چهار روز پس از رقصنده و طراح رقص دالیا راوسون آورده سان خوزه جدید رقص باله در خارج از خاکستر Silicon Valley, باله رقص شرکت برش روبان در خانه جدید خود در مرکز شهر سن خوزه در روز شنبه.

پس از آن شروع باله جدید انجام شده است و کلاس ها و استفاده از فضای استودیو در شمال اول خیابان خانه از دره سیلیکون باله — آخرین تکرار از این شرکت آغاز شده است که در سال 1985 تحت دنیس Nahat به عنوان سن خوزه کلیولند باله. این ساختمان چهار طبقه با اغلب ضعیف آسانسور حال جذابیت اما چالش های زیادی به عنوان آن را احاطه کرده بود و مناطق ساخت و ساز ساختمان خالی.

مخاطبان به تماشای یک pas de deux در مور استودیو در افتتاح باله جدید این استودیو در مرکز شهر سن خوزه در فوریه. 29, 2020.

اما زمانی که راوسون شنیده ام که ساختمان شد تا برای فروش باله جدید آغاز شد و دو سال تلاش برای جمع آوری پول برای پیدا کردن یک خانه جدید در مرکز شهر سن خوزه را به تناسب نیازهای خود. جواب معلوم بود Corinthian رویداد مرکز در شمال خیابان سوم که در اصل ساخته شده در سال 1925 به عنوان یک اسکاتلندی مراسم معبد کردم و یک لحظه کوتاه در ویژه هنگامی که آن را به عنوان یک محل برای 1997 داستین هافمن-John Travolta فیلم “دیوانه شهر”.

سالن بزرگ و نوار در طبقه فوقانی اغلب استفاده می شود به عنوان یک رویداد فضا برای همه چیز از جمع آوری اعانه برای مراسم عروسی بود اما این منطقه پایین تر — که تا به حال قرار دارد یک سری از باشگاه های ورزشی در طی 35 سال گذشته — که مناسب برای باله جدید نیاز دارد. قبلا فضای خالی در حال حاضر شامل پنج تازگی ساخته شده dance studios, پانسمان و اتاق و دو سالن برای دانش آموزان است. راوسون گفت: به دلیل جدید باله اولیه استراتژیک جمع آوری کمک به بازسازی و حرکت ساخته شده و بدون نیاز به توسل به بودجه اضطراری و یا رفتن به بدهی.

این Striebeck و Heineke studios نام برای اهدا کنندگان, اما, پیر بدنسازی در بسکتبال تبدیل شده است به بزرگترین استودیو اختصاص داده شده به گلوریا Vauges Mohrکه رقصید با باله نیویورک و تدریس باله به نسل در جنوب خلیج قبل از مرگ او در سال 2016. “او به تدریس در مدارس محلی برای چند دهه و من افتخار دارم که قادر به نام یک استودیو پس از او” راوسون گفت: در روز شنبه باز است.

رقصنده مهمانان خوش آمد می گوید در یکی از اتاق پانسمان سالن در افتتاح باله جدید این استودیو در مرکز شهر سن خوزه در فوریه. 29, 2020.

یکی دیگر از چیزی که محل به باله جدید — که به تولید برنامه های مختلفی از جمله سالانه “سن خوزه فندق شکن” — یک شروع تازه — یک صفحه اصلی به تماس خود را بدون طبقه اما گاهی اوقات آشفته میراث باله سن خوزه حلق آویز بیش از هر اتاق.

با حرکت در زیر کمربند خود باله جدید واقعا می تواند تمرکز بر روی آینده آن برنامه “سریع به جلو” یک ویترین معاصر باله برجسته جدید choregraphy توسط راوسون و همچنین بن Needham چوب, Laura برتون, Mads Eriksen, نائومی ملوانانو هدر کوپر. چگونه “رو به جلو” است 28 مارس در همر تئاتر مرکز ؟ ملوانان’ قطعه ای است که در مورد برخورد با یک گونه بیگانه و شامل یک تفسیر در مورد اینکه چرا باله ایده آل به معنی “اولین تماس” ارتباط.

شاعرانه مجوز: San Jose ساکن جانیس Lobo Sapigao منصوب شده است به عنوان شاعر برنده جایزه برای Santa Clara County, با دو سال است که اجرا می شود از طریق پایان 2021. Sapigao شعر سردبیر فرشته شهرستان بررسی است و نویسنده دو کتاب شعر و متعدد chapbooks و یکی از KQED هنر’ “زنان برای تماشای” در سال 2017.

Sapigao که همچنین یک دستیار استاد زبان انگلیسی در افق کالج در سان برونو گفت: اهداف شامل توسعه جوانان شاعر برنده جایزه برنامه برای شهرستان. “من امیدوارم که برای دیدار ابتدایی و متوسطه در این شهرستان برای ترویج قدرت شعر به عنوان یک منبع برای اتصال جامعه و بحرانی مکالمات,” او گفت:.

شهرستان سانتا کلارا سرپرست سیندی چاوز گفت: Sapigao به ارمغان می آورد یک صدای منحصر به فرد صحبت می کند که به تجربه بسیاری از ساکنان شهرستان. “هویت خود را به عنوان یک ایالات متحده به دنیا آمد پدر از مهاجران از فیلیپین و توانایی او را به نوشتن در مورد تقاطع این دو هویت غنی تلاقی هنری تأثیرات” چاوز گفت.

Sapigao ششم شهرستان شاعر برجسته پس در قدم به قدم از Nils پترسون, سالی اشتون, David Perez, Arlene Bialaو اخیرا توانا مایک مک گی.

تغییر در هوا: 17 کف KQED ساختمان در مرکز شهر سان خوزه بسته بندی شده بود جمعه شب به عنوان دره سیلیکون سرمایه اعضای باشگاه پیشنهاد خداحافظی علاقه به بروس مکنزیکه بازنشسته است و به عنوان کسب و کار خصوصی باشگاه مدیر کل پس از نزدیک به یک دهه. در طول تصدی خود به باشگاه رفت و از طریق برخی از بزرگ بازسازی و در سال گذشته امضا پنج سال جدید اجاره با صاحبخانه جدید Jay Paul.

مکنزی و همسرش کیمبرلیدر حال حرکت به Summerlin, نوادا, فقط در خارج از لاس وگاس. او گفت که او انتظار دارد که آینده خود را به شامل تعداد زیادی از گلف, اما او همچنین با توجه به قرار دادن خود را 40 سال فعالیت حرفه ای در مهمان نوازی به کار برای او با آموزش یک دوره در موضوع پاره وقت در یک دانشگاه. “من هدف بلند مدت البته در حال تبدیل شدن به یک بزور و با تهدید فروشنده” او به شوخی.

دنی Bongattiکه پیوست, باشگاه کارکنان در پاییز گذشته را بیش از مکنزی وظایف به عنوان مدیر کل.

در حال اجرا از آبجو: دومین سالانه Shamrock اجرا خواهد شد در مرکز شهر سن خوزه در مارس 14, بهره سن خوزه-دوبلین خواهر شهرستان برنامه کمک هزینه تحصیلی. 10K اجرا و 5K اجرا/پیاده روی شروع می شود و پس از اتمام در سن پدرو مربع که در آن O’flaherty را میخانه و پنج امتیاز بار میزبان یک مسابقه پس از جشن. و فراموش نکنید که دونده هستند که بیش از 21 به لذت بردن از یک آبجو در خانه در پایان برسد. ثبت نام برای هر مسابقه یا Leprechaun تعقیب و گریز کودکان و نوجوانان اجرا در www.sanjosesharmrockrun.com.

“به نظر می رسد مانند ما خواهد شد بیش از سال گذشته تعداد شرکت کنندگان در سال 2020 به طوری که بسیار هیجان انگیز” گفت: Brendan O’flahertyکه خدمت در سن خوزه-دوبلین خواهر شهرستان هیئت مدیره. “نشانه ها همه خوب است برای ادامه رشد.”

لباس برای یک علت: دانش آموزان در St. John Tanner مدرسه کاتولیک در سن خوزه در میان کسانی که در چند مدارس خصوصی در دره سیلیکون و Monterey Bay منطقه در نظر گرفتن بخش جمعه در “پوشیدن شلوار جین برای نادر ژن های روز” یک کمپین آگاهی و جمع آوری کمک برای سازمان های غیر انتفاعی ساحلی بچه ها مراقبت در منزل در سالیناس.

St. John Tanner اصلی لورا Seminatore گفت: دانش آموزانی که پول های اهدایی به پوشیدن جین رو بیشتر از فقط یک روز از لباس — آنها نیز دانش آنها کمک ساحلی کودکان و نوجوانان ارائه درمان های خانگی برای کودکان با نادر ژنتیکی سندرم نقص هنگام تولد و سرطان های دوران کودکی. آنها در حال حاضر ارائه مراقبت به 650 نوزادان و کودکان از جمله سابق St. John Tanner ، “ما بسیار سپاسگزار است که این آژانس کار می کند برای کمک به این کودکان ویژه,” او گفت:.

شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این سازمان در www.coastalkidshomecare.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im