طنز کمدی کمدی سرزمین چهار اوگاندا کمدین در زندان

یوتیوب عکس Bizonto کمدین ظاهر می شود در skit که آنها را دستگیر کردند.

این اوگاندا پلیس بازداشت چهار کمدین از Bizonto کمدی در رادیو سیمبا که در آن کار می کنند, در روز جمعه, جولای 24.

این دستگیری ها پس از کمدین منتشر یوتیوب کمدی کمدی در 15 ژوئیه که هجو قومی و منطقه ای قرار ملاقات در اوگاندا و رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی با بیش از 20 ، 000 نمایش. در این ویدئو آنها با انتقاد از عدم تعادل در دولت قرار ملاقات به بالای امنیت انتخابات و مالی حکومت موقعیت در شرق کشور آفریقایی.

کمدین’ واکسن در کج با انگیزه قومی دولت قرار ملاقات باعث به هم بزنید در برخی از محافل دولتی در زمانی که آنها به ذکر است که کلید امنیت و سرمایه گذاری, موقعیت های اشغال شده توسط اوگاندا از منطقه غرب — و رئیس جمهور Yoweri Museveni شد از همان منطقه است.

در بیانیه پلیس متهم کمدین فرقه گرایی و برای “باعث نفرت و غیر ضروری دلهره.” پلیس همچنین در توصیف این فیلم به عنوان یک “حمله ” دولت” و کمدین به عنوان “شخصیت های سیار” قادر به “قبر تهدید برای امنیت و ثبات کشور است.”

تمام چهار کمدین —ژولیوس Sserwanja با نام مستعار “Kidomoole,” Mbabaali Maliseeri با نام مستعار “عمو Luyuugumo,” Ssaabakaaki پیتر با نام مستعار “Omuzinyuuzi” طلا و کی Matono با نام مستعار “Opeto,” در حال حاضر بازداشت شده در اوگاندا پلیس تحقیقات جنایی وزارت بدون اتهام و انتظار می رود ارائه شده در دادگاه این هفته از 27 ژوئیه هنگامی که اتهامات عنوان شده علیه خود خوانده خواهد شد و سرنوشت خود را تعیین خواهد شد از نظر وثیقه و یا زندان زمان.

NTV اوگاندا گزارش شده در این مورد با شهادت از رادیو سیمبا کارکنان که شاهد دستگیری:

Much ado about یک کمدی کمدی?

در skit این کمدین شروع به انتقاد جین اموزش tris n. اوگاندا وزیر بهداشت بود که بر روی دوربین گرفته شده صحبت های بدون ماسک در طول یک تظاهرات سیاسی در جولای 11, در شمال اوگاندا منطقه لیره جایی که او قصد دارد برای اجرای یک کرسی در مجلس است. رئیس جمهور اوگاندا Yoweri Museveni ساخته شده با پوشیدن ماسک در عمومی اجباری با توجه به کروناویروس و ممنوع اعلام کرده است تمام مجامع عمومی مانند تظاهرات سیاسی مذهبی تجمعات و مدارس برای کاهش گسترش آن.

کمدین satirically اظهار داشت که آنها خواهد بود در نظر گرفتن زمان برای تدریس به کودکان در مورد رهبران کشور خود را و آنها را تشویق به دعا به عنوان کشور رویکردهای کلی انتخابات قرار است در ماه فوریه 2021.

آنها به طور خاص برجسته برجسته امنیت مواضع از جمله فرمانده نیروهای دفاع ژنرال Muhoozi دیوید ریاست جمهوری مشاور امنیت ژنرال Muhoozi Kainerugaba رئیس سرویس های امنیتی ژنرال الی Tumwine سر از زندان های دکتر جانسون Byabashaija و معاون بازرس کل پلیس Sabiiti Muzeyi. آنها همچنین رفت و پس از سرمایه گذاری, موقعیت های مانند بانک مرکزی اوگاندا فرماندار Mutebile امانوئل و دبیر دائمی وزارت مالیه Muhakanizi کیت. کمدین همچنین صحبت در مورد رئیس کمیسیون انتخابات Byabakama سیمون.

چهار کمدین خواسته اوگاندا به آموزش فرزندان خود را در مورد این افراد است. آنها همچنین تشویق شهروندان به دعا برای این رهبران از آنجا که آنها یک کار بزرگ پیش از برگزاری یک انتخابات آزاد و عادلانه. این Bizonto کمدی گروه satirically شوخی که این کلید مقامات دولتی ممکن است دلهره آور از ارائه مشاوره به رئیس جمهور Museveni به ترک قدرت باید از دست دادن او در انتخابات آینده است.

دستگیری آنها در یک زمان می آید زمانی که دولت همچنین تصویب مقررات برای کنترل هنرهای خلاق میباشد. این مقررات شده اند به عنوان تنبیهی پژمردگی پایین پر جنب و جوش, خلاق, صنعت که در آن اوگاندا بزرگترین رهبر مخالفان Kyagulanyi رابرت Sentamu شناخته شده توسط خود را در مرحله, نام, Bobi Wine خود را شروع کردم.

Bobi Wine شده است از این حق محروم به انجام مرحله به مدت دو سال از زمانی که او موفق به کسب یک کرسی در مجلس است. شراب یکی از عمده رقیب در برابر رئیس جمهور Museveni که حکومت اوگاندا برای 35 سال گذشته.

‘تمرین قبیله گرایی’ و دستگیری کسانی که انتقاد قبیله گرایی

اوگاندا باید اظهار نظر در مورد دستگیری چهار کمدین آنلاین.

Bobi Wine توصیف دستگیری آنها به عنوان ریاکارانه:

دیگر کمدین ثبت یک تقلید مسخره امیز skit جایی که آنها در محل های مختلف رهبران برجسته Bizonto در مناطق مختلف کشور به سادگی ارسال یک پیام که Bizonto کمدین هرگز دروغ در skit.

کاربر توییتر Segawa مشترک یک کولاژ نشان دادن به مردم که Bizonto صحبت در مورد بیشتر نشان می دهد که وجود دارد هیچ دروغ یا خطا.

کاربر توییتر جزایر Ayebare احساس می کند که رهبران آیا مردم اجازه صحبت کردن در منطقه ای عدم تعادل در مواضع دولت:

توییتر کاربر Buffalo Soldier به یاد می آورد چگونه به او شکنجه شد چرا که از قبیله اش:

رسانه ها و شخصیت داگلاس Lwanga نیز در توئیتر خود نوشت:

در اوگاندا, آن است که مشترک به ضرب و شتم و بازداشت روزنامه نگاران, ممنوعیت رادیو و تلویزیون را نشان می دهد نزدیک خانه رسانه و تلاش برای خاموش کسی که می آید به صحبت می کنند در برابر نادرست دولت فعلی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر