صرفه جویی در دانه ها: مینه سوتا مرد رو به رشد خود را در شمال دایره دانه کسب و کار

“ما می خواستیم به همه چیز تقریبا” پیج گفت.

پیج گفت: هدف این است که برای کمک به کشاورزان رشد منابع غذایی آنها در حالی که ایجاد یک, گوناگون عادلانه و فراگیر سیستم غذایی.

برای انجام این کار, او به فروش می رساند باز دانه گرده افشانی که در رشد شیمیایی-رایگان مزارع با پایدار و شیوه های آلی. دانه ها منطقه ای اقتباس معنی است که آنها استفاده می شود به مینه سوتا خاک و شرایط رشد, بر خلاف بسیاری از دانه های دیگر به فروش می رسد از شرکت های بزرگ و پیج گفت.

هنگامی که شما خرید از آن شرکت های بزرگ “شما هیچ ایده چه سیستم است که بذر تربیت است و یا رشد در,” او گفت:. “اگر آن را از مکزیک و یا در جایی به شدت متفاوت بیماری فشار است برای رفتن به متفاوت” همراه با تغییرات دیگر.

دانه که پیج به فروش می رساند در حال رشد در شش Minnesotan مزارع چهار نفر از آنها در دریاچه های منطقه است.

“من آن را به عنوان یک مینه سوتا دانه جمعی,” او گفت:.

There are 24 kinds of seeds Zachary Paige has for sale at North Circle Seeds. He's working on adding more varieties, such as a cucumber and broccoli seed. (Desiree Bauer / Tribune)

وجود 24 انواع دانه Zachary پیج برای فروش در شمال دایره دانه. او کار بر روی اضافه کردن گونه های بیشتر مانند خیار و کلم بروکلی دانه. (دزیره بائر / تریبون)

سال بهره

طبیعت دانه صرفه جویی و کشاورزی بوده است پیج منافع برای سال. او زندگی و کار در نیویورک و ورمونت و جاهای دیگر تلاش برای پیدا کردن کار مناسب که غوطه ور خود را در این زمینه اما نمی توانستم چیزی پیدا رضایت بخش است. در سال 2012 او به مینه سوتا به کار در زمین, در زمین, بهبود, پروژه, او گفت:.

“من می خواستم به یاد بگیرند که یک مادری چشم انداز و یادگیری تفاوت بین غذاهای وحشی و کشت مواد غذایی” پیج گفت. “من همچنین نوع کنجکاو در مورد بذر صرفه جویی است.”

چند سال بعد که کنجکاوی رو به رشد نگه داشته و منجر به او را شروع شمالی دایره دانه. این روند شروع شد سریع به پیج خرید مزرعه اش در سال گذشته.

پیج انتخاب نام شمال دایره دانه به “نمایندگی محل سکونت و … جامعه و پس از آن نیز این نوع مانند یک استعاره از دایره پایداری” او گفت:, و اضافه کرد که او به معنی دایره صرفه جویی در خود دانه و دایره دانه تولید کنندگان است.

"All small farmers, like market farmers, can probably save a few seeds," said Zachary Paige, owner of North Circle Seeds. "So that's what we’re trying to advocate for." (Desiree Bauer / Tribune)

“همه کشاورزان کوچک مانند بازار کشاورزان احتمالا می تواند صرفه جویی در چند دانه” گفت: Zachary پیج صاحب شمال دایره دانه. “این چیزی است که ما در حال تلاش برای حمایت.” (دزیره بائر / تریبون)

“این نوع در مرحله ابتدایی,” او گفت:. “من فقط مشتاق به نوع آن وجود دارد.”

حتی اگر کسب و کار جدید است پیج در حال کار بر روی اضافه کردن بیشتر کشاورزان و محصولات برای آینده است.

“ما باید چند (دانه) که ما کار بر روی اضافه کردن” پیج گفت. “در بسیاری از حرکت و یا علاقه به رشد کلم بروکلی برای برخی از دلیل است.”

یکی از فروشندگان نادر هویج به نام زود قرمز مایل به شاخ. او دیگر فروشندگان هستند Fortex لوبیا سبز و انگشت کوچک پاپ کورن.

“این یک مینه سوتا موروثی از ’40s” پیج گفت: در مورد پاپ کورن انگشت کوچک. “آن تربیت و رشد در اینجا در آن زمان بنابراین ما در حال تلاش به ارمغان می آورد که به عقب است.”

بازگرداندن و دانه نادر است و جنبه دیگری از شمال دایره دانه کسب و کار: دانه حفظ. در حالی که نیازی به تمرکز بر کسب و کار خود دو تمایل به رفتن دست در دست.

پیج امیدوار است به دانه های در حال رشد کسب و کار یک کار تمام وقت در آینده است. او حوادث متعدد بهار در این آموزش به مردم در خود بذر صرفه جویی در کار و آموزش آنها را چگونه آنها می توانند گام های کوچک را به انجام همان چیزی, کشاورزی و تغییر در مینه سوتا است.

"It's almost like Christmas when you open up the husk," said Zachary Paige, owner of North Circle Seeds, about the different types of corn seeds he sells. "They all kind of look white once they're popped." (Desiree Bauer / Tribune)

“این تقریبا مانند کریسمس هنگامی که شما برای باز کردن این پوسته” گفت: Zachary پیج صاحب شمال دایره, دانه, در مورد انواع مختلف ذرت دانه او به فروش می رساند. “آنها همه نوع از نگاه سفید و هنگامی که آنها در حال ظهور.” (دزیره بائر / تریبون)

رویدادهای آینده

شمال دایره دانه در Vergas شرکت در این رویدادهای آینده:

اطلاعات تماس

At Zachary Paige and Meg Perry's home, they have a room full of North Circle Seeds products. This is just one cabinet with jars of seeds. (Desiree Bauer / Tribune)

در Zachary پیج و مگ پری خانه آنها یک اتاق پر از شمال دایره دانه محصولات. این فقط یک کابینه با شیشه دانه. (دزیره بائر / تریبون)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>