Santa Cruz County تایید مورد دوم از coronavirus

سانتا کروز — دومین مورد از coronavirus COVID-19 در شهرستان سانتا کروز تایید شده است با توجه به شهرستان سانتا کروز بهداشت عمومی را بدست آورد.

تست روز یکشنبه تایید کرد یک بیمار که علائم این ویروس. بیمار قبلا سفر به سیاتل و بهداشت عمومی محققان مشخص شد این فرد به احتمال زیاد قرارداد این ویروس وجود دارد قبل از بازگشت به خانه در یک پرواز تجاری.

“آنچه ما واقعا در تلاش برای انتقال آهسته گفت: شهرستان خدمات بهداشتی و درمانی آژانس میمی مدیر سالن در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه است. “تا زمانی که وجود دارد یک واکسن در دسترس آن را فوق العاده مهم است که همه ما انجام آنچه ما می توانیم به عنوان فردی شهروندان را به ماندن در خانه را به رفتن نیست بی ارزش به طوری که ما می تواند بخشی از کاهش, که انتقال است.”

Santa Cruz County بهداشت عمومی در حال انجام تحقیقات برای شناسایی پتانسیل مواجهه و اطلاع مخاطبین. این فرآیند به نام مورد تماس با تحقیقات شامل زیر با تماس درخواست افرادی که در معرض نظارت بر خود و گزارش به وزارت بهداشت و درمان دو بار در روز است.

بیمار در حال حاضر در انزوا و دوره نقاهت بعد با توجه به شهرستان سخنگوی Jason Hoppin. فردی است که انتظار می رود به بهبودی کامل را با توجه به شهرستان, معاون بهداشتی, اتاق کار دکتر دیوید Ghilarducci.

“متاسفانه این مورد جدید تایید می کند که COVID-19 در حال حاضر در جامعه ما و مورد جدا شده است” گفت: شهرستان سانتا کروز سلامت افسر دکتر گیل Newel در آزادی مطبوعات. “من مصرانه از همه اعضای جامعه به گام برای محافظت از خود و خانواده خود را.”

در پاسخ به مورد جدید در این شهرستان اجرا کرده است موقت محل کار و دستورالعمل موثر از طریق مارس 22 که شامل ساخت جایگزین مقدمات کار محدود کردن تماس طولانی مدت با دیگران انجام به طور منظم تمیز کردن و ماندن در منزل و زمانی که بیمار است. این شهرستان نیز به اجرا در هدایت اجتماعی فاصله از طریق مارس 22, تشویق جمعیت های آسیب پذیر برای محدود کردن گردش خود را برای انصراف از غیر ضروری حوادث و جلوگیری از مراقبت های بهداشتی تنظیمات برای محافظت از افرادی که آسیب پذیر هستند.

این شهرستان اولین مورد از coronavirus تایید شد شنبه. آن را درگیر یک مسافر از شاهزاده بزرگ کشتی کروز که در سفر به مکزیک در اواسط فوریه. این فرد نه به دست آوردن این ویروس از طریق جامعه گسترش با توجه به Newel. آنها هنوز هم در خانه و تحت نظارت هستند اما انتظار می رود به بهبودی کامل Ghilarducci تایید در کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر. دیگر ساکنان شهرستان که در سفر هستند که به طور فعال نظارت و قرنطینه خود, اما آنها هنوز به نشان دادن علائم است. مقامات شهرستان خواهد آزادی نیست که چگونه بسیاری از سانتا کروز ساکنان در حال نظارت.

علائم کروناویروس شامل تب و سرفه و تنگی نفس و ممکن است در دو روز به 14 روز پس از قرار گرفتن در معرض. اگر یک فرد دارای علائم این ویروس به پیشنهاد میشود از تماس با پزشک مراقبت های اولیه خود را به خصوص اگر آنها به تازگی از سفر به مناطق با شیوع کروناویروس و یا تا به حال تماس با یک مورد شناخته شده از ویروس. قبل از به دنبال توجه پزشکی افراد توصیه می شود به اولین تماس برای جلوگیری از امکان انتقال در محیط مراقبت های بهداشتی.

همه آزمایشات در این شهرستان باید از طریق سی دی-مورد تایید آزمایشگاه در سانتا کلارا و مونتری شهرستان سالن در کنفرانس مطبوعاتی گفت:. آزمایشگاه خصوصی آزمایش در دسترس خواهد بود مارس 16 یا بعد از آن در هفته آینده, او گفت:. این آزمون شامل بینی و دهان گرد و خاک و 48 ساعته چرخش Ghilarducci گفت.

عنوان تجاری coronavirus تست می شود و بیشتر به طور گسترده ای در دسترس در این هفته پیش بینی آن است که تعداد موارد تایید شده به احتمال زیاد افزایش خواهد و شهروندان باید خود را آماده برای مورد تایید جامعه گسترش یافته است.

در حالی که coronavirus نیست مرگبار برای بسیاری از بیماران و بسیاری نمی پزشکی نیاز به نظارت آن را در برخواهد داشت خطر جدی برای افراد مسن تر از 60 سال و افراد مبتلا خاص موجود شرایط پزشکی. این شرایط ممکن است شامل دیابت و بیماری های قلبی احتقانی قلب failture COPD و اختلال عملکرد کلیه. شهرستان نمی تواند تایید کند اگر افرادی که قرارداد این ویروس می توانید آن را دوباره و یا اگر آنها مصون هستند Ghilarducci گفت.

این ویروس دارای توانايی انتقال پنجره از 14 روز در سالن گفت. او خواسته جامعه به چوب به محل کار دستورالعمل و اجتماعی فاصله برای 14 روز. برای اجتماعات بزرگ از 50 نفر یا بیشتر مانند کنسرت, میزبان, باید, اصلاح, به تعویق انداختن یا لغو, رویدادهای, او گفت:. برخی از افراد و برگزاری جلسات یا کنفرانس ها در حال حاضر در نظر گرفته مجازی گزینه تغییر ترتیبات صندلی یا کوتاه شدن طول رویداد.

بی خانمان

برای حفاظت از جمعیت بی خانمان های افراد بی خانمان و پروژه بهداشت و درمان در گفتگو با برخی از افرادی که تجربه بی خانمانی, Ghilarducci گفت. او انتظار دارد که این شهرستان نیاز به ارائه اضافی کمک رسانی از طریق EMS و پیام رسانی از طریق امکانات مراقبت های بهداشتی. اگر کسی در یک پناهگاه بی خانمان مشکوک به ویروس بهداشت عمومی را بلافاصله آنها را منزوی سالن گفت. این شهرستان نیز با توجه به جداسازی و یا quarantining بی خانمان افراد در هتل ها و داشتن یک پرستار بهداشت عمومی بررسی بر روی آنها. شهرستان بی خانمانی همکاران نیز به منظور کمک به فراهم کردن مکان هایی برای جداسازی و اگر نیاز بود, او گفت:.

برای جلوگیری از گسترش این بیماری در مدارس شهرستان توصیه خواهد شد تعطیلی مدارس.

“دستورالعمل که در شهرستان سانتا کروز است که به دنبال, که به دنبال کت و شلوار با بقیه منطقه خلیج است که اگر ما یک مورد تایید شده در مدرسه ما در حال رفتن به توصیه مدرسه بسته شدن” هال گفت. “البته, آیا مدارس در واقع نزدیک خواهد بود تا به منطقه است.”

برای حمل و نقل عمومی کاربران بخش تشویق ارائه دهندگان برای اطمینان از سطوح پاک کردن به طور منظم و دارد که بهداشت و شستن دست لوازم در ایستگاه و همچنین بافت ها و ضد عفونی کننده دست برای خصوصی حمل و نقل مانند Uber و یا Lyft سالن گفت.

برای Santa Cruz County هیئت ناظران جلسه روز شنبه این شهرستان افتتاح زیرزمین جامعه در بخش ساختمان و جلسه پخش خواهد شد وجود دارد Hoppin گفت. مردم هنوز هم می تواند با حضور در جلسه اصلی اما می توانید ارسال دیدگاه در جامعه زندگی می کنند, اتاق و همچنین از یک کامپیوتر در خانه است.

شهرستان کارکنان نیز تمرین های اجتماعی فاصله و تشویق به در نظر گرفتن لغو هر گونه غیر ضروری کار سفر Hoppin گفت.

در پاسخ به بین المللی شیوع Newel اعلام محلی بهداشت و درمان اضطراری چهار شنبه و شهرستان فعال آن عملیات اضطراری مرکز به منظور افزایش پاسخ تلاش های این اعلامیه بود که سه روز قبل از شهرستان خود را تایید اولین مورد از coronavirus. این شهرستان را افزایش داد پاسخ تلاش های به عنوان مورد نیاز است.

جلسات اضافی

سانتا کروز اداره پلیس سه امنیت عمومی شهر سالن جلسات برنامه ریزی شده برای ماه مارس 9-12 هستند به تعویق افتاد. سانتا کروز اداره پلیس است که به طور مداوم نظارت بر گسترش coronavirus و تعیین محتاطانه به تسلیم جلسات با توجه به سانتا کروز سخنگوی پلیس جویس Blaschke.

سانتا کروز پلیس خواهد reschedule جلسات.

در واتسون ویل را هنوز هم دسترسی به شهر عجمان شورای جلسات و ارائه نظرات عمومی. مردم می توانند مشاهده جلسات شورای شهر در شهر عجمان وب سایت در watsonville.legistar.com یا در منشور کانال 70 و AT&T کانال 99.

ایمیل های ارسالی به شورای شهر پذیرفته می شود تا 3:30 بعد از ظهر به بعد از جلسه با ایمیل [email protected] نیز وجود خواهد داشت یک فرصت برای اظهار نظر عمومی در این جلسه برای هر برنامه آیتم های زیر عمومی ورودی/جلسه عمومی بخش و خوانده خواهد شد قبل از شورای شهر اقدام در مورد. عمومی نیز ممکن است شرکت با تماس 831-768-3498 در ورودی عمومی/جلسه عمومی بخش از هر یک از آیتم زمانی که شهردار باز می شود که بخش.

سانتا کروز کتابخانه های عمومی

سانتا کروز کتابخانه های عمومی اجرا شده در این شهرستان را توصیه به حالت تعلیق حوادث با 50 یا بیشتر مردم برای تمام برنامه ها و نشست رزرو اتاق از جمله نوپا زمان داستان و زمان دم به قصه های برنامه های. تمام کتابخانه ها باز هستند به عنوان معمول است. بیشتر برنامه ریزی شده برنامه ها/حوادث را در ادامه ارائه می شود اما سانتا کروز کتابخانه های عمومی بررسی خواهد شد برنامه های عمومی به صورت روزانه به بحث در مورد تغییرات ممکن است برای اطمینان از سلامت و ایمنی کارکنان و شرکت کنندگان. بازدید کنندگان می توانید رویداد آنلاین لیست قبل از حضور در برنامه های.

سانتا کروز کتابخانه های عمومی نیز یکپارچه توصیه از CDC و شهرستان عمومی وزارت بهداشت:

• تشویق کارکنان کتابخانه و داوطلبان برای شستن دست های خود را اغلب استفاده از دستکش و پاک کردن لمس نقاط — آسانسور درب دستگیره میز کامپیوتر خود پرداخت ماشین آلات — استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب در طول روز.• افزایش کتابخانه ها’ منابع بر اساس الکل دست عفونی برای هر دو عمومی و کارکنان استفاده کنید.• نمایش اطلاعاتی دوزبانه آگهی در مورد کوروناویروس در همه کتابخانه مکان.• برقراری ارتباط و به روز رسانی آن کارکنان و داوطلبان به عنوان اخبار توسعه.

دنبال کتابخانه ها در رسانه های اجتماعی @SantaCruzPL برای آخرین به روز رسانی.

پلی

سانتا کروز شرکت ارتباطات پلی که قبلا برای هدست اجرا کرده است یک کار از خانه سیاست باقی مانده از این ماه برای حفظ امنیت کارکنان خود با توجه به پلی سخنگوی شانون Shamoon. این شرکت همچنین ارائه راهنمایی در مورد وبلاگ خود را برای حمایت از کارگران از راه دور.

اسکاتس ولی

شهرستان اسکاتس ولی شهردار سفت جانسون خواسته است در این شهر اجرایی تیم برای ساختن یک برنامه برای بحرانی توابع. این شورا در نشست هفته آینده به بحث در مورد از راه دور کار امکانات متقابل پوشش آموزش صلیب و بیشتر برای زمانی که انتقادی یا کارمند دیگر بیمار می شود. جانسون و شهرستان و مدیر نیز ملاقات با آب و آتش سازمان ها و مدرسه به بحث در مورد برنامه های احتمالی اگر ویروس بر ارائه دهندگان خدمات.

پیشگیری

Santa Cruz County بهداشت عمومی خواستار اعضای جامعه به اقدامات احتیاطی برای کمک به جلوگیری از گسترش بیماری:• دستهای خود با آب و صابون مالش حداقل به مدت 20 ثانیه.• استفاده از حداقل 60% بر اساس الکل ضد عفونی کننده اگر آب و صابون در دسترس نیست.• سرفه یا عطسه به آرنج خود را نه دست خود را و یا استفاده از یک بافت و دور بیندازید.• اجتناب از دست دادن.• خودداری از دست زدن به صورت خود را با دست نشسته.• به طور منظم تمیز کردن سطوح لمس توسط بسیاری از مردم استفاده از نرمال پاک کننده خانگی.• ماندن خانه از محل کار یا مدرسه اگر شما بیمار هستید.• دریافت واکسن آنفولانزا برای محافظت از خودتان و دیگران از آنفولانزا که دارای علائم مشابه به کوروناویروس.

افراد همچنین می توانید آماده برای این اختلال ممکن است ناشی از شیوع بیماری:• مطمئن شوید که آمادگی اضطراری کیت تا به امروز است. انبار وسایل اضافی در صورت امکان. بازدید Ready.gov برای تامین اضطراری لیست و دیگر آمادگی مواد.• به دست آوردن دو تا سه ماه عرضه بحرانی نسخه. انبار کردن دارو ضروری برای همه اعضای خانواده.• آماده به کار از خانه در صورت امکان.• آماده کردن یک مهد کودک طرح اگر شما یا مراقب بیمار هستند.• ترتیبات برای مدیریت یک مدرسه اخراج حداقل دو هفته.• برنامه ریزی برای چگونه برای مراقبت از یک بیمار و اعضای خانواده بدون بیمار شدن خود را.• مراقبت از یکدیگر و بررسی در با تلفن با دوستان و خانواده و همسایگان خود که در معرض خطر بیماری های جدی و یا مرگ اگر آنها coronavirus.• حفظ و مشترک در فضاهای تمیز برای کمک به حفظ محیط زیست سالم. اغلب لمس سطوح باید به طور منظم تمیز و با مواد ضد عفونی کننده اسپری, دستمال مرطوب یا مشترک خانواده محصولات تمیز کردن.• اگر فرصت های داوطلب در دسترس فکر می کنم در مورد چگونه برای کمک به جامعه. بازدید سانتا کروز داوطلب مرکز – VIP یا شهرستان سانتا کروز رزرو پزشکی سپاه برای فرصت های داوطلب.

شهرستان سانتا کروز خدمات بهداشتی و درمانی آژانس همراه با آن دولتی و خصوصی و همکاران در حال کار پشتکار به پاسخ مناسب با توجه به انتشار اخبار شهرستان.

اطلاعات: بازدید santacruzhealth.org تماس 211 یا متن “کوروناویروس” به 211211. پیام نرخ ممکن است اعمال شوند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>