San Jose, نوجوان پس از دستگیری به اتهام رانندگی ماشین در مرد

پالو آلتو – A 15-year-old San Jose پسر بود به اتهام حمله با سلاح مرگبار در پالو آلتو در روز چهارشنبه پس از او گفته سوار یک وسیله نقلیه در یک مرد که سعی در متوقف کردن او را در ارتباط با سرقت خودرو, مقامات گفت.

این حادثه گزارش شد فقط قبل از 9:30 صبح در 2800 بلوک برایانت خیابان.

اولیه تحقیقات نشان داده است که قربانی به عنوان یک مرد در 20s خود تا به حال راه می رفت خارج و متوجه شد دو نفر rummaging از طریق وسیله نقلیه خود را در 4000 بلوک دوم خیابان گفت: پالو آلتو سخنگوی پلیس جنین ده لا وگا در انتشار اخبار پنج شنبه.

متهمان سوار دور و قربانی به دنبال آنها را در وسیله نقلیه خود را به 2800 بلوک برایانت که در آن جاده مرده به پایان می رسد. د لا وگا گفت: قربانی از وسیله نقلیه خود را و قرار دادن دست خود را در تلاش برای جلوگیری از متهمان که به جای آن گفته سوار در او. قربانی کبوتر از راه و یمن و سقوط وسیله نقلیه خود را.

برخورد زدم مظنونان تروریستی در خارج از کمیسیون و آنها زد عازم شمال در برایانت (آرکانزاس). قربانی پس از تعقیب متهمان و راننده که او مجبور به زمین و عکس. راننده این را شکست و در ادامه به فرار.

پالو آلتو افسران پلیس احاطه شده محله و یک پسر نوجوان که همسان شرح راننده در 100 بلوک از چرچیل Avenue De la Vega گفت. او بازداشت شد و اموال به سرقت رفته بود و گفته موجود در کوله پشتی خود را.

ماموران همچنین مشخص شد که متهمان’ خودرو شده بود به سرقت رفته از 3900 جلوگیری از پارک بلوار اوایل که صبح ده لا وگا گفت.

د لا وگا گفت: مظنون بود به رزرو شهرستان سانتا کلارا, نوجوانان در سالن اتهام حمله با سلاح مرگبار خودرو سرقت در اختیار داشتن یک خودرو به سرقت رفته در اختیار داشتن اموال به سرقت رفته و hit-and-run. نام او منتشر نشده چرا که او جزئی است.

ماموران همچنان در جستجوی دیگر مشکوک بود که به عنوان یک پسر لاتین حدود 16 سال, 5 فوت 7 اینچ قد بلند و 150 پوند است. او در گذشته دیده می شود پوشیدن رنگ تیره قنتد, ژاکت, شلوار جین آبی و یک ،

قربانی دچار جراحات جزئی اما او کاهش یافته است توجه پزشکی, De la Vega گفت.

هر کسی با اطلاعات در مورد این حادثه می توانید تماس پالو آلتو اداره پلیس در 650-329-2413. کسانی که مایل به ناشناس باقی می ماند می توانید تماس بگیرید و یا متن 650-383-8984 یا ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>