سن خوزه پلیس بالاتنه تور کش از کوکائین و اسلحه

دو مرد دستگیر شدند چندین اسلحه و تفنگ ضبط شد و بیش از 15 کیلوگرم مواد مخدر کشف و ضبط شد هفته گذشته در سن خوزه حمله پلیس متصل به دارو خانه-ساخت عملیات, مقامات گفت.

جستجو در حکم خدمت پنج شنبه در یک خانه در آیزنهاور رانندگی در نزدیکی کمپبل مرز و در ماریتا رانندگی در جنوب سان خوزه منجر به دستگیری Gamaliel Duran Avelar, 37 و 61 سال سن جورج واشنگتن McMahan به گفته پلیس و شهرستان سانتا کلارا دفتر دادستان منطقه.

دو تن از آنان در بازداشت از اتهامات از جمله اینکه یک گناهکار در اختیار داشتن اسلحه گرم در اختیار داشتن کوکائین و مت کرک برای فروش و تولید مواد مخدر گفت: معاون دادستان منطقه اولیویا مندوزا.

مندوزا گفت: دو تن از آنان در حال بررسی به اتهام “large-scale خرید و فروش مواد مخدر” در هنگام جستجو حکم به دست آمد. آنها به همراه داشت بهبود هفت اسلحه های AR-سبک تاکتیکی تفنگ, 15 کیلوگرم کوکائین به یک پوند مت و کرک کوکائین است.

پلیس همچنین شواهد مظنون بودند درگیر در تولید crack, Mendoza, گفت:, و اضافه کرد که در عملیات های مشترک بود یک نمونه از کاری که انجام شده برای حفاظت از جوامع حتی در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

“ما هنوز مطمئن شوید که ما خشونت مجرم در خیابان” مندوزا گفت. “ما درک می کنیم مردم در جامعه در حال زندگی در ترس در مورد سلامت خود را. آنچه آنها نمی تقلا کردن به ترس است که آیا آنها همچنان به امن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>