Scholastic, Sony Pictures Television ایجاد جدید “Goosebumps’ سری


بچه ها سری ترسناک بر اساس R. L. Stine کتاب

Scholastic, سرگرمی, Sony Pictures Television و Neal H. Moritz اصلی فیلم در حال همکاری بر روی یک live-action Goosebumps سریال بر اساس کتاب حق رای دادن توسط R. L. Stine. اجرایی تولید کنندگان یولا Lucchese, Scholastic, سرگرمی, رئيس جمهور و مدیر استراتژی افسر; Caitlin فریدمن, Scholastic, سرگرمی ارشد معاونت و مدیر کل; Neal H. موریتس و Pavun شتی سر از تلویزیون در فیلم اصلی.

Goosebumps شده است نگه داشتن بچه ها و خانواده ها را بر روی لبه صندلی خود را برای نزدیک به 30 سال و ما بسیار هیجان زده به همکاری با Sony Pictures Television و Neal H. Moritz را پایدار با نام تجاری به زندگی در یک راه جدید برای نسل امروز” گفت: Lucchese. “از جهان معروف سری کتاب به یک مقیاس کامل برنامه صدور مجوز و حتی زنده-فیلم اکشن با بازی جک سیاه, Goosebumps باقی مانده wildly محبوب و ما نگاه به جلو به ارائه ماجراهای جدید به طرفداران و حتی بیشتر Goosebumps.”

زودتر Goosebumps بچه ها سری ترسناک بود در هوا 1995-1998. اولین Goosebumps دانلود فیلم بیرون آمد در سال 2015.

“من عاشق ساخت Goosebumps فیلم و نمی توانید صبر کنید برای آوردن حتی بیشتر از R. L. Stine باور نکردنی داستان به زندگی از طریق یک بالا پایان مجموعه تلویزیونی که صحبت می کند به هر دو بچه ها و بزرگسالان به طور یکسان” گفت: Moritz.

هیچ شبکه صف سری جدید نشده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>