ساراتوگا جامعه دادخواستها برای هفته مارس 13

جولیا مورگان بازديد

معمار جولیا مورگان—در شخص مورخ بتی Marvin—بازدید ساراتوگا يکپارچه کلیسا مارس 15 به بحث در مورد زندگی حرفه ای او و مشتریان رنگارنگ خود را. مورگان که در طراحی کلیسای نمازخانه نیز بحث در مورد انسان دوستی و مشارکت با سازمان های زنان.

از مکالمه رایگان برای 2 بعد از ظهر RSVPs به درخواست [email protected]

کلیسای واقع در 20390 محل پارک, جشن صدمین سالگرد آن.

داوطلب برای بازسازی

بازسازی با هم دره سیلیکون است, ثبت نام داوطلبان برای آن مارس 25 بهار بازسازی بعد زمانی که گروه از داوطلبان تعمیرات خانه را برای جنوب خلیج ساکنان که از لحاظ جسمی یا مالی قادر به انجام این کار خود را.

غیر انتفاعی نیز به دنبال داوطلب عکاسان و فیلمبرداران به سند بازسازی بعد تلاش در مکان های مختلف.

داوطلبان باید ذخیره تاریخ برای یک مه 7 قدردانی شام در بازسازی با هم دفاتر در مرکز شهر سان خوزه.

ثبت نام به داوطلب در https://rebuildingtogethersv.org.

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید سام Kennard در 408-578-9519 ext. 1009 یا [email protected]

IF بورس

شهرستان سانتا کلارا ارائه آمریکایی جدید برنامه کمک هزینه تحصیلی برای اقدام معوق برای ورود دوران کودکی (IF) در گیرندگان زندگی, کار و یا رفتن به مدرسه در این شهرستان است. یاران در 10 هفته برنامه رهبری اجرا می شود که از ژوئن تا ماه سپتامبر ارائه می دهد دستمزد تا $10,000 برای پوشش هزینه های زندگی.

همراهان قرار می گیرد در شهرستان بخش و به دست آوردن مهارت های قابل انتقال در تحقیق و تجزیه و تحلیل سیاست عمومی ارتباطات گروه تسهیل طراحی گرافیک و بازاریابی, مدیریت پروژه و خدمت به عنوان سفیران برای بهبود و گسترش ادغام مهاجران.

این نرم افزار در دسترس است http://www.sccoir.org/naf و با توجه مارس 15.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>