سن کوئنتین مرگ-ردیف اهل بیت آریاس می میرد در بیمارستان

SAN QUENTIN — 58 ساله مرد محکوم به قتل که وی نیز به خدمت حبس ابد بدون آزادی مشروط درگذشت یکشنبه آشکار COVID-19 عوارض, دولت, زندان, مقامات گفت.

در بیانیه ای که یکشنبه شب دولت و مسئولان زندان گفت: مرگ-ردیف اهل بیت پدرو آریاس شده بود دریافت درمان در خارج از بیمارستان و پزشکی قانونی را تلفظ دقیق علت مرگ به صورت رومرو وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی گفت.

آریاس شده بود محکوم به اعدام پس از 5 مارس سال 1990 نزدیک به دو هفته پس از Sacramento County صدور حکم برای قتل درجه اول و درجه دوم در سرقت مسلحانه با اسلحه گرم.

او همچنین دریافت حکم ابد بدون آزادی مشروط پس از محکومیت برای آدم ربایی برای باج با یک شیء خارجی اقدام لواط هرزه و شهوت انگیز عمل می کند در یک کودک زیر 14, لواط از یک کودک زیر 14 دو فقره زنای به عنف درجه دوم سرقت و پیشرفت برای استفاده از یک اسلحه گرم.

حداقل دو ده سن کوئنتین زندانیان نفر از جمله چندین فرستاده شده به منطقه خلیج مراکز درمانی برای درمان در پی یک COVID-19 شیوع است که بیمار بیش از یک هزار زندانی.

آخر هفته گذشته معترضان به دنبال مارشال پشتیبانی به سهولت همه گیر مرگبار تاثیر در زندان ایالتی امکانات. روز یکشنبه یک نگهبان زندان که مبارزه با این بیماری جان سپردند.

آریاس یکی از 714 نفر در انتظار اعدام در کالیفرنیا محکوم به اعدام هر چند رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به طور موثر به حالت تعلیق مجازات اعدام در اینجا.

تماس با جورج کلی در 408-859-5180.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme