این اتحادیه به نمایندگی از حدود 12000 شهرستان سانتا کلارا کارکنان تهدید اعتصاب دیگری در فوریه. 28 آخرین تاکتیک شهرستان کارکنان پس از پایان میانجیگری با شهرستان در ماه دسامبر و نورد ده روز اعتصاب در ماه اکتبر.

کارکنان خدمات بین المللی اتحادیه های محلی 521, شهرستان, بزرگترین اتحادیه اعلام علنی یکشنبه شب که کارکنان برگزار خواهد شد یکی دیگر از اعتصاب اگر بخش نیست و رسیدن به یک راه حل با آنها 4 p. m. on Feb. 27.

“شهرستان است پیشنهاد حذف این افزایش دستمزد در ماه ژوئن 2020 که آنها گنجانده شده در آخرین, بهترین و آخرین پیشنهاد 2019 گفت:” جانت دیاز یک بیمار خدمات کارمند در مرکز پزشکی دره و محلی اتحادیه رئيس جمهور. “این است که نه تنها غیر قانونی بلکه عمدی حمله به معیشت کارگران است که نه تنها خدمت به مردم اما کسانی که ساکنان این شهرستان است.”

شهرستان مدیر عامل جف اسمیت گفت: این اتحادیه است mischaracterizing شهرستان را ارائه دهد چرا که در آن زمان پیشنهاد این است که بیش از یک دوره زمانی کوتاه از آخرین, بهترین و آخرین پیشنهاد ارائه شده در ماه اکتبر.

که در ماه اکتبر ارائه خواهد ارائه شده 3 درصد افزایش می دهد سالانه بیش از پنج سال و یا در مجموع از 15 درصد به علاوه اضافی افزایش حقوق و دستمزد برای موقعیت های خاص.

اسمیت در توصیف زمان ارائه بر روی میز به عنوان یک قرارداد چهار ساله با 3 درصد افزایش حقوق و دستمزد هر سال از قرارداد یا 12 درصد مجموع به علاوه اضافی را افزایش می دهد برای موقعیت های خاص در درون اتحادیه $462 میلیون دلار در هزینه های جدید برای شهرستان در طول عمر قرارداد.

او گفت که این اتحادیه تحت فشار قرار دادند تا برای کوتاه قرارداد و اضافی 3 درصد افزایش و امضای جایزه را برای سال آنها را صرف در چانه زنی پس از قرارداد آنها تمام شده در ژوئن 2019, هزینه های که در مجموع $647 میلیون.

“آنها در حال شمارش به عقب به زمانی که آنها رفت و به خارج از قرارداد در ژوئن 2019 گفت:” اسمیت.

در ماه اکتبر کارکنان از بخش های مختلف اعتصاب در مکان های مختلف هر روز از نورد اعتصاب. یک سخنگوی SEIU, ویکتور Gamiz کاهش یافته است به پاسخ به هر گونه سوال در مورد چگونه یک پتانسیل اعتصاب را گشوده است. Gamiz نیز کاهش یافته است به توصیف این شهرستان را ارائه دهد اما گفت: این شهرستان درگیر شدن در “عقب چانه زنی.”

“تا همین اواخر به نظر می رسد که توافق نزدیک بود اما در حال حاضر این شهرستان با مدیر عامل در حال حرکت به عقب با اصرار بر یک پیشنهاد جدید با حدود 110 میلیون کمتر در افزایش نسبت به آنچه تا به حال ارائه شده توسط کانتی” در ماه اکتبر این اتحادیه نوشت: در انتشار اخبار یکشنبه. “با حذف یک قبلا ارائه شده افزایش از 3% در ماه ژوئن 2020 جدید پیشنهاد می شود ضروری مقابل خط کارگران – در حال حاضر کم پرداخت می شود – به سقوط و حتی بیشتر پشت سر دیگران و استخدام شهرستان ها است.

این اتحادیه گفت: پرداخت کم و سوء مدیریت منجر به کوتاه نیروی انسانی به خصوص در خدمات اجتماعی و گردش مالی بالا است.

این شهرستان با هیئت ناظران دیدار خواهد کرد در یک به طور منظم برنامه ریزی شده بسته جلسه در روز دوشنبه.

اسمیت فکر نمی کند که این اتحادیه است که زمینه های قانونی برای حمله به اما گفت: این شهرستان آماده خواهد شد.

“من فکر نمی کنم زمان آخرین آنها به نام اعتصاب آن بود که از نظر قانونی حمایت اعتصاب, اما آنها جلوتر رفت ، “بهترین ما می توانیم انجام دهید این است که فقط آماده شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im