سن لیندرو: CHP افسران گروگانگیری I-880 تیراندازی مشکوک دستگیر

SAN LEANDRO — 18-ساله بود دستگیر و به ظن حداقل دو اتهام در ارتباط با تیراندازی هدف قرار دادن California Highway Patrol افسران در یک خودرو رخ داد هفت بار در اوایل یکشنبه, مقامات گفت.

در 2:22 صبح, سیاه مرسدس اسپرینتر ون رانندگی در نزدیکی Lewelling بلوار خاموش رمپ عازم جنوب بزرگراه میان ایالتی 880 زمانی که گلوله یک CHP گشت وسیله نقلیه با دو افسر از CHP را هیوارد دفتر در داخل با توجه به CHP بیانیه صادر شده در روز یکشنبه ،

نه افسر صدمه دیده بود CHP گفت.

دیگر CHP افسران به زودی متوقف مشابه ون بیشتر در جنوب و در I-880 با سه مرد از سرنشینان سنین 20 و 18 و 14 و چندین سلاح گرم گرفته شده به عنوان مدرک در داخل ون.

18-year-old, شناخته شده به عنوان اتان اسکبدو لس آنجلس دستگیر شد به ظن حمله با سلاح مرگبار یک افسر صلح و تیراندازی در یک اشغال خودرو. اسکبدو بود ذکر شده در زندان بازداشت بعد از ظهر یکشنبه با توجه به آالمدا کانتی سوابق را بررسی کنید.

مقامات می گویند اگر هر دو 20 ساله یا 14 ساله دستگیر شدند و یا منتشر شده پس از آنها بازداشت شدند.

کارآگاهان با CHP دروازه طلایی بخش خدمات تحقیقاتی واحد به طور فعال مشغول به کار برای کسب اطلاعات بیشتر. هر کسی با اطلاعات تماس باید آن tipline در 707-917-4491.

تماس با جورج کلی در 408-859-5180.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>