاری از دانش آموزان ما اصلا دسترسی به اینترنت و یا نمی ترین محیط مساعد در خانه برای یادگیری حمایت و یا هر گونه پاسخگویی در خانه” Mosqueira گفت. “این سخت است نسبت به فیزیکی کلاس درس, برگزاری آنها را به همان انتظارات. چگونه ما دانش آموزان پاسخگو اگر آنها در اینجا نیست.”

آن را نیز آزار دهنده برای معلمان به نگه دارید تا با هر دانش آموز به عنوان آموزش آنلاین قرار می دهد بیشتر از فاصله بین آنها.

“بسیاری از همکاران ما احساس می کنیم ما بیشتر کار می کنند در حال حاضر که ما در حال کار از خانه” Mosqueira گفت. “ما خواسته برای اجرای کلاس ها به صورت عادی مهلت به صورت عادی و وجود دارد یک مقدار بزرگتر از بچه ها به دنبال با است که انجام نمی دهد و کار خود را. من نمی تواند تماس با 50 خانواده هر روز در علاوه بر این به همه چیز است.”

دانیل هرناندز یک تازه وارد در وسط کالج دبیرستان در سن پابلو دارای تجربه آموزش از راه دور در هر دو دبیرستان و کالج سطوح. وسط کالج دبیرستان است که بخشی از غرب کنترا کوستا Unified School District, اما دانش آموزان نیز نسبت به درآمد دیپلم با در نظر گرفتن دوره های آموزشی در کنترا کوستا ،

هرناندز که در پینول گفت: دبیرستان معلمان نیست و نیاز به او را برای تکمیل کار می کنند اما در حال ارسال “تکالیف برای غنی سازی” از طریق گوگل و دیگر پورتال آنلاین.

در ضمن او از اساتيد دانشگاه به میزبانی سخنرانی از طریق زوم و بوم که “شده دردسر.”

“تغییر بود ناگهانی و گیج کننده اما در حال حاضر از آن شده است بی خیال تا کنون برای دو هفته به آموزش از راه دور دوره” هرناندز گفت: پنج شنبه. اما “آن را در هوا چگونه (دبیرستان) نمرات در حال رفتن به کار می شود. به نظر می رسد مانند دبیرستان درجه بندی منجمد در حال حاضر از آنجا که معلمان نمی تواند اختصاص دادن هر چیزی. اما ما سه ماهه سوم نمرات تا به حال به ارسال شده در هفته گذشته هنگامی که ما در قرنطینه.”

برای پدر و مادر در برخورد با استرس از دست دادن شغل و درآمد در میان شیوع کروناویروس با تکیه بر هر یک از دیگر به عنوان مدارس تعطیل شده است از اهمیت زیادی برخوردار است.

Pecolia Manigo مدیر اجرایی منطقه خلیج والدین رهبری اقدام شبکه گفت: دانش آموزان کم درآمد صرف نظر از شهرستان یا منطقه هستند بیشتر در معرض خطر در طول تعطیلی مدارس.

“ما می دانیم که برخی از خانواده ها بیشتر تحت تاثیر این پناهگاه در محل سفارش به خصوص خانواده هایی که کار در صنعت خدمات که قادر به کار در حال حاضر” Manigo گفت.

او سازمان شده است چک کردن در با حدود 100 خانواده در آالمدا کانتی و بسیاری از آنها را به اشتراک ترس از اخراج و یا تبعید. استرس در والدین می تواند یک خانه محیط یادگیری سخت تر است.

“من تاکید کرد و گفت:” مادر یک کودک پیش دبستانی ابتدایی و متوسطه junior. “من باید واقع بینانه در مورد آنچه که من می تواند و نمی تواند انجام دهد و همچنین مراقبت از خودم. همه ما پدر و مادر هستند و با تکیه بر هر یک از دیگر در راه به صداقت ما هرگز در حال تکیه به مردم قبل از.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>