سن کوئنتین: معترضان تقاضا اقدام به شیوع کروناویروس همچنان در زندان; زندانی دیگری می میرد یکشنبه از COVID-19

اینجا را کلیک کنید اگر شما با داشتن یک مشکل مشاهده عکس ها بر روی یک دستگاه تلفن همراه.

SAN QUENTIN — امواج تظاهرات که جاروب در سراسر آمریکا رسیده سواحل بدنام زندان ایالتی سن کوئنتین در روز یکشنبه به حدود 1000 نفر نشان داد در برابر شرایط که منجر به یک بحران بهداشت عمومی در داخل 275 هکتار پیچیده است.

این سازمان مردمی هیچ دولتی اعدام توسط COVID-19 و یک ائتلاف از زندان طرفداران اصلاحات در راهپیمایی بعد از ظهر یکشنبه در گل زبان درقفا برای محکوم کردن آنچه که آنها به نام عدم اقدام از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دولت و سیاستگذاران به عنوان زندانیان دچار مرگبار در نتیجه رمان coronavirus بیماری همه گیر.

“خود را نادرست از این بیماری همه گیر در یک زمان زمانی که آنها تعطیل دولت اما نمی مراقبت برای کاهش این بیماری همه گیر در سیستم زندان جرم است” گفت: Courtney موریس یکی از سازمان دهندگان این رویداد.

تظاهرکنندگان روز یکشنبه راهپیمایی در حدود یک مایل از گل زبان درقفا کشتی فرود به پایین سر فرانسیس دریک بلوار به غرب دروازه زندان سن کوئنتین جایی که آنها شعار می دادند “اجازه دهید آنها را بروید.”

این تظاهرات در ادامه به بازیگران توجه به شرایط زندان و فاجعه بار دولت تصمیم به انتقال 121 زندانیان به سن کوئنتین از موسسه کالیفرنیا برای مردان در چین — یک مرکز در حال حاضر در میان شیوع — on May 30. مردان تا به حال نشده است به تازگی آزمایش COVID-19 منجر به انتقال آنها به سن کوئنتین.

در بیانیه ای که یکشنبه شب دولت و مسئولان زندان گفت: 48-سال مرگ ردیف اهل بیت اورلاندو G. رومرو درگذشت یکشنبه در خارج از بیمارستان از عوارض مربوط به COVID-19. یک قانونی را تلفظ دقیق علت مرگ به صورت رومرو وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی گفت.

رومرو شده بود محکوم به اعدام پس از سپتامبر. 4 سال 1996 یک هفته پس از Riverside County صدور حکم برای قتل درجه اول و درجه دوم در سرقت مسلحانه با اسلحه گرم و همچنین به عنوان سه زندگی-با-آزادی مشروط جملات برای اقدام به قتل درجه اول مسلح با اسلحه گرم اقدام به قتل درجه اول با دیگر جرائم آدم ربایی/سرقت در حالی که مسلح به اسلحه گرم و چند سرقت از جرائم.

در کمتر از دو ماه 21, San Quentin زندانیان نفر از جمله حداقل نه اعدام. سن کوئنتین تلفات نشان دهنده 40 درصد از تمام COVID-19-مربوط به مرگ و میر در میان دولت های زندانیان با توجه به وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی پایگاه داده. آژانس دولتی نیست هر گزارش جدید مرگ و میر در وب سایت خود را در روز یکشنبه ،

مقامات می گویند حدود دو سوم از زندان سن کوئنتین جمعیت — 2,184 تشکلات مردم — قرارداد این بیماری با دیگر 258 کارکنان آلوده. اما اعداد را شامل نمی شود برخی از زندانیان که حاضر به تست.

دو زندانی خطاب به جمعیت روز شنبه از طریق تماس های تلفنی از خانواده ها که پخش شد بیش از یک سیستم بلندگو.

“آنها به ارمغان آورد و این در خود” اهل بیت چارلز سیدنی گفت: از وقوع. “آنها مردم به ارمغان آورد بنابراین در اینجا ما می تواند آن را گرفتن. با این همه گیر رفتن بر روی آن مطمئن شوید که احساس می کند مانند من در انتظار اعدام هستند.”

معترضان نشان داده اند خارج Newsom خانه در نزدیکی ساکرامنتو و خواستار آن است که فرماندار استفاده از قدرت اجرایی به زندانیان در خطر ابتلا به این بیماری است. آنها می گویند که شرایط در داخل کالیفرنیا قدیمی ترین, زندان, رسیده, برای, پخش كردن, رمان coronavirus.

به سر می برند 168 ساله تسهیلات در لبه خلیج سان فرانسیسکو بین گل زبان درقفا و پل ریچموند دارای تهویه ضعیف زندانیان گفته اند. زندانیان که صحبت می کرد گفت که آنها در حال گرفتن, گرم, وعده های غذایی در طول بحران. آنها نیز محکوم فقدان مراقبت های پزشکی.

“این موسسات در حال ساخته شده به اردوگاه های مرگ” گفت: موریس 34. “آنها در حال ساخته شده است به بازسازی.”

سن کوئنتین اولین کالیفرنیا 36 دولت زندانها مواجه شده است و سوالات در مورد شیوه برای چند دهه. مقامات آژانس گفت: در وب سایت خود را که طبیعت از زندان نصب setups شمار “چالش های مهمی” به دست زدن به یک بیماری بسیار مسری.

“در حالی که اقدامات الزامی به استفاده از پارچه پوشش صورت ارائه افزایش بهداشت و ضد عفونی لوازم و پیدا کردن جایگزین مسکن سایت های مانند ورزشگاه و کلیساهای کوچک تا حد زیادی کاهش گسترش ما باید همچنان به خارج کردن مردم به منظور دستیابی به بدنی کافی فاصله” یک زندان اداره بیانیه ای گفت:.

حدود 35 اصلاحات افسر نگهبانی فراتر از این دروازه به عنوان تظاهر کنندگان شعار دادند و سعی کردم با صحبت کردن به آنها در مورد زندانی خود از شوهران و پدران است.

“سن کوئنتین بد است هوا” زندانی سابق لوئیس max haskins به جمعیت گفت. “این بد گرداب. هیچ چیز خوب همیشه اتفاق می افتد در اینجا.”

Max haskins شناخته شده است به عنوان بخشی از سن کوئنتین شش که متهم به شرکت در یک فرار تلاش در سال 1971 که در سمت چپ شش نفر کشته از جمله اهل بیت و نویسنده جورج جکسون. Max haskins و دو نفر دیگر یافت نمی گناه از هزینه های مختلف.

کورتنی گفت: هیچ دولتی اعدام توسط COVID-19 آغاز شده در آوریل 24 در پاسخ به بحران بهداشت و درمان در زندانها. او گفت: حمایت از گروه هایی مانند زندان کالیفرنیا تمرکز کار کمیته اقدام به Mumia ابو جمال و اسکار گرانت کمیته نیروهای پیوسته اند برای رسیدگی به بحران کنونی بلکه گسترده تر مسائل از زندان اصلاحات.

که مایل طولانی مارس آینده به Corte Madera کانال نگاه کرد و صدا مانند یک مردی Gras رژه با یک گروه راهپیمایی و طراحی شعارهای. کورتنی گفت: آن گروه پنجم صحنه اعتراض در سن کوئنتین.

جسیکا و جسی Hurtado کنکورد گفت: آنها نشان داده قهوه ای بره سازمان ملی شده است که در بخشی از عدالت اجتماعی تظاهرات برای نیم قرن.

“اگر پلیس در خیابان ها آشکارا کشتار مردم تصور آنچه آنها انجام می شود پشت دیوار هنگامی که این موضوع را نمی بینید” جسیکا Hurtado گفت.

یک گروه به نام ما صدای خود را اعلام کرده است تظاهرات روز پنج شنبه در سلدد زندان ایالتی در جنوب سالیناس و شنبه در سیرا مرکز حفاظت از محیط زیست در جمستون.

Natia Woodfork یک VTA راننده اتوبوس از سن خوزه گفت: تظاهرات متوقف نخواهد شد تا زمانی که قانونگذاران انتشار بیش از 8,000 زندانیان Newsom وعده داده است به اجازه دهید بیرون.

“آنها در حال ناجور انسان مثل من و شما” گفت: Woodfork که شوهر ری Woodfork است در سلدد زندان ایالتی. “حتی اگر من برای رفتن هر روز من شنیده خواهد شد.”

نویسنده کارکنان جورج کلی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر