شنبه آورده دو COVID-19 موارد به St. Louis County, 4 بیشتر به Carlton County

مینه سوتا وزارت بهداشت گزارش 28 بیشتر COVIID-19 مرگ و میر در مینه سوتا شنبه — بالاترین تعداد در عین حال آوردن مجموع به 272. مرگ و میر در صدر بالا مجموعه قبلی که 23 نفر تسلیم رمان coronavirus.

دو نفر تست مثبت برای COVID-19 در St. Louis County آوردن مجموع تعداد موارد تایید شده از طریق آزمایشگاه مبتنی بر تست به 63 روز شنبه با توجه به وزارت بهداشت ،

چهار نفر دیگر دارای آزمایش مثبت در Carlton County, آوردن مجموع به 51 و 26 از آن موارد زندانی هستند مردم در Moose Lake زندان گفته وزارت مینه سوتا اصلاح شنبه به روز رسانی. یکی دیگر از پنج نفر در زندان هستند فرض مثبت است.

جدید مرگ و میر گزارش شده در St. Louis County دوشنبه پس از خروج از کل در 10. هیچ مرگ و میر گزارش شده در Carlton County است.

Itasca County هنوز دو مجموع موارد; های اخیر خود را مورد تایید شده بود در گزارش آوریل 1. طبخ و دریاچه شهرستانهای هیچ تایید موارد است.

کاج شهرستان گزارش شده 52 نفر از COVID-19 همانطور که از شنبه تا هفت از روز جمعه. وزارت مینه سوتا اصلاحات گزارش داد که از روز شنبه 40 از این موارد شده اند تشکلات مردم در Willow River correctional facility.

شهرستان, بهداشت حرفه ای, پزشکی, کارشناسان و دولت در بخش بهداشت و درمان باید به همه گفت که تعداد زیادی از مردم گزارش شده COVID-19 فقط نوک کوه یخ به خصوص پس از تست تا حد زیادی محدود شده است به مراقبت های بهداشتی کارگران و افرادی که در بیمارستان بستری هستند و افرادی که زندگی می کنند در جمع امکانات مراقبت.

در سطح ایالت 3,602 مردم باید آزمایش مثبت و 1,774 از آنها دیگر نیازی به جدا شده است. در شنبه 285 نفر در بیمارستان بستری شدند و 115 نفر از آنها در بخش مراقبت ويژه.

وزارت بهداشت گزارش 28 مرگ و میر بیشتر در مینه سوتا آوردن مجموع به 272.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در بالا righthand گوشه ای از صفحه اصلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>