San Jose, پلیس به دنبال مظنون در دو زنجیره قاپ زنی سرقت

سن خوزه – مقامات درخواست برای کمک در شناسایی دو مظنون در یک جفت زنجیره ای اخیر-قاپ زنی سرقت در سن خوزه.

اولین سرقت گزارش شده در تقاطع کایوتی و جاده و قرمز راه حدود ظهر در ژوئن 28, گفت:, San Jose, افسر پلیس, جینا Tepoorten در انتشار اخبار چهارشنبه.

Tepoorten گفت: قربانی شد در حال اجرا در امتداد Coyote جاده هنگامی که یک ماشین را کشیده و دو مرد را کردم. آنها با نزدیک شدن به قربانی و مبارزه در گرفت. قربانی تلاش برای مبارزه با عقب اما مردان کشیده یک زنجیر طلا را از گردن خود را و سمت چپ این منطقه است.

دومین سرقت گزارش شده در 500 بلوک از کایوتی و جاده حدود 4:20 p. m. در ژوئن 30 Tepoorten گفت.

Tepoorten گفت: قربانی انجام شد حیاط کار هنگامی که یک مرد به او نزدیک و گفتگو را لرزاند. در یک نقطه, مرد کشیده طلا زنجیره ای از قربانی گردن. قربانی پلیس گفت که او تا به حال کشف یک دوم مرد “پوشش” او قبل از سرقت.

دومین سرقت شد دوربین و پلیس تصاویر منتشر شده و تصویری از دو مظنون است.

اولین مظنون بود به عنوان سیاه 18 تا 21 سال, 6 فوت و 1 اینچ قد بلند و 160 تا 180 پوند با نازک ساخت. او در گذشته دیده می شد با پوشیدن یک تی شرت سیاه و سفید, قرمز, تراش یا با یک برچسب یا علامت زیر سمت چپ جیب جلو و بنفش Nike Lebron کفش ورزشی.

مظنون دوم توضیح داده شد به عنوان لاتینی 18 تا 21 سال, 5 فوت و 8 اینچ قد بلند و 150 پوند با نازک ساخت. او همچنین تا به حال سیاه و سفید شانه طول مو و گذشته دیده می شود پوشیدن خاکستری عرقچین سیاه و تی شرت و شلوار جین آبی تیره و سیاه و سفید پوما کفش.

هر کسی با اطلاعات در مورد سرقت و یا تصویری از مظنون می توانید تماس San Jose کارآگاه پلیس آماندا Estantino در 408-277-4166 و یا ترک یک نکته با دره سیلیکون Crime Stoppers در 408-947-7867 و یا در svcrimestoppers.org. Tipsters ممکن است واجد شرایط برای پاداش نقدی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>