شهرستان سانتا کلارا زندان: سوم اهل بیت تست مثبت برای COVID-19

سن خوزه — یک شهرستان سانتا کلارا زندانی زندان نشان دادن هیچ نشانه تبدیل شده به شخص ثالث در شهرستان بازداشت به تست مثبت برای COVID-19, مقامات اعلام کرد.

زندانی رزرو شد مارس 19 ظن “چندین جنایات” پس از دستگیر شدن در سن خوزه کلانتر سخنگوی Sgt. مایکل پایین گفت.

در یک شهرستان با هیئت ناظران جلسه سهشنبه کلانتر لوری اسمیت گزارش داد که زندانی بود بدون علامت و 12 روز به 14 روز در قرنطینه دوره قبل از آزمایش مثبت برای رمان coronavirus. که نشان می دهد اهل بیت آزمایش مثبت مدتی در اطراف آوریل 1.

پایین گفت: اهل بیت در حال نظارت توسط کادر پزشکی در اصلی زندان و برگزار شد در “معکوس کردن جریان هوا جداسازی سلول” شبیه به یک فشار منفی در یک اتاق بیمارستان برای جلوگیری از گسترش بیماری های مسری. این کلانتر, آیا انتشار اطلاعات بیشتری در مورد این عملیات با استناد به پزشکی قوانین حفظ حریم خصوصی.

دو تن دیگر از زندانیان شهرستان قبلا آزمایش مثبت بر اینکه رزرو به زندان با هم داشتن پس منتشر شده است. یکی از آنها رزرو شده بود به زندان و بار دوم آزمایش مثبت دوباره, مقامات گفت.

در کلانتر, نه تادیبی نمایندگان و دو غیر نظامی زندان کارکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 در علاوه بر این به یک گشت معاون و یک پرونده تکنسین. نه از کسانی که کلانتر کارکنان به کار با توجه به آژانس.

خطر شیوع ویروس در محدوده زندان محیط زیست موجب شده است تلاش ها در سراسر منطقه خلیج به سهولت زندان ازدحام از طریق اوایل انتشار بدون خشونت و سطح پایین پیش از محاکمه بازداشت شدگان و محکوم مجرم با انقضای زندان محکوم شد. دولت اولیه دادگاه rulemaker های قضایی در شورای رهبری ایالت کالیفرنیا رئیس دیوان عالی عدالت نیز برقرار اقدامات اضطراری که شامل گسترش سریع محاکمه مهلت و waiving بزه قرار وثیقه برای بسیاری از سطح پایین جرائم.

در Santa Clara County, زندان جمعیت به عنوان جمعه بود و فقط تحت 2,200 یک 32 درصد کاهش و از حدود 3,200 زندانیان برگزار شد در این شهرستان از اواسط ماه مارس زمانی که ملت اولین پناهگاه در محل سفارش صادر شده در این منطقه است.

هنوز خطرات باقی می ماند قریب الوقوع است. در گردشگاه عمومی شهرستان سانتا ریتا زندان حداقل 36 زندانیان باید قرارداد COVID-19 حتی به روزانه حضانت جمعیت آورده شده است را به زیر 1800 نفر از 2,600 یا حدود 31٪.

زندانیان خود را مدافعان و وکلای دفاع همچنان به مشاجره با مقامات زندان از جمله عدم توانایی به طور مداوم تمرین های اجتماعی فاصله و حفظ بهداشت مناسب است. شهرستان سانتا کلارا زندان داده شد بررسی مثبت توسط بخش عمومی در بخش بهداشت و درمان بود که با ملاقات فوری با مقاومت مواجه و از طرفداران اهل بیت که ادعا می کنند که یک پزشک باید جاسازی شده در زندان و بدون یک بار بازدید می تواند با دقت منعکس کننده آنچه زندانیان در حال تجربه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>