سن خوزه و سان فرانسیسکو تعلیق اجرای پارکینگ در طول شیوع کروناویروس

در آخرین تلاش برای کاهش بی نگرانی برای ساکنان و مقامات در سراسر منطقه خلیج به طور موقت تعلیق اجرای پارکینگ در طول شیوع کروناویروس.

سن خوزه در روز سه شنبه اعلام کرد که تعلیق همه پارکینگ استناد و خودرو جلو گیری سراسر این شهرستان برای پیش بینی آینده.

“پارکینگ افسران نخواهد بود فروش بلیط برای نقض پارکینگ و یا بکسل رها شده و یا ذخیره شده به طور غیر قانونی وسایل نقلیه در خیابان های شهر” منطقه خلیج بزرگترین شهر در بیانیه ای گفت. “وسایل نقلیه پارک شده در حالتی که اشاره خواهد شد به سن جثه اداره پلیس است.”

آن را نیز به حالت تعلیق در مهلت برای ساکنان به پرداخت و یا مسابقه قبلا صادر بلیط پارکینگ حداقل تا مارس 16.

گاراژ و پارکینگ در مرکز شهر سان خوزه ادامه خواهد داد به کار — با محدود نیروی انسانی — به طوری که مردم می توانند دسترسی به خدمات ضروری با توجه به شهر را آزاد کند.

سان فرانسیسکو اجرا کرده است تغییرات مشابه به آن پارکینگ اجرای استراتژی است.

شروع سه شنبه سان فرانسیسکو شهری, حمل و نقل, آژانس اعلام کرد که آن را نمی خواهد بلیط افرادی که چشم پوشی از حرکت وسایل نقلیه خود را برای تمیز کردن خیابان. اما این درخواست از ساکنان برای ادامه به دنبال علامت به هر حال.

“این بسیار مهم است که ما هنوز هم پاک کردن خیابان های ما برای جلوگیری از تجمع زباله های محلی و جاری شدن سیل. لطفا هنوز حرکت اتومبیل خود را برای تمیز کردن خیابان اگر شما می توانید” آژانس نوشت: در بیانیه ای.

این شهرستان نیز به طور موقت تعلیق اجرای برای نقض 72 ساعت در پارکینگ محدودیت های مسکونی و مجوز پارکینگ و ساعت اوج towaway مناطق.

اما آژانس ادامه خواهد داد برای به اجرا درآوردن مقررات پارکینگ که “تاثیر سلامت و ایمنی” از جمله شیر آتش نشانی مناطق “بدون توقف” یا “بدون پارکینگ’ مناطق متر پارکینگ مسدود شده, وآمد و دو پارکینگ و پارکینگ در دوچرخه سواری یا حمل و نقل خط.

نه سن خوزه و سان فرانسیسکو نشان داد زمانی که آنها را از سر به طور منظم و اجرای استراتژی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>