ساندرز در برابر یک آزمون بزرگ در میشیگان اولیه

خواهد شد Weissert | آسوشیتد پرس

دیترویت — برنی ساندرز ثابت خود 2016 ریاست جمهوری پیشنهاد جدی بود با ناراحتی پیروزی در میشیگان طراحی شده توسط خود را در مخالفت با تجارت آزاد و تجدید نظر در میان طبقه کارگر رای دهندگان. چهار سال بعد در همان حالت هم می تواند احیای ورمونت سناتور کمپین یا تنزل او به نقش اعتراض نامزد شده است.

میشیگان و آمریکا دیگر برگزاری انتخابات ریاست جمهوری رقابت در روز سه شنبه در یک نقطه بحرانی در دموکراتیک مسابقه.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به دنبال سرکوب ساندرز’ امید و سیمان خود را پیشتاز وضعیت فقط یک هفته پس از احیای خود را در محاصره کاخ سفید با پیشنهاد یک نماینده پیروزی در سه شنبه. او بازی خود را underdog story روز دوشنبه به عنوان او مبارزه کرد و در سراسر میشیگان تأمل در خود لکنت به عنوان یک کودک و مرگ و میر ناشی از همسر اول خود و دختر جوان.

و بایدن تنها نبود: معاون سابق رئیس جمهور به استقبال دولت با نفوذ آمریکایی آفریقایی رای دهندگان در کنار دو تا از برجسته ترین سیاه داوطلبانی که قبلا در سال 2020 مسابقه کامالا هریس و Cory Booker که تایید بایدن در روزهای اخیر به عنوان یک شهروند تحکیم حمایت در میان رهبران حزب.

ساندرز است در یک مبارزه فوری به نوبه خود چیزهایی در اطراف به عنوان تقویم اصلی به سرعت تغییرات به کشورهای دیگر است که می تواند به نفع بایدن و باریک مسیر خود را به نامزدی. سناتور مقابله رژه دموکراتیک قدرت شلیک پوشش پشت بایدن با تامین حمایت از کشیش جسی جکسون و استقرار Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز, D-n. y. از طرف او.

سهشنبه, علائم اولین بار رای دهندگان وزن در دموکراتیک مسابقه پس از آن به طور موثر محدود به دو فرد مسابقه بین ساندرز و بایدن. از آن خواهد شد یکی دیگر از تست اینکه آیا ساندرز می تواند به گسترش درخواست تجدید نظر خود را در میان آمریکایی های آفریقایی تبار. بایدن در ضمن باید نشان دهد که او می تواند نگه داشتن حرکت پس از رفتن او تعجب شنبه برگرد.

“من می خواهم شانس خود را,” میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer که تایید بایدن گفت: از معاون سابق رئیس جمهور در یک مصاحبه تلفنی دوشنبه.

“او می داند میشیگان” Whitmer گفت. “هنگامی که پشت ما بود تا در برابر دیوار در طول خودکار مبارزات گذشته باراک اوباما و جو بایدن بود که پشت ما. دیگران گفتند ” اجازه دیترویت ورشکسته اند.'”

که یک مرجع به رییس اداره نظارت بر فدرال کمک مالی است که به کمک صنعت خودرو — نیروی حیاتی از میشیگان اقتصاد آب و هوا 2009 بحران مالی است. ساندرز شمارنده است که او هم رای دادند برای نجات صنعت خودرو. او همچنین می گوید که بر خلاف بایدن او به مخالفت با توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی که گفت باعث شد هزاران نفر از میشیگان شغل به حرکت به مکزیک پس از مصرف اثر در سال 1994.

ظاهر دوشنبه با بوکر در یک کمپین توقف در فلینت میشیگان یک جامعه است که دیده می شود صنعت خودرو شغل ناپدید می شوند بایدن علامت نام شش سابق ریاست جمهوری رقبا که به تایید او فقط در هفته گذشته: “همه آنها آمده و تایید شده در یک زمان … نامزد که آنها فکر می کنم می توانید برنده شوید.”

“من می خواهم برای گفتن به همه آنها و حامیان آنها من می دانم که چقدر سخت این است اما این پیام ساده است: ما می خواهیم شما به ما نیاز شما وجود دارد یک محل در مبارزه ما برای شما می شود.”

از دیگر چالش های اقتصادی پدید آمده در روز دوشنبه به عنوان نگرانی در مورد گسترش جدید coronavirus را تکان داد بازارهای مالی برش 7.8% از میانگین صنعتی داو جونز. ساندرز برگزار شد میزگرد با کارشناسان بهداشت و درمان در دیترویت و بایدن گفت که تسلیم به کارشناسان بهداشت و درمان در مورد اینکه آیا کمپین حوادث می تواند ادامه داده و نگرانی ها در مورد گسترش ویروس.

Anthony Fauci, ملت پیشرو متخصص بیماری های عفونی متوقف شد, های کوتاه از, دعوت از داوطلبان برای قرار دادن مکث در تظاهرات سیاسی. او گفت که او نمی خواهد کسی انتقاد به دنبال برای قرار دادن مکث در تجمعات.

“اگر شما در حال صحبت کردن در مورد یک کمپین تجمع فردا در جایی که وجود دارد این است که هیچ جامعه گسترش, من فکر می کنم قضاوت به آن ممکن است خوب قضاوت” Fauci روز دوشنبه گفت: در جلسه. “اگر شما می خواهید به صحبت در مورد اجتماعات بزرگ در یک محل که در آن شما باید در جامعه گسترش, من فکر می کنم که قضاوت تماس بگیرید.”

برجسته سوال رفتن به سهشنبه این است که آیا ایالت ماساچوست الیزابت وارن که کاهش یافته است را از مسابقه هفته گذشته را تایید بایدن یا Sanders. تا کنون او کاهش یافته است به عقب یا خسته کننده به خصوص توسعه برای ساندرز که می تواند با استفاده از وارن در وحدت ترقی خواهان در بسیار به همان شیوه بایدن بوده است قادر به تجمع در میانه.

ساندرز به تمسخر پیشنهادات او می تواند رها کردن اگر او برنده نیست میشیگان اما خود برنامه سفر بر اهمیت آن. او لغو سفر به می سی سی پی و به جای آن ساخته شده پنج کمپین متوقف می شود در سراسر میشیگان پس از جمعه.

ساندرز نمی گویند اگر او شخصا لابی وارن برای تایید. او مدیریت برای تضمین حمایت از جکسون که گفت این بود هیچ وقت برای میانه سازش.

“به غیر از بومیان آمریکایی های آفریقایی تبار هستند افرادی است که بیشتر در پشت و اجتماعی و اقتصادی در ایالات متحده و نیازهای ما نیست و در حد متوسط” جکسون گفت: در ساندرز’ Grand Rapids, رالی. “مردم به مراتب پشت سر نمی گرفتن تا انتخاب معتدل ترین راه است.”

هنوز هم یکی از ساندرز’ بالاترین-مشخصات حامیان Ocasio-کورتز زده به مراتب بیشتر آشتی جویانه تن پرداختن 10,000-به علاوه در پردیس دانشگاه میشیگان در یکشنبه شب گفت: “به منظور برای ما به نفع ما باید به رشد است.”

“ما باید فراگیر شود. باید ما را بیشتر مردم به این جنبش,” او گفت: اصرار ساندرز حامیان به ریختن “بدبینی و محرومیت” و “به نوبه خود با استقبال از وضعیت که در آن همه مردم خوش آمدید در جنبش مردم.”

ساندرز امیدوار است به انجام به خوبی در واشنگتن در روز سه شنبه اما می تواند به صورت موانع در می سی سی پی و میسوری. ساندرز’ تیم اذعان او نیز مبارزه در هفته آینده فلوریدا اولیه که در آن سناتور گذشته دفاع از فیدل کاسترو بيشترین. او همچنین می تواند به صورت طولانی و شانس در اوهایو و ایلینوی — به خصوص اگر او underperforms در میشیگان. هر دو این کشورها نیز رای, مارس 17.

کارت های وحشی در هفته آینده می تواند آریزونا که در آن ساندرز خواهد شد شمارش قوی لاتینی, پشتیبانی, که برداشته او را به پیروزی در کالیفرنیا است.

پیچیده ریاضی چگونه نمایندگان در حال برنده باعث می شود آن را ممکن است سه شنبه برای یک نامزد برنده به درو بزرگتر مسافت از نمایندگان با کوچکتر حاشیه پیروزی بیش از هر شب دیگر. این بایدن یک فرصت را به شدت افزایش برتری خود را بر ساندرز و یا برای دعوت به فاصله.

نمایندگان تعلق می گیرد به همان نسبت بیشتر در کنگره مناطق. و نزدیک به دو سوم از سه شنبه مناطق عجیب و غریب مقدار از نمایندگان برای grabs.

هنگامی که وجود دارد یک عدد عجیب و غریب از نمایندگان در دسترس است که به معنی یکی از دو نامزد خواهد شد بیشتر نمایندگان. در مناطق با حتی تعداد نمایندگان متناسب توزیع بدان معنی است که در مسابقات هر دو نامزد دریافت همان تعداد از نمایندگان که باعث می شود آن را مشکل تر برای ساندرز برای گرفتن بایدن. پس از مارس 17, اکثر نمایندگان در مناطق با تعداد حتی از نمایندگان.

هنوز ساندرز مشاوران آگاه هستند که تجارت چند برنده بزرگ برای بایدن را اجرا میشه در جای دیگر در نهایت به معاون سابق رئیس جمهور مانع نماینده رهبری به عنوان نژاد رول در. آنها امیدوار به ادامه این کار به خوبی در غرب و پس از آن انتخاب کنید تا حرکت خود را در مکان هایی مانند نیویورک که دارای اولیه آن در ماه آینده.

هیچ تضمینی وجود ندارد ساندرز می گذشته است که این زمان با توجه به انتظارات بالاتر او در حال حاضر مواجه است. حتی برخی از کسانی که حضور ساندرز تظاهرات شروع به آن را احساس کنید.

“من فکر می کنم آخرین بار در سال 2016 آن را احساس بیشتر خود به خودی. در حال حاضر من فکر می کنم حمایت خود را سخت کرده است” گفت: Nathan اصول یک زن 34 ساله فروش و بازاریابی حرفه ای از گرند رپیدز که با حضور ساندرز’ تجمع وجود دارد روز یکشنبه رای دادند برای این سناتور در سال 2016 اولیه و قصد دارد به او رای دوباره در روز سه شنبه. “من فکر می کنم بسیاری از هواداران خود را به انتخابات گذشته زمان نمی دانستند چه در انتظار است. آخرین زمان آن بیشتر بود مانند, ” هی, ما خوشحال به اینجا. نگاه کنید که چگونه به خوبی انجام می دهیم.’ در حال حاضر او انتظارات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>