سن رافائل توقف شهرستان برنامه کلاس ها; کتابخانه ها باز باقی می ماند

بای شهر خبر

سان رافائل — سن رافائل بسته است جامعه شهرستان و مراکز تعلیق همه جامعه, کلاس, برنامه, تفریح لیگ و اخبار شنبه شروع و در ادامه از طریق پایان ماه.

کتابخانه برنامه نیز لغو شد, اگر چه شاخه باز باقی خواهد ماند.

شهرستان سالن نیز باقی خواهد ماند باز و ارائه خدمات به طور منظم.

“در طول این زمان به چالش کشیدن همه باید اولویت بندی شخصی و عمومی بهداشت و سلامت” شهردار گری فیلیپس در بیانیه ای گفت. “ما نمی گرفتن این تصمیمات به آرامی اما باور کنید این تعطیلی هستند بهترین راه برای ما برای پیاده سازی در بخش بهداشت و درمان توصیه های برای کمک به کاهش سرعت گسترش COVID-19 و محافظت از ما بیشتر ساکنان آسیب پذیر است.”

این شهرستان گفت: این مرکز تعطیل و رویداد لغو خواهد شد دوباره ارزیابی و اضافی تعطیلی ممکن است اعلام کرد به عنوان situationevolves. تصمیم گیری در مارس برنامه نویسی و تسهیلات بسته شدن است و انتظار می رود در ماه مارس 27.

سان رافائل شورای شهرستان خواهد شد برگزاری جلسه برنامه ریزی شده در 7 p. m. روز شنبه, اما برای تشویق اجتماعی فاصله شهر ارائه شده است راه برای ارسال نظرات عمومی در پیشبرد مانند نامه و یا ایمیل. این شهرستان گفت: آن را نیز ارائه زمان واقعی آنلاین اظهار نظر در دستور کار موارد از طریق یوتیوب زندگی می کنند.

“در طول این خلبان کارکنان شهرستان تلاش خواهد کرد به خواندن با صدای بلند هر نظر آنلاین تعیین شده برای شورای شهر در عمومی commentportions این دیدار” مقامات گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>